Používame cookies. Viac informácií tu. OK
bcrow1307
5. dec 2018

Asi to bude znieť hlúpo, ale som presvedčená, že u nás to zabralo. A to som to urobila len tak zo srandy, že čo ak. Skús pekne po tom spraviť stojku, alebo zdvihnúť hore nohy, aspoň na pár minút. Ak nič iné nepomáha pomôže gravitácia 😎

vierka112
autor
5. dec 2018

@bcrow1307 dakujem skúsim

lucinka1988
5. dec 2018

@vierka112 inofolic kombi

vierka112
autor
5. dec 2018

@lucinka1988 a neni to nieco podobné ako teb folgravid

lokorave
5. dec 2018

@vierka112 ja tiez odporucam. Inofolic ale pokial nemas problem s nadvahou tak by som volila klasicky a pre partnera folandrol. Nam to takto gynekologocka odporucila a zabralo. Inofolic ma. Na stranke aj dotaznik na zaklade ktorwho ti vyhodnoti pre teba vhodny produkt. Vela stastia

jaanulina
5. dec 2018

@vierka112 my sme sa snažili dva roky a nic a uz sme zacali chodit do centra,nech nam pomozu, spravili nam vstupne vysetrenia a mne spravili vysetrenie priechodnosti vajcovodov takou kontrastnou latkou pod sonom a hned po tomto ukone som otehotnela...sama lekarka v centre nam vravela, ze niekedy vo vajcovode moze byt nejaka prekazka a ta kontrastna latka ju vie odstranit a zena vie otehotniet prirodzene...

martinamala123456
6. dec 2018

a partner bol vyšetrený?
v poslednej dobe má veľa mužov problém so spermiami...aj náš prípad

majka2211993
8. dec 2018

Ja osobne som brala femibion 1 jeden celý mesiac a keď sme sa prestali snažiť že dáme tomu čas tak bum... A naraz dve 👶👶😂😂😂 teraz som v 9tt

Tu začni písať odpoveď...

Odošli