Ako skrátiť cyklus bez tabletiek?

levandulka
14. jún 2007

ahojte kočky, potrebujem skrátiť cyklus asi o 4 dni...Ideme v auguste na dovolenku a kedže nechcem tam brať oddalovacie tabletky a nechcem ich brať ani teraz, lebo mávam strašne zlý predmenštruačný syndrom, tak by som chcela asi o 4 dni skrátiť.. potom by mi to vyšlo tak, že v deň odchodu mi budú končiť a cez dovolenku sa môžeme kludne snažilkovať...

sú na to nejaké tabletky??? alebo len babské rady??? nechce sa mi s tým liezť k doktorovi, ale ked to bude nutné... pojdem..

nikusska11
16. jún 2007

nie skus cervene vino

evelyin
16. jún 2007

Červené víno nezaberá, napriek tomu že si ho dávam aby sa mi spustila mrcha skôr príde kedy sa jej chce, špiním aj 4 dni pred začatím, takže to zaberá asi len u niekoho.
Ja mám podobný problém, o mesiac ideme na dovolenku a mrcha mi má prísť presne v deň odchodu na ňu, takže ak máte niekto nejaké poznatky ako oddialiť mrchu alebo privolať skôr budem vďačná. 😉

sue
16. jún 2007

Spoľahlivo viem len o tabletkách, ktoré predpisuje lekár 😔

sstefi
16. jún 2007

Ja by som si tiež nekazila dovolenku, radšej teraz zájsť po tabletky k dokimu a oddialiť teraz a potom už pokoj. Ja som to minulý rok riešila takto. 😉
Víno a horúci kúpeľ a podobné hovadiny, to je hlúposť 😅 . Možno to sem tam niekomu náhodou vyšlo, tak tomu začal veriť. To by si ženy moc červeného vína nedávali, keby to tak bolo, nie? Ja s tým skúsenosti nemám, lebo víno nemôžem ani cítiť, ale považujem to za hlúposť. 😉

cucuska
17. jún 2007

alebo si daj pichnúť vyvolávačku tá ti to celé posunie. Ja keď som bola na prvej dovolenke vtedy ešte nie s manželom v Bulharsku tabletky nezabrali 😅 😅 boli sme tam 14 dní a z toho dní som sa len opalovala 🙄

gaja
18. jún 2007

nápodobne potrebujem skrátiť cyklus... nechem mať na dovolenke týždeň pred... to je horšie ako celá mrcha... ☹

smiledra
22. jún 2007

V pripade, ze nechcete chemiu, v teme aloe vera kocky pisu, ze od aloe a materskej kasicky sa im skratil cyklus, skuste mrknut 😕 😉

kila
22. jún 2007

Ja zas potrebujem posunúť cyklus o pár dní lebo mrcha by mala prísť na dovolenke a chcem aby prišla po nej... 😅 ...práve idem od lekára, chcela som nejaké lieky, ale aj on má dovolenku, tak tam ešte skočím budúci týždeň...
A baby, ktoré ste už takéto lieky brali (lebo ja ešte nie) čo to s vami urobilo a s vašim cyklom? Nezačal vám blbnúť?

libeth
22. jún 2007

O babskzch radach neviem, ale mne zabrali tabletky Norethisterol, na oddialenie menzesu. Tiez mi to vychadzalo na prvy den, tak som si ich dala a nedostala som, az ked som ich vysadila. A uplne v poho, aj potom. A nemala som nijaky zvlastny pocit, v pohode. Urcite by som nechela mat mrchu na dovolenke. 😎

kila
22. jún 2007

Ďakujem Libeth, ukludnila si ma... ani ja nechcem riskovať že mi príde na dovolenke, najmä že ideme na wellnes víkend - samé kúpele, masáže a tak - bolo by to veľmi-veľmi nepríjemné... obávala som sa, že mi to môže rozhádzať cyklus... 🙂

kila
22. jún 2007

ani nie víkend, ale týždeň... 😅

kila
22. jún 2007

Ako posunúť menštruáciu:
http://wanda.atlas.sk/zdravie-a-chudnutie/antik...
Zaujímavá je aj diskusia k článku... 😉

maminkatn
22. júl 2008

ahojky na tejto teme ..ma zaujala bo aj ja mam taky problem idem v sob. na dov. a mam dostat tu mrxu kupila som si po porade v lekarni noretisteron aj som uz uzila tabl. lan dufam ze mi to zaberie bo mi je uz zle inak mne xodi mrxa kazdyx 20 dni ale teraz ako na potvoru nie inak by som mala ju dostat v pond. a v sob, uz dovolenkujem tak neviem ako to dopadne kazdy organizmus je iny a este som to nikdy nebrala tak neviem aj sa tak troxu bojim ci mi to nerozhadze cyklus ma odradzala lekarnicka no neviem ako dopadnem 😖 😖 😖

krasavica22
10. júl 2015

Ako sa kupa t v mori ked mam menstruaciu?

natinecka
10. júl 2015

@krasavica22 použi tampon...

dominika91101
22. aug 2015

@krasavica22 Daj si normaalne vlozku aku nosievas na plavky moze byt aj s kridelkami a nato si daj kratasi a mozes sa ist kupat... alebo este tampoon... ale ten recept s tou vlozkou nerob v BAZEEENE!!!!!!!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre