Ako sa vám podarilo otehotnieť?

petrzalkaa
30. jún 2008

Veľa žien ani nevie, ako otehotneli, alebo zostanú tehotné, ked nechcú a myslím, že čoraz viac ich je takých, ktoré sa snažia roky a roky ...a nič, nedarí sa....či už kvôli chorobe,alebo aj bez zjavnej príčiny, lenže ked túžba je veľká, sú odhodlané urobiť čokoľvek, aby sa im to podarilo...preto hľadajú akúkoľvek pomoc...... AKO OTEHOTNIEŤ ???
My sa s milým snažíme rok, zatiaľ sme to nechali na prírodu, ale ešte sa nezadarilo.....
Ako sa to podarilo vám?

mamartinka
10. júl 2008

baby da sa milovat aj pocas menzesu?my sa totiz snazime o mimi a zatial sa nedari.chcela by som to vyskusat aj v takejto forme ale manzel nechce ani pocut.ze je to nehygienicke.viem je to blbe milovat sa a pritom musiet mat vlozku.

stansun
10. júl 2008

mamartinka je to uplne normale ked to robite aj ked mas svoje dni a niektore kocky otehotneju akurat vtedy...a vlozku mas nemusis, mozete si to rozdat aj v sprche ked ti to pride blbe 🙂

mamartinka
10. júl 2008

stansun a na kolky den menzesu by si mi doporucila to skusit.akurat dnes mi mrska dorazila.vies ked pri milovaniu v menzesi nebudem mat vlozku bojim sa ze zo mna bude vytekat krv a zaspinim pradlo a ostatne.ale chcela by som to skusit ale manzel nebude chciet to je horsie.

stansun
10. júl 2008

kazka zena to ma rozne, ved vyskusat a uvidis ale skor si myslim, ze niekedy na kocni a ked nechces mat vsetko spinave tak ho zavolaj aby sa isiel s tebou osprchovat a mas to 🙂

mirka8429
10. júl 2008

petrzalka lebo tak mi povedal doki a tak mi aj vysiel pôrod 😉

sandri no a vy sa nijako nechranite??no ja som chcela ze tak ked bude mat maly rok ale ked sa nezadari tak aj 2 nevadi...

vevoncek
11. júl 2008

Ohľadom toho Jonáša neviem či o tom viete ale ten dátum čo tam máte v tej tabulke aj s hodinou tak teba snažiť 6-8hodín pred tým

mirka8429
11. júl 2008

vevoncek a to je potrebne dodrzat aj tu hodinu??som myslela ze staci ten den

vevoncek
12. júl 2008

mne to napríklad vyšlo na 3.7. o 6.00 tak bolo treba snažiť 2.7.od22.00 do 24.00

mamartinka
12. júl 2008

baby a od toho jonasa to je co?to sa aj plati?

prettybaby
12. júl 2008

ahojte, len sem nachvilku vstupim, pocas MS je to uplne normalne a ziadnu zabranu v tom nevidim. Kludne aj v positelke, s tym, ze pod sebou mam uterak. a este sa mi nestalo, ze som nieco zaspinila.-) takze hor sa do toho 🙂

mamartinka
12. júl 2008

no ked mna to laka bo mam teraz mrsku.ale ako to mam manzela donutit.stale ho nahovaram a on nechce.no povedzte mam ho zabit.ja to chcem skusit.mozno by sa to v tom podarilo.chcem to vyskusat.ked on stale to je nehygienicke.ja viem ale co s takym manzelom ked nechce.no budem musiet pockat kym mrska prejde. ☹

prettybaby
12. júl 2008

no chlapa asi nepresvedcis...

mamartinka
12. júl 2008

to veru nie teda.kor mojho.vy sa kolko snazite?my rok a 10 mesiacou a bez uspechu.

mirka8429
12. júl 2008

mamartinka tak skuste na konci taky cca 4-5 den to uz az tak velmi nekrvacas..ved muz nech zavrie oci a pipika si umyje no tak co..my sme tiez skusali a sa vtedy podarilo...za skusku nic nedas..na kramy sme skusali 2 krat.. a na ten druhy krat to bolo....no a hygienicke...je to v pohode...ved ste manzelia a nemate styky s nikym inym len vy dvaja tak by to malo byt ok... 😉 skus mu to vysvetlit hihi este ze môj suhlasil 😀 😀

cukruska1920
12. júl 2008

ahoj miri...ja som uz tiez nad tym rozmyslala.....

jerryjanka
12. júl 2008
jerryjanka
12. júl 2008

ups sorry to malo isť inam 😅

petrzalkaa
autor
13. júl 2008

mirka 😉
no my sme sa teraz snažili už 3 DC,čiže cez ms aj 5 a potom každý den a aniekedy každý druhý 😀
tak uvidíme, či z toho niečo bude ...teraz som ešte len 18 DC . Ak to teraz nevyjde ideme na spermiogram a dalšie vyšetrenia...
a vy ako sa máte s malinkým ?,isto je rozkošný 🙂

zabka132
13. júl 2008

mne to vyslo na 3 mesiac po vysadeni antikoncepcie. Prave vtedy som vyskusala prstikovu metodu.. Neviem, ci to pomohlo, ale vyslo to prave vtedy 🙂

a2303
14. júl 2008

Ahojte, pridám svoju skúsenosť...
Ja som predtým išla k Dr a povedala som mu aby mi spravil kompletné vyšetrenie, lebo plánujeme mimi. Vtedy mi zistil chlamýdie (a to som bola uplne bezpríznaková!!!), povedal, že ak mám chlamýdie, tak by som asi ani neotehotnela, dobre že som prišla na preventívku...
Chlamýdie mi preliečil (aj Drahého) a ešte ja som brala mesiac aloe (aloe berry + cesnak + propolis). Skusila som si zvýšiť imunitu a doplniť vitamíny.
A na druhý mesiac som ostala tehotná (doktor ani neveril...). Snažili sme sa na 12 DC a na 14 DC ráno (sledovala som hlien) a zadarilo sa 🙂 Vtedy som si už kupila calibrum babyplan.
Ja si myslím, že pred plánovaným tehu, nie je naškodu si dať spraviť všetky stery a odber krvi. Takto by sme možno aj my čakali rok a až potom by mi zistil, že problém sú vlastne chlamýdie... Ale to je len moj názor.. Možno že sa mýlim...

Babiky, hrozne Vám držím palce a prajem // čiaročky!!! 😵 😵 😵

vevoncek
14. júl 2008

mamartinka a tvoj chlap chce aby ste mali bábo?Treba mu to tak vysvetliť že treba vyskúšať všetko pre to aby ste mali bábo ak ho chce ak nie potom sa môže vykrúcať že vtedy nie a vtedy ano ...Ale treba skúsiť všetko čo je pre vás dostupné a keď nič a bude musieť podstupovať rôzne vyšetrenia a aj ty tak potom si povie že to sexovanie cez mrchu bola malina oproti tomu čo človek musí koľkorázy podstúpiť keď niečo chce to je jedno či bábo alebo niečo iné ťažkodosiahnuteľné.

mamartinka
14. júl 2008

vevoncek.chceme babo obi dvaja.no teraz mam este menzes a vcera sme to skusili aj cez to.pravdaze zacala som rozmislat a zas plakat.dnes mam zas taku depku.cely den na to myslim ze zasa nic.no uvidime po mrske.aj ma to zasa stve ze kazda pisete ze ste tehu a mi nemozme.a to sme zdravy.podstupili sme vysetrenia.baby este sa opitam.kolko krat musi muz podstupit spermiogram?

vevoncek
14. júl 2008

mamartinka ja zatiaľ nie som tehotná akurát čakám kedy príde mrcha a či príde.možno sa aj ja zaradím medzi tie baby čo im to nejde tak ľahko

janula13
14. júl 2008

Ahojte, prepacte, ze som sem takto vtrhla, ale co je to prstikova metoda? 🙂 Je to to co si myslim?

mamartinka
14. júl 2008

vevoncek a kolko sa snazilkujete vy?uzivas aj neake vytaminy?ja kyselinu.

mirka8429
14. júl 2008

cukruska ved vyskusajte 😀

petrzalka no hej je rozkosny ale momentalne uz by mal hajat a sa tu striedame lebo ho nosime po rukach lebo place a ocka ako ziarovky..tak som zvedava..lebo on nepolezi ako ine babaatkaa xixi ked vidi ze sa mu nikto nevenuje uz spusti plac...akurat co sa dokaze pohrat aj to len chvilu su hrkalky take maciky ktore mu dam na kociarik 😀

martinka ta depka ti tomu nepomoze len ti to zhorsi tak ju skus vypustit ..viem ze sa mi to lahko vravi zvlast ked aj ja som si tym presla..a viem ake to je..ale potom som to vypustila a netrapila sa...skuus nejak..a ver ze to pride.. 😉

vevoncek
15. júl 2008

mamartinka my sa snažíme asi mesiac teraz akurát čakám ako to dopadlo to naše snaženie a užívala som kys.listovú a železo ale ak to teraz nevýjde kúpim si alchemilkový čaj alebo ževraj aj odorické kvapky sú dobré.

mamartinka
15. júl 2008

no mesiac to je este kratko.u nas to je dlhsie.zevraj aj mrkvova stava je dobra,o tej alchemilke som tiez pocula a este zevraj caj pakost smradlavy ale da sa ze tazko zohnat.neskusala som este ani jeden.

miskelka
15. júl 2008

ahojte...chcem sa aj ja podeliť so svojou skúsenosťou. Pri prvom dieťati sme sa snažili rok, kým sa to podarilo..a teraz po šiestich rokoch na prvý šup. Samozrejme, predchádzala tomu dôkladna príprava 😀 Jeden mesiac som pila žihľavový čaj(1krát denne), druhý mesiac som pila alchemilku, dopĺňala som si vitamín C, E, B-komplex a tretí mesiac mi sedel dátum ovulácie s dátumom podľa jonáša, tak sme to skúsili 13. a 16. deň, inak celý mesiac nič a som tehotná. Tak nezúfajte, niekedy to dlhšie trvá, lebo to tak má byť. Ja teraz presne viem, že keby sa mi pri prvom podarilo otehotnieť skôr, nebolo by to dobré, oklolnosti a tak.... Verte na osud..., všetko sa deje, tak ako má...

mirka8429
15. júl 2008

miskelka a ak vyjdu vypocty u Jonasa nie na ovulku tak aj tak mam vtedy skusat??alebo je to zbytocne...lebo tiez sa chcem zacat snazit o rok o druhe babatko ale rada by som dievcatko..tak neviem ci sa mam dat na Jonasovu metodu alebo nie...kde si to posielala aby ti to vypocital a kolko si platila??dakujem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre