Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

anjelinka
24. jún 2008

Ranajky by mali byt najbohatsie...ved sa aj hovori, ze ranajky zjest cele, obed sa rozdelik a veceru dat nepriatelovi 😉

Drzim palce babenky pri oddelenej strave, skusala som ju, ale mne to neslo, nesadla mi ta dieta, niekedy vas este pridem kuk, tak sa majte krasne. 😉 😉

A drzim pasticky, aby sa babatka co najskor zadarili. 😅

kalka
25. jún 2008

anjelinka : musím souhlasit tady s holkama.. to co tu popisuješ je opravdu hazard se zdravím! Měla by si nad tím přemýšlet a změnit svůj jídelníček..

llucinka
25. jún 2008

Holkiii, hlasím dvě kilečka dole!!!!! 😵 😵 😵 A na váhu vlezu zase za 14 dní 😵

eva7780
25. jún 2008

prajem pekne ranko,llucinka gratulujem pekny uspech 😵 😵 😵 idem si dat nieco na ranajky a ezim do praceb 😎

llucinka
25. jún 2008

anjelinko: tzn., že jsi měla 120 kilo, jestli se nepletu 😉 Nevím, ale vždycky se říká, všeho s mírou a já se tím snažím řídit, 16 kilo je opravdu hodně a zaděláváš si akorát na to nabrat to všechno zpátky. 😖

A to rčení, co jsi psala, už dávno není pravda. A hlavně se to vylučuje. Říkáš, že se má jíst když máš hlad, ale tvrdíš, že snídaně mají být nejbohatší. Já třeba jím v průběhu celého dne, tím se zrychlí činnost metabolismu, nijak jinak 😔

eva7780
25. jún 2008

bezim do prace 😀 😀 😀

evikmi
25. jún 2008

bré ránko.....já hlásím to samé jako lucie...dvě kilča dole 😉
jo a luci..je rozdíl zhubnout za 8-9měsíců 27kg(to je kolem 3kilo /měsíc) a 48kg(to máš nějakých 6-7kg/měsíc) 😉 ale když se cítíme dobře a nerozhodíme si zbytek těla nebo dr nenadává,tak je to dobrý 😉

a chtěla jsem se zeptat,co na to,že hubnete vaši choťové???podporují vás??mě můj ano,i když to prý nemám přehánět,když jsem mu řekla,že bych chtěla dát dolů skoro 20kilo,tak mi hrozně vynadal ☹ mám prý dovoleno maximálně deset :-P ale uvidíme 😉

llucinka
25. jún 2008

evi: nevím, jak to myslíš, jako že je to rozdíl... Já vím, že je to rozdíl, ale mě to moc vyhovovalo 😉

evikmi
25. jún 2008

ano,ale není to až tolik,tak jsem to myslela-jako ve srovnání s těmi 48 😉 myslím,že když se hubne fakt tak rychle,že je to otázka času,kdy člověk zkolabuje ☹ tím pořád myslím těch 48kg 😉

luci-a kolik chceš tak zhubnout? 😕

llucinka
25. jún 2008

jo tak, jsem to hned nepochopila 🙂

llucinka
25. jún 2008

evi: potřebuji ještě 37kg 😉

evikmi
25. jún 2008

to je hezké teda....určitě se podaří 😉
mě teda stačí "jenom" deset 😉

zrovna "požírám" melounek 😀

zuzu_z
25. jún 2008

holky teda koukám, že diskutujete. Já jsem před těhu drasticky zhubla 30kg. A už jsou nahoře i s dalšími 10 ☹ takže opravdu si myslím, že zdravé je hubnout méně. A souhlasím s tím, že čím rychleji to jde dolů, tím rychleji pak nahoru. Kdybych vám napsala jídelníček z té doby, asi by mi nikdo nevěřil. Vysloužila jsem si akorát velké potíže metabolické. Teď jsem se zařekl, že se zvážím až za týden. Nepřeháním to.
Luci mohla bys mi prosím odpovědět na tu otázku, jak je to s oříšky, konkrétně para? Ty se hodně vyznáš. Děkuji...

evikmi
25. jún 2008

ahoj zuzu...já nevím teda konkrétně jak para oříšky,ale většinou se zakazují arašídy....jinak ořechy myslím obsahují mastné kyseliny,takže by měly být prospěšné 😉 když j eteda nejíš na kila 😀 takže sem tam zobnout bych řekla,že můžeš 😉

zuzu_z
25. jún 2008

evi: díky... já jsem je stejně měla... prostě dokud tady budou, tak nemají šanci. Ale měla jsem nejvýš 4 kusy... ☹
v tom vedru to se fakt nedá!!!
a krabí tyčinky to budou asi zvířátka že??? (i když je to z aljašské tresky a nevidělo to kraba ani z letadla 😀)

evikmi
25. jún 2008

jo je to zvířátkoidní 😉 prostě ryba 😉 já je budu mít zítra 😀 mám je ráda jíst i jen tak 😅
a v tom horku je fakt jídlo stejně na druhé koleji...za celý den jsem snědla rajče,kousek okurky,mističku müsli a kus melounu...jinak jen piju 😉

zuzu_z
25. jún 2008

tak tak, to vedro je fakt šílený...

marlenka56
autor
25. jún 2008

Ajojte ... no vzdy si vas precitkam a ma velm tesi, ze sa tu navzajom povzbudzujeme ... ja som dnes zjedla paradajku rano a teraz banan. A zachvilku idem robit kuriatko napare (tak ako vždy ... ale ked jaho tak veeeelmi ľúúúbim 😀 ) so zelenymi fazulkami tie struky.
Chcela som dnes robit karí rizoto so sojovými kockami ale v Lidli sojove vyrobky nedrzia ... 🙄 tak snad nabuduce a kupim si ich v Tescu

dnes som bola aj s mojim ockom a sestrickou v Metre a nekupila som ich , lebo som sa nechcela trepať na Políciu aj s kockami sojovymi (bola som si už vymenit pas za Europsky 🙂)

marlenka56
autor
25. jún 2008

teraz pijem aj Pu-ERH cajik 😉

eva7780
25. jún 2008

marlenka paradajku a banan?

marlenka56
autor
25. jún 2008

ta ☹

llucinka
25. jún 2008

ahojte holky 🙂 Já mám za sebou dneska kytičky, protože máme ještě hodně třešní, tak je jím a to bych se zvířátky nemohla ☹

marlenko: no, rajče a banán 🤐 🤐 🤐 Pořád lepší než kdyby sis dala dort. Hlavně se tím moc netrap, ublížila by sis ještě více 😉

zuzu_z: oříšky se můžou všechny kromě burských, tzn. arašídy. Ale opatrně s ořechy, obsahují hodně tuku, i když prospěšného. Vezmi si třeba každý den, ale jenom pár kousků, je to opravdu lepší 😉 Jinak je to neutrální skupina, tak můžeš v oboje skupiny 😎

zuzu_z
25. jún 2008

lluci: moc díky 😉 to jsem ráda...

marlenka56
autor
25. jún 2008

llucinka tak to je super 😉 sladke uz vobec nejem uz davno .. ja sa musim odnaucit od chlebika 😉

eva7780
25. jún 2008

zienky dnes som zhresila mala som nanuk som bola nas....a neodolala som ☹ zajtra musim obmedzit a mat len zeleninku ,mozem spenat s vajickom?

marcelkassv
25. jún 2008

Servuste kocky...pripajam sa aj ja, viem, ze nemam velku vahu, ale fakt sa citim lepsie, ked mam menej. Mne treba tak 3 kg, pretoze stale kolisem. Takze som prestala jest sladkosti, lebo som zo vsetkych stran pocula, ze mozu aj za to, ze mam stale nejaku candidu. Takze tak jednu tycinku denne, niekedy ani nic. A cajik nesladim, iba jednu kavicku denne.
A este aj pohyb musim zapojit.
Drzim vam vsetkym palceky, a hlaste vysledky. 🙂 Ja mam 172 cm/64kg.

llucinka
25. jún 2008

evi: špenát můžeš, ale nezahuštěný moukou, pozor na to 😉

jinak já byla dneska na bowlingu a dala jsem si latte 😠 😠 😠 Ale poslední kytičku jsem měla odpoledne, tak bych už to měla mít strávené, tak snad to nebude tak hrozné 🙄

eva7780
26. jún 2008

pekne ranko prajem,llucinka dakujem za radu aspon budem vediet 😉 ako je to so sosovicou,to bude asi v kytickach?

zuzu_z
26. jún 2008

dobré ránko...
holky ještě co houby??? možná jste to už psaly, ale nemůžu to najít. Myslím sušené a pak taky naložené... děkuji😉
doufám, že jste bez újmy přežily bouřku 😉 vypadá to zase na pěkný hic

sisidl
26. jún 2008

Ahojte kocky.
Tak ja mam za sebou cvicenie na orbitreku,nejake tie brusaky a medzi tim pol litra mineralky a teraz pijem acidko.
Nachystala som deti do skoly a idem piect torty,dnes ma cakaju dve a + kolaciky na zajta detom do skoly na rozlucku.dnes som sa merala a mam po 7 tyzdnoch z prs ,pasu,bokou -5 cm a zo stehien 6 cm. tak somrada. pekny dnik vam prajem. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre