Anopyrin. Ako ho brať?

petra2505
12. máj 2009

Baby je mi uplne jasne, ze mi tuto temu zamknu, ale ja by som sa rada spytala kolky DC mam zacat brat Anopyrin?Aka je najlepsia davka, kolko denne, a ci bez prestavky alebo treba to brat v intervaloch? Moc dakujem 🙂

petra2505
autor
12. máj 2009

prosim baby poradte mi

ogeletka
12. máj 2009

Anopyrin?Prečo anopyrin chceš začať brať na otehotnenie? 😕

vavenka
12. máj 2009

Petra skus sa popytat v teme trombofilia.....
Niektori gynekologovia odporucaju brat anopyrin preventivne na riedenie krvi, ale ak mas zrazanlivsot v poriadku tak nevidim dovod....Ak ale velmi chces, tak si kup ten najslabsi a davaj si jednu denne......

lahhel
12. máj 2009

Petka, davaj si preventivne 50mg denne. Predavaju tusim 100, takze pol tabletky denne... 🙂

petra2505
autor
12. máj 2009

Uz som sa k tomu dopatrala , tak si kupim tu stovku a budem jest polku denne....

lahhel
12. máj 2009

Petka, len nopyrin je na predpis, neda sa volne kupit...

petra2505
autor
13. máj 2009

Baby ten anopyrin beriete spolu s chilli?Alebo si mam dat medzi tym pauzu? Myslim tak, ze ci mam najprv zjest jedno a tak za hodku druhe?

petra2505
autor
13. máj 2009

a este by ma zaujimalo ci to mam uzivat aj pocas M ?

lucia_b
14. máj 2009

Ahoj Peti, men po dvoch neuspesnych tehu zistili trombofiliu a tak teraz uzivam 100 mg anapirinu denne, predpisala mi ho hematologicka. Myslim si, ez ak nemas problem so zrazanlivostou, tak ho nemusis uzivat, kyselina salycilova, ktora je v nom obsiahnuta, totiz velmi neprospieva sliznici zaludka. Mne ho kazala jest vzdy len po jedle, nech si hned to prostredie v zaludku neznicim. A aj ja by som sa rada dozvedela, ci ho mozem uzivat aj pocas M, budem rada, ak nam niekto poradi.

lahhel
14. máj 2009

Ahojte kočky, mne anopyrin predpisala lekarka v Prahe na imuno vystreni. Mam ho brat stale, aj pocas M az dokym neotehotnim a v tehotenstve do 34-35 tt..takze sa musi brat stale, aj pocas M...

petra2505
autor
14. máj 2009

No baby ja som si dala vcera prvu davku chilli a anopyrinu, dnes mam za sebou uz dalsiu tbl chilli a vecer si dam anopyrin.Som zvedava ci to prinesie dve ciarocky na najblizsom tehu teste.Alebo aspon do konca roka.

petra2505
autor
14. máj 2009

A co sa tyka anopyrinu vcera mi v lekarni baby povedali, ze ho beru zeny preventivne ked chcu otehotniet nielen na predpis lekara.Mozno to pomoze, uvidime.

petra2505
autor
18. máj 2009

Baby zabral niektorej ten anopyrin s kombinaciou s chilli hned v prvy mesiac?

vavenka
18. máj 2009

Petra ja si riedim krv od februara a este to nezabralo, s chilli skusenost nemam....Kedy cakas MS?

petra2505
autor
18. máj 2009

vavenka ja som to zacala jest teraz pocas menzesu takze len zacinam, mam za sebou prvy tyzden uzivania takze sme len na zaciatku

marione74
18. máj 2009

ahojte, ja som brala anopyrin 50 mg (polku zo 100 mg tablety) mesiac pred ivf a budem ho brat cele tehu.
Bola som na farmakologii v ruzinove a tam mi povedali ze do 150 mg denne by nemal mat negativny vplyv na plod. Takze davka 30 alebo 50 mg denne aj v tehu je ok.

vavenka
18. máj 2009

Marione gratulujem k 11tt 🙂 🙂
Petra dzrim palec nech sa podari...Ako dlho sa uz snazite o babatko?

petra2505
autor
18. máj 2009

marione a kolko si ho pred ivf uzivala?

petra2505
autor
18. máj 2009

vavenka uz 3 roky ☹ Strasne dufam, ze sa to podari a ked nie tak snad nam pomozu v CAR.Dakujem aj ja Ti drzim palce, vlastne vsetkym babam co sem chodia a dufaju /cakaju/ , ze najdu //

vavenka
18. máj 2009

Peti je to dakedy na palicu, co? Ja som vcera dostala MS, nechcelo sa mi verit ze zas to nevyslo, niekedy mam pocit ze uz nevladzem, viem, kazdy hovori ze by som sa na to nemala tak upinat a nemysliet na to a bla bla, ale ked mne sa to nejak nedari... ☹

petra2505
autor
18. máj 2009

ja to poznam, vzdy ked dostanem M tak do niecoho kopnem - raz si zlomim nohu 😀 je to strasne, uz som sa tolko najedla vselijakych vitaminov, liekov a neviem coho, ze toto je posledny pokus a ked nezaberie kombinacia chilli + anopyrin pojdem do CAR, roky utekaju a uz ma nebavi cakat a robit zo seba pokusneho kralika....aj v CAR to moze trvat dlho a raz sa musim nakopnut a ist do toho

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre