Ako si zistím ovulačné dni?

cejka
23. apr 2007

ahojte pomozeme my niekto ako si zistim ovulacne dni 🙂

aknomis
24. sep 2009

baby prosím poradte aspon ako je to s tým hlienom...

vadelka
24. sep 2009

Maryah nie si náhodou tehu?Ja som také príznaky mala presne keď som bola prvýkrát tehu.Mňa tiež nikdy pred mrškou neboleli bradavky,tak som si urobila testík a bola som v tom. 😉

sara1
28. sep 2009

Bambulky, mohli by ste mi prosím Vás podľa tohoto grafu poradiť, či to mohlo výjsť a mohla by som byť tehotná. Ovulačný test mi ukázal ovuláciu na 17.-ty deň cyklu a výnimočne aj mikroskop Lady.... to potvrdil, hlien bol tiež ovulačný. Čítam to tu krížom, krážom, a už som z toho chorá. Chvíľu som si istá, že ano a potom zas, že nie. Od utorka ma bolí podbruško, prsia citlivé nemám a test ešte nič neukázal. Ďakujem Vám za ochotu. http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

aknomis
28. sep 2009

baby, ako sa mám riadit?
podla tabuliek a výpočtov by som malal mat ovu 12-16 den cyklu. Ale čo ked mám hlien týžden pred menzesom? mám sa riadit hlienom alebo výpočtami? cyklus mám pravidelný - 28 dnový, menzes vždy 5 dní...

kosta123
11. okt 2009

Je možné aby som mala ovuláciu až okolo 25 dna cyklu????ja mám totiž ten výtok tak tesne pár dní ako mám dostať menzes

aknomis
11. okt 2009

kosta123:
tak to sme na tom podobne

kosta123
11. okt 2009

to akože mám chápať že mám plodné dni len pár dní pred tým ako mám dostať mrchu????

aknomis
11. okt 2009

neviem. ja som sa to tu tiež pýtala, ale nedostala som odpoved. a BT si nemeriam, takže neviem ako na tom vlastne s ovu som..

kosta123
11. okt 2009

kto nám odpovie???? ☹

kosta123
12. okt 2009

Mne dnes mešká 7 den a mám výtok!??? čo mám plodné dni či čo???asi nie to by bola somarina,čo ???? 😒 Zápaly nemávam,tak neviem.

kosta123
12. okt 2009

hallooooooo

aknomis
16. okt 2009

baby, može sa stat, že som po potrate stratila aj ovuláciu? a dá sa to nejak vyvolat, alebo sú na to nejaké lieky - volnopredajné, alebo mi musí lekár spravit nejaké testy...??

kosta123
16. okt 2009

aknomis - joj taká zbehnutá niesom,ale asi treba čas aby sa telo spamätalo 🙂 ale skús si kupiť ovulačne testy tak na to prídeš.

drzkosa
24. mar 2010

baby posledna MS 9.3. kedy mam ovulaciu? mam nepravidelny cyklus...

katarina104
14. okt 2010

ovulácia môže byť na ktorýkoľvek deň cyklu,nemusí byť na 14. pri dlhých cykloch aj neskôr. Treba si meriať teplotu v pošve každý deň ráno v rovnakom čase, a značiť dá sa potom zistiť ovulka. Ak teplota stúpne o 2 stupne a je tak minimálne 3 dni je po ovulácií. Poprípade sledovať hlien na toaletnom papieri po utretí po močení, je možné ho vziať medzi palce a naťahovať, ak je najviac ťažný, podobný vaječnému bielku je čas ovulácie, niečo medzi tým. Značiť pocity mokra, sucha, lepkavosti, na vonkajších rodidlách posielam tabuľku na značenie http://www.elep.sk/files/Tab.pdf
@kosta123 môžeš byť tehotná akej farby máš výtok? niekedy keď sa vajíčko zahniezďuje môže byť hlien.

katarina104
14. okt 2010
petah82
11. nov 2010

ahojte dievcata,
ostalo mi nepouzitych 12 ks pruzkovych ovulacnych testov RAPI CLEAR, spotreba do 8/2011. ak by ste mali niektora zaujem, mozme sa dohodnut, cena za 7 euro vratane postovneho. piste IP. predam aj po kusoch.
ja ich uz nevyuzijem.

dicinka1
24. feb 2011

ahojte baby..dnes som 45 den cyklu..blbne mi nejak cyklus..od porodu..nekojim..mala som 4 ovulacne testy.neviem značku..ale len take obyčajne...stále boli čiarky slabulinke..ale dnes je silnejšia..je možne že aj napriek takemu dlhemu cyklu budem mat ovulaciu? pijem bylinkove cajiky..a papam vitaminky..inač nič..Len chcem vediet ci aj napriek tak dlhemu cyklu možem mat ovulku..dakujem.. 😉

lucka.lucy
1. mar 2011

Dobre rano! Baby poradte mi prosiiiim!! Takze : dostala som mrchu 16.2. mam cyklus 28 dni. Cize ovulovat by som mala okolo toho 26.2 az 4.3. Milovali sme sa 28.2. a zacala som si robit ovulacne testy vcera. vysiel mi negativny. A teraz otazka! SOM DIVNA JA, ZE NEOVULUJEM, ALEBO SOM TEHOTNA A UZ KED TO JE RAZ TAM TAK SA NEOVULUJE ??? dik

riana12
1. mar 2011

@lucka.lucy kedy si si robila ovulacne testy?

lucka.lucy
1. mar 2011

@riana12 ahoj, vcera a dnes a nic 😒

riana12
1. mar 2011

@lucka.lucy kludne testuj dalej, kazdy den 1-2 testy sprav... ako sa tvari testovacia ciarka? ked si porovnas zatial urobene testy, je medzi testovacimi ciarkami oboch testov nejaky rozdiel?

lucka.lucy
1. mar 2011

@riana12 jeden aj druhy boli veeeeelmi slabucka,iba ak som to pozerala z kazdeho uhla tak bola vidiet aj ta druha. 😖 Ja by som aj testovala 3 krat denne, len tu su tie testy strasne drahe. Je to balenie 7 testov a jeden tehotensky test a stal ma 34€. takze asi budem testovat po jednom 😀

solinkarka
1. mar 2011

@lucka.lucy pre boha 34e?? 😲 to co mas za testy 😲

riana12
1. mar 2011

@lucka.lucy ak boli velmi slabucke, ledva viditelne, tak este testuj... ak mas pravidelny 28 dnovy cyklus, tak vydrz v testovani aspon do nedele... a lacnejsie ovu testy nenajdes? 34€ je skutocne dost 😝

lucka.lucy
1. mar 2011

@solinkarka vola sa to Donnatest od NovaLab. zijem v Madride 🙂 a to mi lekarnicka dala na vyber ostatne stali okolo 50€ 😅

solinkarka
1. mar 2011

@lucka.lucy fuuuha tak to su ine palky 😕

lucka.lucy
1. mar 2011

@riana12 zatial som lacnejsie nenasla... tak uvidim. Len mas niaku skusenost ty s tym? lebo moze byz ze uz som teho a preto novovulujem?? 😕

lucka.lucy
1. mar 2011

@solinkarka tu je vsetko take drahe.. 😖

dayanka
1. mar 2011

baby co mate skusenost, poradite? meriam si bazalnu telotu aby som zistila akyy mam cyklus, pretoze nemavam normalnu menstruaciu a chcem zistit ako to so mnou je...ale vo vysledkoch sa nevyyznam. ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre