Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

evikmi
26. jún 2008

hojda...tak já mám novou motivaci...manža mi koupil včera kalhoty,který jsou mi samozřejmě malý 😝 ale chybí mi tak tři-čtyři cm v pase....ale jelikož jsem už o dva cm v pase a o 4cmpřes boky "menší",snad to půjde a budu brzo chodit v nových 😉

jo a stěma houbama-já myslím,že jako zelenina 😉

eva7780
26. jún 2008

no kocky som nas hladala az na druhej strane,ja som tomu jedlu dnes moc nedala,akurat mam nakrajane paradajky ale nejdu do mna,ale vody a zeleneho caju som vypila uz asi 5 litrov,pijem ako chlapy na druhy den po opici 😀 😀 😀

pahu
26. jún 2008

Ahoj Evi, ale to tiež nie je dobre... Potom budeš katastrofálne hladná večer pred spaním 😀

eva7780
26. jún 2008

pahu,aj vcera to tak u mna bolo a hladna som nebola,ved nieco urcite zjem na veceru, este tam je cuketa od vcera asi to dojem 😵

pahu
26. jún 2008

Evi, tak potom dobre, zeleninky nikdy nie je dosť 😉

evikmi
26. jún 2008

já jsem se chtěla zeptat....je dobré pít hoooodně vody???"nezavodnim" se potom???normálně vypiju tak 3-4litry,ale včera jsem měla pořád žížu a vypila jsem nejmíň 7litrů 😕

jinak dneska jsem měla meloun,rajče,kousek sýra a dva litry vody 😉 a zhřešila jsem kávou ☹ ale jen slabou..měla jsem na ni hroznou chut ☹

llucinka
26. jún 2008

evikmi: a proč bys kávou zhřešila? Ta se přece může 😉

Houby jsou neutrální, můžete je v té i v té skupině 😉 😉 😉

evi: já v tom vedru taky moc nejím, ale aspoň tu zeleninu joo 😉 Tak jako ty

llucinka
26. jún 2008

evik: má se pít tolik vody, abys neměla žízeň. Někde jsem četla, že podle nejnovějších výzkumů se má vypít opravdu jen tolik vody, abys neměla žízeň. 🙂

evikmi
26. jún 2008

káva udržuje ale vodu v těle,ne?tak by neměla být moc zdravá 😕
a jinak chodím pořád čurat 😅 vypiju litr a tři vyčurám 😅

kalka
26. jún 2008

Kafe odvodňuje!!! Né nadarmo se má ke každému šálku kávy vypít jedna sklenice vody 😉 Bacha na to! Jo a kafe je močopudný 😉

llucinka
26. jún 2008

Prosím tě, když nevypiješ 10 šálků ostré kávy denně, tak nemá žádný negativní vliv. Já třeba piju celkem slabou kávu a dělám si latte, takže mě to nedělá vůbec nic. Kávu jsem nepila akorát v těhu a to jen proto, že jsem na ni neměla chuť 😉

evikmi: a kolem nás je tolik zdraví škodlivých věcí, že to fakt ,kávou už nezkazíš 😅

evikmi
26. jún 2008

to je fakt...to bych nemohla ani dýchat 😝 no nic jdu vypnout net...aby mi to tu bouřka zase nevykopla a dám si něco malého k papu 😉

marcelkassv
26. jún 2008

servuste kocky....kde ste vsetky?? mne sa akosi nedari, dnes som si zasa dala sladkosti, a este aj teraz vecer. strasnee, moja pevna vola je uplne v keli 😎 😎

v555
26. jún 2008

ahoj marcelkassv,ako keby si rozpravala o mne.ja som si tiez dala sladkosti aj dnes a prisla som na to ze som zavisla na nich.Nefajcim,nepijem ale sladkosti by som zjedla za vagon

marcelkassv
27. jún 2008

V555, no vidis, nieje to take lahke ako sa zda.
Ale aspon som dnes dostala vysledky z ureaplazmy, a konecne su negativne, takze fasa, aspon nieco.
Uz len zhodil par kilecok, snad po laparke sa zadari. 🙂)

eva7780
27. jún 2008

kocky dnes tu je akosi smutno,ale nebol cas,a potom bola riadna burka tak som radsej vypla pc 😵 dnes som si podusila kuraciu prsia,manzelovi aj s kolienkami a mne zo zeleninou,trosku mam problem s paprikou akosi my je po nej tazko na zaludok

evikmi
27. jún 2008

já dnes byla v brně a málem jsem umřela hlady,tak jsem si dala kousek pizzy 😖 ale potom už jen zeleninku...a naposled jsem jedla kolem třetí hodiny a pak už jen čajíky 😉 jinak n azítra mám dušené kuře se žampiony a mrkvičkou a přílohu-zeleninku 😉 manža rejži 😉

adellaide03
27. jún 2008

Ahoj holky. Můžu se přidat? Já sice nejsem přímo baculka, ale dnes mi doktorka řekla, že mám dost vysoký krevní tlak takže začínám s hubnutím. Cvičím už sice dlouho, ale shubnout bych chtěla, už i kvůli tomu, že chci mimi. Jaké diety holky máte a preferujete vy?

evikmi
27. jún 2008

adel...kukni na název tématu 😉 sice to není dieta jako taková(je to spíš životní styl),ale zhubneš tím 😉

adellaide03
27. jún 2008

Evik já vím, blbě jsem to napsala. O diety jako takové taky nestojím, ale i dělená strava je svým způsobem dieta, i když máš asi pravdu že jde o životní styl. Já spíš jen, že pořát nevím co si vybrat.

evikmi
27. jún 2008

no já nevím....myslím,že za pár dní co zkusíš tu dělenku zjistíš,co ti vyhovuje 😉 a tím se budeš živit....já jsem například vyloučila úúúúplně pečivo a přílohy-všechny.....baštím jen zeleninu,ovoce,maso,mléčné výrobky 😉 sladké jsem nikdy velice nemusela,tak to mě neláká-a když,tak si dám jablko 😉

adellaide03
27. jún 2008

Máš pravdu že je asi nejlíp to vyzkoušet na vlastní kůži.

eva7780
28. jún 2008

kukam ze dnes som tu prva,asi vsetky pracujeme alebo oddychujeme,ja akurat papkam melon,to bude aj moja vecera,len v noci kto bude tolko behat po wc-ku 😀

eva7780
29. jún 2008

aj vcera aj dnes som zu len sama ☹ no co uz prestalo prsat,idem vonku 😵

eva7780
30. jún 2008

zienky uz treti den som tu uplne sama ☹ ☹ ☹ 😠

zuzu_z
30. jún 2008

ahoj holky... tak já jsem zhubla boky minus 5cm... hurá. Aspoň trochu motivace... u mě není až tak problém to vydržet, spíš ale že mám sklony chodit do extrémů, protože chci zhubnout hodně hned. Musím se krotit, tentokrát pomalu a bez jojo efektu.
Orbitrek už na mě čeká... 😉
Evi asi jsou všetky venku, když je tak hezky 😉

evikmi
30. jún 2008

ahojky....tak já mám dole asi tři kila 😀 a jinak na stehnech skoro 6cm,v bocích 6 a na prsou jen 3cm dole.....takže celkem pohoda.....ty rifle,co mi manža koupil s tím,že do nich "musím" zhubnout už oblíknu 😀

a jinak jsem byla v CARu včera -na IUI a ptala jsem se dr na dělenou stravu a s tím spojené hubnutí....tak to mám prý zakázané....mám jíst všechno-v rozumné míře-žádný velký hubnutí,prý by to případnému těhotenství jen ublížilo ☹ takže já jsem asi skončila ☹ sice nebudu jíst pečivo i nadále-což mi dr schválila,ale jinak žádná dělená strava -potřebuji pestrou stravu.....prý ani hubnout nepotřebuji...no tak nevím 😔

zuzu_z
30. jún 2008

Evi: jestli chceš mimi tak s dr asi musím souhlasit 😉 držím pěsti, ať to vyjde. Mě čeká ještě dlooooouhá cesta

marlenka56
autor
30. jún 2008

kuk kde ste babulky 🙂

marlenka56
autor
30. jún 2008

tak kde ste, všetky?? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre