Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

eva7780
22. jún 2008

llucinka aj tak urobim,sice nemam doma tlaciaren ale zajdem zajtra do ineternetovej kaviarne vytlacit si to 😵 este raz dakujem

llucinka
22. jún 2008

evi: není zač. jinak vy, co nemáte moc rády ovoce, to budete mít daleko jednodušší, já miluju banány, hrozno,mandarinky, jahody (ty stejně teď nesmím), broskve, nektarinky a tak. Tak to mám omezené. Ale se zeleninou vám to půjde líp. 😉

eva7780
22. jún 2008

hrozno,banan a broskynu mozem aj jahodky ale tie su uz zavarene 😀 jablka neznasam tak radsej si nakrajam paradajky a papriku,podusim cuketu 🙂 staci ked vybehnem do zahrady 😀

eva7780
22. jún 2008

tu ursulu som hodila naspat do kniznice,to co si mi poslala vycapim na chladnicku aby som vedela co papkat 😉 😵 😵

evikmi
22. jún 2008

ahoj holky já se taky přidávám....potřebuju dát dolů pěkných pár kilo ☹ už se na sebe nemůžu dívat ☹
jsem zvědavá,co to se mnou udělá 😉
tak od zítřka??? 😵 😵

reni25
22. jún 2008

Ahojte kocky.mozem sa k vam pridat, mi sa sice snazime o babo uz vyse roka,ale mne lekar este nepovedal aby som schudla,ale urcite by prislo aj na tieto slova,tak to chcem predist.mohli by ste aj mne poslat tu tabulku pre lepsie orientovanie pri diete.
drzim Vam palce a aj sebe lebo nemam velku vydrz

eva7780
22. jún 2008

evikmi,reni25 pridajte sa zaciname,reni ak chces tu tabulku posli mi mail na ip

reni25
22. jún 2008

jasne ze sa pridam,posielam ti IP,vy sa uz ako dlho snazite o babo???

eva7780
22. jún 2008

reni my cez 4 roky ale u nas uz nepojde prirodzene caka nas umele opl.dufam ze niekedy na jesen a dovtedy aj daco schudnem

eva7780
22. jún 2008

reni mala by si to mat,daj vediet

reni25
22. jún 2008

ja len teraz pojdem na odber krvi koly prolaktynu a potom sa uvidi,asi ma tiez poslu do niektoreho centra v BA,ale bojim sa ze to bude zdlhave a narocne a ja som strasne netrpezliva... 😒

eva7780
22. jún 2008

aj nam to uz pekne dlho trva,manzel ma zly spg a ja vytvaram protilatky takze preto uo,ale vsade kde chodime cakame na vysledky skoro mesiac tak sa to riadne predlzuje

llucinka
22. jún 2008

kdybyste chtěly s něčím poradit, napište mi do IP a já odpovím veřejně 😉

eva7780
22. jún 2008

llucinka mozu sa aj ovocne jogurty?zostavujem si jedalnicek na tento tyzden 😉

evikmi
22. jún 2008

kolik jídel denně budete mít?a co si chystáte?

eva7780
22. jún 2008

evikmi mas to poslane

eva7780
22. jún 2008

ja si planujem na zajtra.r-zelenina(nezvyknem moc ranajkovat to mi staci)desiata-jogurt,obed-kura a zeleninu,olovrant-vajicko,a vecera-len zeleninu ak budem hladna a dalsi den budem planovat tak aby som varila aj pre manzela to co mne bude pasovat

evikmi
22. jún 2008

dík 😉 hned na to mrknu
tak já jsem na tom podobně,až na to vajíčko,to já moc nemusím.....ale jinak si nachystám hlavně zeleninu a budu mít po ruce pořád nějakou mrkev nebo rajče 😉 a na uterý už mám nachystné filé s dušenou zeleninou a na středu sojové masko 😉 pak se uvidí,co si vymyslím......ale hlavně MUSÍM něco zhodit,nebo umřu ☹ zatím mi dr nic kolem váhy neříkal,ale co není může být ☹

eva7780
22. jún 2008

mne zase povedal ked sme boli v centre ze by trebalo,tak dufam ze kym pojdeme na uo sa mi cosi podari,budem aj cvicit aj ked viem ze sa mi nebude chciet,to sa uz poznam ale zatnem sa a budem.aj ja tak planujem,ze si nakrajam zeleninku a budem ju mat vzdy po ruke namiesto keksika 😀 😀 😀

evikmi
22. jún 2008

já už na jednom IUI byla a ted se chystám na druhý,ale zatím nikdo kolem mé váhy nic neřekl....zkusím se zeptat,jestli by to bylo lepší a co říkají na tu dělenou stravu 😉

eva7780
22. jún 2008

vies ja som sa to mojho gynekolloga pytala tak vravel ze to nema vplyv ale si myslim ze chudsie lahsie otehotneju,tak ked mozme pomozme,ved to budeme robit pre nas 😉 a nase babatka

evikmi
22. jún 2008

ano 😉
a jaký máš pitný režim?já vypiju denně tak dva-tři litry jemně perlivé vody nebo minerálky a k tomu asi litr ovocného neslazeného čaje...a sem tam kávu 😅 ale nemám ji denně 😉

eva7780
22. jún 2008

ja som na tom s vodou tak isto,niekedy aj viac hlavne teraz ked je horuco,tiez pijem jemne perlivu,niekedy si dam zeleny caj a kavu?ako mam chut dnes som este nemala

llucinka
22. jún 2008

evi: ovocné jogurty nee. Jsou tam zv. a ovoce 😔

eva7780
22. jún 2008

jaj tak potom biele,co moc nemusim no ale dajako vydrzim ked mi nebude chutit dam si donho kusok melona 😀 😀 😀

llucinka
22. jún 2008

evi: a hlavně ne nic, co obsahuje cukr, v tom je myslím, největší základ úspěchu. 😉

eva7780
22. jún 2008

llucinka ano,dobosky si odpusti a za zmrzkou mi bude riadne smutno 😀 ☹

llucinka
22. jún 2008

evi: nejhorší je první týden až 14 dnů, pak si tělo zvykne 😉 Já miluju cokoliv sladkého a je mi po něm taky smutno, ale co se dá dělat 😀

evikmi
22. jún 2008

tak to já mám ráda spíš slané-jako brambůrky a tak 😉 na sladký moc nejsem-ale ráda ho peču 😀 ale konzument je manžel 😉

llucinka
22. jún 2008

evikmi: no tak brambůrky radši taky nee, je tam hodně tuku 😉 Taky ráda peču, a musím se držet, abych aspoň neochutnala 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre