Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

eva7780
15. júl 2008

marlenka dakujem

marlenka56
autor
15. júl 2008

evka dufam, ze som ti pomohla, aj ked nasla len na nete ,,, 😉
a namas zaco ... rada som pomohla ... 🙂

ja akurat obedujem ... 😝

susik77
15. júl 2008

marlenka: diky 🙂 veronika je taky anjelicek-pred par mesiacmi sa jej zacali aj kuceravit vlasky, je zlatunka 🙂 ma strasne rada ludi, na kazdeho sa usmieva 🙂
skype mam, ale nie som prihlasena, museli by sme sa dopredu dohodnut. ked tak, mi napis tvoje cislo do IP 😉

marlenka56
autor
15. júl 2008

susik IP 😉

eva7780
15. júl 2008

marlenka dakujem,to som nasla aj ja,uz nieco s toho urobim mozno ako svieckovu alebo len podusim so sampionmi

marlenka56
autor
15. júl 2008

evkaaaaaaaaaaaa 😢 😢

marlenka56
autor
15. júl 2008

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 -( 😢 😢 😢 😢 😢 -( 😢 😢 😢 😢 😢 -( 😢 😢 😢 😢 😢 -( 😢 😢 😢 😢 😢 -( 😢 😢 😢 😢 😢 -( 😢 😢 😢 😢 😢 -( 😢 😢 😢 😢 😢 -( 😢 😢 😢 😢 😢 -( 😢 😢 😢 😢 😢 -( 😢 😢 😢 😢 😢 -( 😢 😢 😢 😢 😢 -( 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

evičkááááá

eva7780
15. júl 2008

marlenka co je? tu som 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marlenka56
autor
15. júl 2008

Susik mas IP .. 😉

marlenka56
autor
15. júl 2008

supeeeer ze si tu au mi balvan spadol zi šerca 😀

eva7780
15. júl 2008

😀 😀 😀 😀 😀

eva7780
15. júl 2008

marlenka ze balvan,dufam ze aspon riadne tazky 😀

marlenka56
autor
15. júl 2008

poriadne kusisko, že balvan ... rovno celé bralo 🙂

marlenka56
autor
16. júl 2008

no kuk, babulky ... 😉 prajem vam krasny den ... 😉

zuzu_z
16. júl 2008

ahojte...i vám pěkný den....

eva7780
16. júl 2008

ja sa k vam pripajam,dnes mam upratovaci den,takze uz teraz som k.o. 😀

marlenka56
autor
16. júl 2008

evicka, ved sa nevyžmýkaj !!! 😒

zuzali
16. júl 2008

Ahojte.
Zdravím vás všetky odhodlané.Mne tiež zatiaľ lekár nič také nespomínal, ale aj tak sme sa aj s manželom dali na oddelenú stravu a hlavne vynechávame chlieb a pečivo.
Všetkým držím palčeka pri chudnutí aj snažilkovaní.

eva7780
16. júl 2008

dakujeme zuzali za povubudenie,a drzim palce aby vam vyslo vsetko co chcete 🙂 marlenka vyzmykana uz som,zajtra pride segra tak som im chystala izbu uz som skoncila,este rozmrazujem chladnicku a sialene ma boli hlava,neviem co s nou 😕

zuzali
16. júl 2008

evička, ja som dnes robila placky z tekvice, teraz končím a už som itež úplne zmorená a to ma ešte čaká nočná 😝
Tak ty teraz už len pekne oddychuj a teš sa na návštevu
A ja tiež ďakujem v októbri by sme chceli ísť na IVF, tak dúfam, že to už vyjde. 😉

susik77
16. júl 2008

ahojte. aj mna boli hlava uz 2.den 😢 neviem ci z menstruacie-som si ju celu dovcu oddalovala norethisteronom 😕 ani panadol nezabera. aspon ze mi uz nie je zle od zaludka. vcera to bol des 😒 prave kavickujem a pokusam sa unavit malu aby isla spat...

zuzali
16. júl 2008

tak to ti susuk prajem veľa šťatia, z hlavou ja malou
ten norethosteron nie je nič moc, to bude určite z toho

marlenka56
autor
16. júl 2008

zuzali tak drzim palce nech sa ti splnia snicky

Susik ... to bude asi tym oddiealovanim

Evicka moja zlata ,,, a studeny obklad si si dala, mne si to minule poradila a natriet čielko a spánky niecim mentolovym .. 😉

susik77
16. júl 2008

zuzali: dik. no, celu dovcu som bola v poho ale akonahle som dostala menstru, som k.o. 😝 aj ked normalne nemavam ziadne probl., ani bolesti.
mala uz skoro spala, ale potom sa zacala na mne rehotat-asi som sa tvarila smiesne, ako som bola unavena 😎

eva7780
16. júl 2008

marlenka dam si neboj sa,studeny obklad zabera(aspon u mna)ale ked este robim to sa neda,zachvilu uz koncim umyjem ladnicku a dam do nej veci a idem oddychovat 😵

marlenka56
autor
16. júl 2008

ja pojdem pozmyvat podlahu asi v obyvacke

eva7780
16. júl 2008

marlenka len sa nepretrhni,nechaj si nieco aj na zajtra 😀

susik77
16. júl 2008

baby a vy nepracujete?

eva7780
16. júl 2008

susik preco sa pytas?

marlenka56
autor
16. júl 2008

pracujeme s evickou ako vcelicky, a odbacas od temy 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre