Ako sa vám podarilo otehotnieť?

petrzalkaa
30. jún 2008

Veľa žien ani nevie, ako otehotneli, alebo zostanú tehotné, ked nechcú a myslím, že čoraz viac ich je takých, ktoré sa snažia roky a roky ...a nič, nedarí sa....či už kvôli chorobe,alebo aj bez zjavnej príčiny, lenže ked túžba je veľká, sú odhodlané urobiť čokoľvek, aby sa im to podarilo...preto hľadajú akúkoľvek pomoc...... AKO OTEHOTNIEŤ ???
My sa s milým snažíme rok, zatiaľ sme to nechali na prírodu, ale ešte sa nezadarilo.....
Ako sa to podarilo vám?

orinka
26. júl 2008

v555 fakt 🙂 slovenčinárka 😀 😀 😀 nekecám 😉

orinka
26. júl 2008

ale už odchádzam odtiaľto, lebo odbočujem 😀

v555
26. júl 2008

nechod,zostan s nami. 😉

puppa
28. júl 2008

petrzalkaa, tak uz som tu zas... a plna depresie, lebo mi dnes rano dosla mrcha - zas si zo mna strielala 4 dni (meskala) a dnes rano sa pustila ako diva ☹ ☹ a jonas tiez nefunguje..... ☹ prave som volala dokinovi (minule hovoril, ze mi chce predpisat nejake hormony) a on je prave na dovci ☹ co som komu urobila.... ☹ ☹ ☹ a este k tomu musim trcat v praci a chce sa mi strasne moc plakat - ale strasne moc ☹ dufam,ze ma to prejde za chvilu....hovori teraz zo mna aj mrcha, lebo strasne moc boli, tak som dnes maximalne negativna...prepacte mi ten pesimizmus,len to potrebujem dostat von........

mimusiacik
28. júl 2008

😢 daj vooon,nedus v sebeee,my pochopime,na to sme tuuu...
Niekedy pomoze boxovaci valec,velke upratovanie,vykricat vyspievat hrdlo s Brontosaurami a folkom ci Metalicou?
Nedusit v sebeeee....
Mrcha je prvy den buduceho uspesneho cyklu!

petrzalkaa
autor
28. júl 2008

ahoj puppa, netráp sa moja, ved sa hovorí,že všetko zlé je na niečo dobré a to sa uvidí až neskôr.... 😔
neboj raz to urcite vyjde,treba len stále myslieť na to, ŽE TO UŽ BUDE ČOSKORO !!!!
ja som tento mesiac už tiež prešla mrchou hnusnou, mna moc nebolelo, ale zato dlho 6dní....teraz ma čaká ovulka a zajtra odchádzame k moru do chorvátska tak si to užijeme,teším sa že vypadnem z domu....

puppa skús sa niečomu venovať, čo ti urobí radosť, spln si nejaký dávny sen.... a určite si kúp Ľubovníkový čajík, je velmi dobrý na ukludnenie a pohodu, snád ti pomôže...
Držím palčeky a hlavu hore, ved sme už velké dievky, tak sa teraz trošku usmej ako tento pekný panáčik 🙂

puppa
29. júl 2008

babulky ste strasne zlatucke....dakujem moc.....zajtra si idem po recept na nejaky dufastol ci co a potom este nieco - potom napisem, ze co mi to ten dokino vobec dal.....a 22.aug. ideme na 12 dni do Egypta, takze ideme oddychovat....mam tam ale dostat mrchu...musim pocitat este....

petrzalkaa - prajem krasnu dovolenku, uzite si to a oddychnite si.... 🙂 potom napises ako bolo 😉

.....a ja si idem kupit Lubovnikovy cajicek 🙂

puppa
30. júl 2008

ahojte babulky, tak som si prave bola vyzdvihnut v lekarni lieciky....no dal mi Duphastol a Clostilbegyt - tak dufam, ze mi to len a len pomoze....mate s tym skusenosti? nejake zvlastne nepriaznive ucinky? pocula som, ze sa z tychto veci pribera a su naladove vykyvy ☹ ja som ochotna to pretrpiet, ak mi to naozaj pomoze......

tak vam prajem pekny den a krasne leto 😉

kuspitka
30. júl 2008

Ahojte.je tu niekto kto cvici mojzisovu metodu alebo pije caje?

awe
30. júl 2008

ahojte 🙂 pupa: aj ja beriem duphaston aj clostilbegyt a nemam ziadne vykyvy nalady, ani som nepribrala ani nic podobne, ale kazda sme ina a na kazdu mozu tieto hormony posobit inak, hlavne je, aby zabrali 😉 vela stastia 🙂

smejka
30. júl 2008

kuspitka ahoj...ak chces poradim...cvicim Mojzisovu skoro 3 mesiace a pijem alchemilku...a cakam na Femigard z netu

puppa
31. júl 2008

awe, dakujem, uvidim teda, ci to pomoze....napisem potom skusenosti 🙂 pekny den vsetkym

petrzalkaa
autor
6. aug 2008

ahoj puppa,mirka a všetky žienky, 🙂
tak som doma z chorvátska perfektná dovolená !!! 😀 😀 😀
klud, pohoda, more, slnko no proste raj na zemi 😀 😀 😀
len neviem či sme stihli ovulku , mám pocit,že bola práve ked sme cestovali 29.7a cesta bola daleká....cca 12+3hod,tak neviem či to mohlo vyjsť na tehu....dnes som 19DC zatial nic nebadám na sebe akurát odkedy sme odišli,mám stále zápchu.... 😀 😀 😀 hádam neprasknem....

ako sa vám darí puppa /držím palčeky,hádam lieky zaberú!!!/ ,miri???

petrzalkaa
autor
8. aug 2008

nejaká nová tehulka?

puppa
9. aug 2008

ahoj petrzalkaa.....to sa tesim, ze vam bolo dobre..dufam,ze sa aj tak postastilo - moc ti drzim palceky... u mna nic nove....brala som ten Clostilbegyt 6-10den a teraz beriem Duphastol 2xdenne....no neviem. Ale nejako to teraz neregistrujem...mala som tento tyzden strasne stresy....kupili sme nove auto v nemecku takze to boli nestihacky a vybavovacky, som strasne unavena. Vcera som mala zas miernu depku - boli sme kamosom na svadbe a oznamili, ze cakaju - ani nechceli, ale tak sa podarilo - ja nezavidim, ale prislo mi to luto, ze sa to zadari ludom, ktori ani nechcu....to je jedno....tak pozdravujem, uzivaj si este letne dni.....ja idem 22.8 na 12 dni na dovcu, tak sa strasne uz tesim ze si oddychnem. papa zatial

maca793
9. aug 2008

ani neviem, hneď na prvý krát sa to podarilo. hlavne karolínka. tá bola neplánovaná

petrzalkaa
autor
10. aug 2008

Ahoj puppa,
tie lieky ti snád pomôžu, už vela krát som čítala,že po liekoch sa podarilo otehotnieť..... 😉 tak len treba dúfať 😵
Držím ti moc moc palčeky!!!!
Uži si dovolenku a mysli len na samé pekné veci!!! 😀
tak sa zatial drž!
papa

angie777
10. aug 2008

Ahojte všetky,my sa tiež snažime s priatelom,zatial len druhy mesiac,tiez na to stale myslim,viem ze to nie je dobre,ale neda sa inac.
chcem sa vas opytat,ci ma niekto skusenosti s ovu testami,akurat som si jeden dnes robila,a vysla druha čiarka len tak slaba,je to negativne alebo to znamena zaciatok plodnych dni,je necitim na sebe,kedy mam ovu,takze sa snazime vzdy,teraz skusam tie testy,tak neviem,
akurat som si dnes tak pomyslela,ze keby som uz tu slabu čiaročku videla na tehu testiku 🙂
drzim všetkym palce,nech sa nam to podari.

shaarka
11. aug 2008

ahojte,
ak dobre citam, tak femigard je tu najucinnejsi? alebo najbeznejsi? teda pre tie, ktore chcu otehotniet...
nemam menzes, mam anovulacny cyklus, doteraz som brala HAK, ale pochybujem, ze sa mi to upravilo. na gynde ma pripravili na problemy, ze nebudem moct otehotniet, ale napriek tomu este predtym, kym ma zacnu dopovat hormonmi a inymi vecami, chcem skusit nieco prirodzenejsie. co odporucate?

trnava
19. aug 2008

ja už neviem ako na to.Tak strašne chceme mimčo a stále nič.Už som začala užívať aj neaké vitamíny a stále nič.

petra2505
19. aug 2008

Baby je podla vas moznost skusit este nieco ine na podporu otehotnenia ako laparku?Lekar z CAR ma poslal za svojim gynekologom s tym, ze si mam dat spravit laparku,ale ja sa bojim a rada by som skusila este nieco ine.

petrzalkaa
autor
19. aug 2008

trnava a kolko sa snazite?
aj ja som uz z toho na nervy....my vyse roka a uz som pomaly rezignovala....neviem, asi je to osud a riadi to inak ako by sme chceli, asi nemozme mat vsetko.....
drzim ti palce, nech sa cim skor zadari!!!!!!!!!!!!!!!

petrzalkaa
autor
17. sep 2008

dievčatá podarilo sa niektorej otehotnieť pri zvýšenom testosterone a zníženej sliznici maternice?

petrzalkaa
autor
1. okt 2008

citala som, ze pomaha tekvicovy sirup,alebo olej, viete o tom niekto, prosim?

mirip
1. okt 2008

no tak ako som na prvej strane tejto diskusie písala ako sanám po dlhom čase podarilo otehotnieť tak sa naše šťastie rozplynulo v pondelok v deň mojich narodenín, záver bol missed ab. v 10t

petrzalkaa
autor
1. okt 2008

mirip. to ma strasne mrzi, mozno je tazke ta upokojit, neboj, vsetko sa zas da dokopy a budes v poriadku a znovu pisat,ako sa vam to podailo,verim tomu, tak sa budem na teba tesit v tejto teme!!!!
viera je silna, tak ako aj sama pises!!!!
drzim ti strasne moc palceky,aby sa to vsetko dalo do poriadku!!!!!!!!

ela304
1. okt 2008

ahoj mirip, aj mne v pondelok oznamili missed abort v 7 tt. Je to na figu ☹ Ja teraz cakam ci mi to odíde samé alebo budem musiet ist na kyretaz. Ja som pred rokom tiez v 10 t. mala prvy missed. Viem ako ti je, ja som teraz po IVF a tesili sme sa len 2 tyzdne. Dnes som nas objednala na imuno do Prahy a caka nas aj genetika.

bakosko
1. okt 2008

caute citala som si vase vsetky temy ja sa pokusam o male uz 7 rokov ☹ kazdy mesiac cakam ci som tehu ci niesom nakoniec to dopadne stejnebola som aj na umelom oplodneny nepodarilo sa to ☹ manzel ma slaby spermiiogram ma ich zdrave ale malo a su lenive ties som mu objednala vytaminy uvidime ak sa nepodary pojdem na druhe umele oplodnenie 🙂 🙂 🙂 chcem sa vas spitat co je to inseminacia a ci to niektora s vas vyskusala

ela304
2. okt 2008

ahoj bakosko,ja som bola na inseminacii alebo na IUI ako chces 5 krat. Prvy krat som aj otehotnela ale bol to missed abort. Je tam strasne mala sanca asi len 10%. Uz by som to nepodstupila. Staci ist 3 krat a uz potom rovno na umele.

xt1na
2. okt 2008

Ahoj Ela,
vcera som bola u lekara, myslim, ze som ti o tom pisala. Povedal, ze musim pockat pol
roka, ci sa mi podari otehotniet, ak nie, tak ze skusime umele.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre