Ako splodiť chlapca a ako dievča?

pacica
13. feb 2012

ahojte,neviem ci tu taka tema je,ale som tu nova a nechce sa mi hladat to tu,tak sa chcem spytat,ci viete o nejakom sposobe ako splodit chlap.ci dievca a ci vam to podla toho aj vyslo?tak prosim ak mate s tym skusenosti,tak mi napiste.dakujem pekne 😉

bzucka4
14. mar 2012

ahoj, my tiez teraz rozmyslame o tom, ze by sme chceli chlapca, pretoze dievcatko uz mame. citala som nejake clanky docitala som sa, ze ak chces chlapca, tak treba mat sex v den ovulacie a po nej a muz musi mat spermie 'odstate' tak jeden, dva dni a ked chces dievca, tak treba mat sex po mens. az po ovulaciu a ked sa da, tak kazdy den

jaaty
15. mar 2012

@bzucka4, @pacica - nemyslíte si, že keby to bolo také jednoduché, že by všetci mali "párik" resp. také dieťa ako chcú.
Som presvedčená o tom, že ovplyvniť pohlavie dieťaťa nemôžete a nechajte to na prírodu 🙂)

nela82
15. mar 2012

@pacica uz mas dietatko?Lebo podla mna to je nemozne.. 😉 Suhlasim s
@bzucka4 keby to bolo take jednoduche-tak kazdy by mal doma ten svoj parik 😅
Ja mam dvoch chlapcov-tiez som tuzila po dievcatku.No najdolezitejsie je zdravie dietatka-nie pohlavie 😉

vejula
15. mar 2012

@pacica vraj pri chlapcovi treba mať ponožky na nohach 😀 😀 😀 Tu teoriu o životaschopnosti spermii poznam, ale neviem či tomu veriť. LEbo je tooooolko spermii, a nechcem sa mi veriť že všetky chlapske do 2 dni umru a teda bude na 100pro dievčatko... Ako može sa tak zvyšiť šanca, ale ja by som sa tym určite neriadila. Podla mna priroda je mudrejša ako my, a prekliatie človeka je to že chce všetko naplanovať on sam, nielen kedy ale aj ake pohlavie. O par rokov sa bude planovať aj farba oči a vlasov.. Neviem podla mna to straca to čaro 🙂

penelopa
15. mar 2012

V den ovulacie alebo tesne po nej-clapec lebo spermie y su menej zivota schopne.Pohlavny styk minimalne 🙂 .A dievcata pred ovulaciou x dorazia a su oooovela viac priebojne 😀 😀 😀 .Cize pohlavny styk veeeela .
Tot mudre knihy 😎 .

danu
16. mar 2012

@pacica opytaj sa v temach na ktore ti dala linky ikke

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre