Aký vekový rozdiel plánujete medzi deťmi?

sonicc
23. apr 2009

Ahojte,
takáto bližšie špecifikovaná téma tu ešte nie je tak som sa rozhodla ju vytvoriť 🙂
My sa plánujeme snažiť od mája. Malý si pýta sestričku.
Aký máte vy vekový rozdiel medzi deťmi alebo aký pánujete?

skalnicka
23. apr 2009

ja viem, ze to bude sialene, ale ja uz by som chcela byt znova tehotna..neviem ako by na to reagoval manzel, ale posledne dva tyzdne mam takuuuuu tuuuuzbu, hihi...apropo, asi nas zavru a presmeruju do inej temy, ale neva...este cosi...sama sa cudujem, ze zasa tuzim po brusku, bo moj syncek je zive striebro, ziadny baranok, presli sme si - a este len prejdeme kadecim..no i tak...zasa porodit a mat take to male chutne vonave v naruci...aaaax, jaj!

sonicc
autor
23. apr 2009

mi hovor 😀
ja by som strasne chcela druhe...
maly ma uz 3 a pol takze by sa asi aj patrilo 😀

vika34
24. apr 2009

ahojte ,ja sa snažím odkedy mala dcéra 4 roky ,ale bohužiaľ akosi to nevychádza ☹ ,vekový rozdiel medzi detmi teraz už vôbec neriešim,len keby sa mi podarilo donosiť/mám s tým problém/

skalnicka
24. apr 2009

vika34, mam znamu, ktora ma 4 rocnu babu a tiez sa uz dva roky snazili a dvakrat zial nic - vzdy koniec v druhom mesiaci, podarilo sa na tretikrat...a znova baba...tu bolest sme s nou prezivali vsetci...ja mam zasa opacny problem, otehotniet..totiz, mam polycysticke vajecniky, nikdy som nemala cyklus...maly bol taky velky zazrak...tak sa aj normalne bojim zacat snazit...

vika34
24. apr 2009

ja ked teraz behám po lekároch a mám už úplne všetky vyšetrenia o.k.,tak mi chcú všetci nahovoriť,že malá bil tiež zázrak,ale ja som presvedčená,že ešte raz sa mi musí podariť donosiť.
Ja som mala tých neúspechov trochu viac a k tomu ešte aj jedno mimomater.a vzali mi jeden vajcovod,takže prirodzene otehotnieť sa mi odvtedy nepodarilo ,iba cez IVF,ale aj to skončilo potratom,teraz sa znovu chystáme,tak uvidím ako to dopadne

skalnicka
24. apr 2009

juuuj, velmi drzim palce, ja viem ze sa to lahko povie,ale treba verit...obdivujem silu kazdej zeny co po neuspechu dokaze ist dalej, ja som asi prilis slaba, ale asi by som to nezvladla - snazit sa znova 😒

vika34
24. apr 2009

skalnička zvládla,keby som sa mala vždy zložiť tak som každý rok na liekoch 😅

mywiel
25. apr 2009

Ahojko my uz tiez rozmyslame ze po lete zacneme pracovat na surodencovi, aby sa mohli spolu hrat a nebol velky rozdiel. 😉 😵

aplless
26. apr 2009

ahojte mozem sa pridat? aj my sa snazime odkedy mala malá 4roky a zatial nič uz sme boli aj na vyšetreniach vsetko je ok aj mužik na sperm. ma 100percent tak neviem ttbud mesiac idem lepsiemu odbornikovi po rady a uvidime, ja som tiez nechcela velky vekovy rozdiel a uz teraz je to dost a tiez to uz neriesim bo roky nevratim ale chcela by smo este zazit ten pocit byt tehu

iinuska
26. apr 2009

Ahojte, my sme sa snazili o druhe dieta skoro 3 roky. Tiez som absolvovala IVF neuspesne. Potom som otehotnela prirodzenym sposobom, ale v 9 tt som potratila. Presne rok na to sa nam to ale konecne podarilo bez akehokolvek lek. zasahu.Veeelmi sa tesime, za o par dni budeme styria 🙂 Sice bude medzi detmi 13 rocny rozdiel, ale ja to nevidim ako problem. Skor naopak.
Vsetkym snazilkam drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre