AMH sa užívaním vitamínu D zvýšilolo za pol roka o 0.88 🙂

babyttcirl
6. aug 2019

Ok dievcata,

Nechcem zakladat zbytocne nove temy, ale chcem Vam nieco povedat co sa mi potvrdilo a je pravda. AMH levely su viazane na level Vitaminu D3. Kedze som bola deficient a mala nizke levely vit D, zacala som brat devit forte a furt som bola na slnku par mesiacov. Januarove meranie- 1.83 ug/l. Julove meranie - 2.71!!! A to je teda poriadne rozdiel. Cize ked vam niekto povie ze sa stym neda nic robit, tak klame 🙂. Cize for sa do zvysovanoa. Uz len byt tehu!!

barceloneta
6. aug 2019

@babyttcirl ahoj ja som mala AMH iba 0,79 a ostala som tehotna hned na prvy krat. Podla mna je to viac o kvalite vajicok lebo AMH zisti tvoju reservu (mnozstvo) vajicok. Prajem nech sa hned podari!

claire1991
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babyttcirl
autor
19. sep 2019

@claire1991 aha, tak to som.nevedela 🙂 huraa , ale AJ tak ma to tesi!

claire1991
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
henriett11
22. sep 2019

Ahojte, chcela by som Vas poprosiť o Váš názor...
Snažíme sa o bábätko, a nakoľko to dlhsiu dobu neslo ,tak som sla na testy.zistili mi hodnotu AMH 1,2 vo veku 30r a u manzela ze: nie perfektný spermiogram. Od mojej gynekologičky som bola nastavena, ze nech si najprv vyskúšame pôsobenie klomifencitratu a ak by to potom neslo nech skusime umelé. Poslala nas priamo do centra, kde sme takto predložili plan , na čo nas doktor zrušil ,ze klomifen je zbytočný ze treba ist na umelé oplodnenie..ja som v tom uplne mimo, vo všetkých týchto pojmoch 🙄 a hlavne sa chcem spýtať ci ten klomifencitrat je velmi silny chemicky zasah, či môže ovplyvniť kvalitu alebo pocet vajíčok ( totiz na toto som priamu odpoved od doktora nedostala, iba smerovanie k umelemu...)? Je to fakt hlúposť v nasom pripade skúšať, a mame priamo podstúpiť to umele oplodnenie? vysvetlil mi to tak,ze plodny sme obaja ale mame velmi zle výsledky a tak netreba strácať cas a urobit to hned...
Dakujem za každý nazor, postreh ....

babyttcirl
autor
23. sep 2019

@henriett11 nenechaj sa dotlacit do umeleho hned. Ake soermiogram ma tvoj muz? A nemas tiez znizeny Vitamin D? To by mohlo spravit AMH (inak ho mas este v norme v 30tke aj ked nizsi) ! Inak ten clomid su kludne daj, vyskusaj ho bez umeleho .. nech ti daju clomid , potom pregnyl 10 000 shot a takto to skus 2-3mesiace. Ked ta lekar tlaci do umeleho v takom maldon veku. Je to kvoli prachom. Hlavne treba mat dobru kvality vajicok!! Viem ti povedat velmi Vela 😁 takze si kludne mozme pisat sukromne! Ako dlho sa snazite? Ale mas este problemy a vysetrenia pobehane? L

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre