Ako sa vám podarilo otehotnieť?

petrzalkaa
30. jún 2008

Veľa žien ani nevie, ako otehotneli, alebo zostanú tehotné, ked nechcú a myslím, že čoraz viac ich je takých, ktoré sa snažia roky a roky ...a nič, nedarí sa....či už kvôli chorobe,alebo aj bez zjavnej príčiny, lenže ked túžba je veľká, sú odhodlané urobiť čokoľvek, aby sa im to podarilo...preto hľadajú akúkoľvek pomoc...... AKO OTEHOTNIEŤ ???
My sa s milým snažíme rok, zatiaľ sme to nechali na prírodu, ale ešte sa nezadarilo.....
Ako sa to podarilo vám?

puppa
15. júl 2008

ahojte babulky....tak som spat z dovolenky - kratka bola, ale dobra - aspon chvilu sme vypadli. nechcela som vobec mysliet na ovu a tie vsetky veci okolo......vysla mi ovu podla jonasa na dovcu a aj sme vtedy sa snazili - ale bolo to spontanne, nie planovane...tak uvidime...necham to radsej tak. dokino povedal, ze pri dalsej mrche mi predpise podporujuce privravky - nejake hormonalne mi povedal - nieco na duxxxx neviem a este nejake.....no uvidime...bola som minuly tyzden na ultrazvuku a nasiel mi lej jedno vajicko - este k tomu v tom zlom upchatom vajcovode a bolo to vajicko akoby predelene....vyzeralo ako dve na seba nalepene- sam dokino sa cudoval. no takze pijeme alchemylku, mysi chvostik, papame babyplan, kys.listovu......ale nechcem mysliet a budem pozitivna!! 🙂 pozdravujem vas vsetky

mirka8429
15. júl 2008

puppa drzi palceky nech to vyjde..a sa chcem spytat..to su nejake tablety kyselina listova??a kde ich dostat

puppa
15. júl 2008

ahoj mirik, normalne som si kupila v lekarni - JAMIESON, FOLIC ACID - taka hranata hneda umelohmotna flastickoidna krabicka 🙂 so zelenym vrchnakom.......a to papam 1x denne...rano

mirka8429
15. júl 2008

puppa aha dakujeeem a to je ta kys. listova??tak si potom kupim aj ja..potom daj vediet ako ti to zabralo 🙂

janula13
15. júl 2008

Ahojte, tak ta kyselina naozaj zabera?Ja beriem len tak pre dobry pocit baby plan, nechcem do seba davat privela chemie, aj ked ma pomahat 😉

mamartinka
15. júl 2008

kyselina listova je dobra k posilneniu maternice.ja ju teraz beriem.z vytaminmi baby plan som nebola spokojna moc aj ked su to len vytaminy.

mamartinka
15. júl 2008

ja uzivam kyselinu listovu plus.je to zelenakrabicka z 30 tabletkami.tiez to beriem rano jednu tabletku.je to kyselina listova piridoxin-vytamin b6.inulin.stoji to 69 sk a da sa to bezne kupit v lekarni.su aj drahsie.

janula13
15. júl 2008

mamartinka, ty ma tusim inspirujes, ja som kupila kyselinu listovu len manzelovi, chcela som mu kupit ten vychvalovany profertil, ale v CARE mi povedali, ze to je zbytocne draha zalezitost, len komplex vitaminov, ktore mozem kupit separe a lacnejsie...a uznaj ked to tak v Care kazu, treba posluchnut 😀

mamartinka
15. júl 2008

no ja som manzelovi teraz kupila vytaminy cm-m pre fajciarou nakolko fajci a predtym uzival len samotne cm-m pre muzov.chcem sa baby niektorej spitat kde by som mohla zohnat caj pakost smradlavy alebo alchemilkovy?kolko stoji a neda sa to aj objednat cez net?dakujem

janula13
15. júl 2008

mamartinka, ja som manzelikovi tiez kupila cem-m pre muzov, je to koktail vitaminov, tak mozno len pre dobry pocit, ale spolupracuje bez problemov, urobi vsetko co treba aby sme mali babo 😎

cukruska1920
15. júl 2008

mamamartinka....alchemilku dostanes hocikde v lekarni a stoji okolo 40 sk a pakost je horsie zohnat...ale ja ho mam lebo mame tu specializovanu predajnu na caje....inak ked som sa pytala niekde inde tak ho nemali

vevoncek
15. júl 2008

ale možno na internete by sa dal zohnať len treba trochu popátrať a môžno v takých predajniach ako DMalebo s biopotravinami tam by možno aj vedeli poradiť

miskelka
15. júl 2008

Mirka,ahoj, posielam ti link, kde ti vypočíta termíny tým istým spôsobom, ako počíta Jonáš a máš to zadarmo. Je to po anglicky, ak budeš mať problém to vyplniť, ozvi sa a pomôžem ti. Netvrdím, že je to 100%-tné, mnohým to nevyšlo, mne napr. nesedí pohlavie pri prvom dieťati, možno nie každý je rovnako citlivý na vplyv mesiaca, ale za pokus to stojí. Osobne si myslím, že najvyššia pravdepodobnosť je , keď sa vypočítaný dátum kryje s termínom tvojej ovulácie, ale mnohým to vyšlo napr. počas menštruácie...

mamartinka
15. júl 2008

miskelka mozes to poslat aj mne?ale english neviem.je to zadarmo?

miskelka
15. júl 2008

martinka...poslala som ti poštu 🙂

mamartinka
15. júl 2008

baby akesi zacinam mat v sebe take tikanie.vo vnutri.co to moze byt?

petrzalkaa
autor
16. júl 2008

ahoj babenky vidím, že ste sa pekne rozpísali 🙂
ja tento týžden nestíham, brigádujem celé dni, uffff...
puppa vítam ťa doma z dovolenky...vidím,že to vyzerá byť velmi nádejne ako si písala 😉 strašne moc ti držím palčeky,aby sa to zadarilo !!!!!!!!!! 😵

mirka dobrá je kys. listová tabletky ACIDOFOLAN. Malinký je špekulant,vyžaduje pozornosť, to je dobre,aspon bude šikovný a vnímavý 🙂

Zatial vás všetky zdravím a držte sa, milujte sa a množte sa 😀 😀 😀

mirka8429
18. júl 2008

janula calibrum ti neposkodi len ti to pomoze aj ta kys.listova...to su potrebne vitaminky ktore su potrebne aby zena otehu...ked je ich malo tak aj vtedy sa nemusi darit..treba ich doplnit..inak aj môj manzel fajci...a mam z toho nervy lebo sa mi to nepaci...uz raz prestal a nejaky dobry clovek ho zas na to naviedol..jooj chcem aby prestal ale viem ja ci by bral nejake tablety??povedal by ze je to blud...preto sa pytam..pomaha to ce em vasim muzom?? 😅

cukrus krasna fotecka 🙂

miskelka som si to vypocitala...len neviem presnu hodinu narodenia..viem ze od 12:00 do 13:00 ale presne neviem kedy..ale to dni vychadzaju rovnako len cas je iny trochu... 😀 mne vychadza pri prvom ze chlapec 😀 a chcem druhe dievcatko tak som zvedava..

petrzalka dakujem...no veru je to taky maly spekulant hehe uz teraz..druhe babo by som chcela tak aby ked sa narodilo maly by mal 2 roky..ale to zalezi od toho aky bude..lebo ked to bude sidlo..co predpokladam ze bude tak neviem ci budem zvaladat 2 deti..hehe... 😀

puppa
18. júl 2008

petrzalkaa dakujem za povzbudenie....dufam,ze sa to coskoro vyriesi.....

inak k tym nasim tvorcom ludstva 😀 ja som mojmu tiez naordinovala vitaminy....dala som mu profertil - bral to mesiac - dobral to pred nejakymi 2 tyzdnami, tak uvidime, ci to bude mat nejaky uzitok alebo nie......vyskusali sme toto, lebo som pocula, ze by to malo pomoct...tak neviem - no ked je clovek zufaly, tak urobi vselico.....
MYSLIME POZITIVNE 😀 a sup milovat a mnozit sa, ide vikend 😀 😀 😀 uzite si ho babulky

mirka8429
23. júl 2008

puppa ja som môjmu dnes ukazala v lekarni vitaminy CE EM aby prestal fajcit..ale len tak pozrel a nepovedal nic..kto s tym ma skusenost ci to pomaha... 😅

mamartinka
23. júl 2008

miri moj manza to teraz berie ale ci to neako extremne pomaha to ti neviem povedat.su to len vytaminy.pred tym uzival cm-m len pre muzou.

petrzalkaa
autor
26. júl 2008

ahojte, ako sa vám darí žienky?
my sme prišli z chaty a za pár dní odchádzame k moru, tak sa teším na relax, inak všetko po starom....

puppa ako?držíš sa?

mirka ako malinký? poslúcha? 🙂

orinka
26. júl 2008

mamartinka: vysvetli mi prosím jednu vec.... ako môžeš napísať vitamín s "y"???? veď to ani nepasuje 🙄 😀

mamartinka
26. júl 2008

prepac.toho som si nevsimla.asi som to pisala v rychlosti.kazdy niekedy spravi chybu.no ne! 😒

v555
26. júl 2008

orinka,Ty si pani ucitelka??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
26. júl 2008

mamartinka býva v zahraničí,tak je oprávnená spraviť v Slovenčine nejakú chybičku-však? 😉

orinka
26. júl 2008

v555 som 😀 😀 😀

v555
26. júl 2008

to fakt,ja som to len tak trepla 😉

cikyta
26. júl 2008

v555-proste ti to fakt dnes ide! 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre