Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Baby čo vám pomohlo k otehotneniu?

vierka112
5. dec 2018

Ahojte idem k vam o radu snazime sa o babo a syale nic mam nepravidelnú na gynde mam ze vsetko v pohode nasli mi aj cystu a sama zmizla tak mi povedala ze uz neni v nicom problem dala mi aj dakr vitamíny ci nieco take folgravid ci nieco take poradte daky radu ďakujem

bcrow1307
5. dec 2018

Asi to bude znieť hlúpo, ale som presvedčená, že u nás to zabralo. A to som to urobila len tak zo srandy, že čo ak. Skús pekne po tom spraviť stojku, alebo zdvihnúť hore nohy, aspoň na pár minút. Ak nič iné nepomáha pomôže gravitácia 😎

vierka112
autor
5. dec 2018

@bcrow1307 dakujem skúsim

lucinka1988
5. dec 2018

@vierka112 inofolic kombi

vierka112
autor
5. dec 2018

@lucinka1988 a neni to nieco podobné ako teb folgravid

lokorave
5. dec 2018

@vierka112 ja tiez odporucam. Inofolic ale pokial nemas problem s nadvahou tak by som volila klasicky a pre partnera folandrol. Nam to takto gynekologocka odporucila a zabralo. Inofolic ma. Na stranke aj dotaznik na zaklade ktorwho ti vyhodnoti pre teba vhodny produkt. Vela stastia

jaanulina
5. dec 2018

@vierka112 my sme sa snažili dva roky a nic a uz sme zacali chodit do centra,nech nam pomozu, spravili nam vstupne vysetrenia a mne spravili vysetrenie priechodnosti vajcovodov takou kontrastnou latkou pod sonom a hned po tomto ukone som otehotnela...sama lekarka v centre nam vravela, ze niekedy vo vajcovode moze byt nejaka prekazka a ta kontrastna latka ju vie odstranit a zena vie otehotniet prirodzene...

martinamala123456
6. dec 2018

a partner bol vyšetrený?
v poslednej dobe má veľa mužov problém so spermiami...aj náš prípad

majka2211993
8. dec 2018

Ja osobne som brala femibion 1 jeden celý mesiac a keď sme sa prestali snažiť že dáme tomu čas tak bum... A naraz dve 👶👶😂😂😂 teraz som v 9tt