Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

evikmi
22. jún 2008

já se od bramburek držím zpátky už dost dlouho,ale je to přemáhání 😀 buchty mě velice nelákají ani ochutnat

ale ted jsem si koupila pro takové to "zdravé mlsání" cereální kolečka polévaná 90%-ní čokoládou.....sladké to není-spíš sladko-slané nebo jak bych to popsala a je to dobrý 😉 mlsám,ale zdravě 😉 a jinak hodně jím i takové ty rýžové chleby-racio....tím snad nemůžu nic pokazit 😉

llucinka
22. jún 2008

evi: a je tam obsažen cukr?

evikmi
22. jún 2008

je tam jenom v polevě,takže ho tam moc není 😉

eva7780
22. jún 2008

kde ci je cukor?

llucinka
22. jún 2008

evi: nesmí tam být vůbec. ani trochu cukru, cukr všechno brzdí. 😉 cukr může být pouze tam, kde je dohorady s octem, pak se jeho negativní účinky neprojeví. Pokud chceš zhubnout, dej kolečka manželovi.

llucinka
22. jún 2008

dejte si pozor na ty zdravé mlsání, čtěte dobře složení, mnoho výrobků třeba vůbec do dělenky nepatří. 🤐

llucinka
22. jún 2008

evi: a rýžové chleby jsou v pohodě, ale jenom bez polevy atd. 😉

eva7780
22. jún 2008

ja tie s polevou nemam rada,a kedy ich mozem jest myslim ti ebez polevy?

llucinka
22. jún 2008

v kytičkové dny. Výborné jsou třeba s dia džemem 😉

eva7780
22. jún 2008

a ked ta uz tolko otravujem vyvar sa moze hocikedy? bez cestovin

llucinka
22. jún 2008

hovězí, slepičí, z uz. masa ve zvířátka, zeleninový kdykoliv. 😉

eva7780
22. jún 2008

dakujem uz dam pokoj,idem zehlit nechce sa mi ale musim pekny den potom este nakuknem 😵 😵 😵

llucinka
22. jún 2008

evi: v pohodě 😉

vladimira1
23. jún 2008

dobre ranko....takze je tu velky den DDDDDD.....zaciname 🙂 🙂 🙂 , vcera som si robila jedalnicek na cely tyzden..................aby som mala vopred pripracvene a vedela co budem varit a jest, inak mozno sa to zda na prvy pohlad smiesne ale ma to nieco do seba.......dnes zacinam dopoludnia na osviezenie voda s citronom, mrkva, obed cestovina s ochutenym paradajkovym pyre / podla knihy 90 dnova dieta - cim viac korenia byliniek tym pestrejsia chut- 120 gramov, vecera polovica z obeda---------chodim do prace takze si jedlo budem musiet pripravovat den vopred
drzim vam dnes prsty, ozvem sa vecer ............pekny den

llucinka
23. jún 2008

vladimiro: dej jen pozor, aby ztěstoviny byly bezvaječné, jinak je to oka, jen si dej jídla trošku víc, toto je opravdu málo, třeba sněz jen papriku nebo okurek. 😉 mezi jídly smaozřejmě.

eva7780
23. jún 2008

pekny den,ano vladka aj ja zacinam ale nie cestovinami,na obed mam kusok kuriatka a k tomu kopec zeleniny,na ranajky som si nakrajala tiez zeleninu tak sa idem do toho pustit,veceru podla toho ci budem hladna ale planujem podusit cuketu a pod.to mam rada dokonca aj manzel 😉

llucinka
23. jún 2008

evi: chválím, že začínáš zvířátky 😉 jinak během dne si můžeš dát kousek sýru, nebo já piju i mléko.

vladi: zkus mít těch prvních 14 dnů jen zvířátka 😉

eva7780
23. jún 2008

llucinka dala som na tvoju radu a aspon tych 14 dni nebudem menit 😵 😵 😵 marlenka halo kde si ty tiez zacinas?dufam ze ano 😉

llucinka
23. jún 2008

evi: 😉 🙂

eva7780
23. jún 2008

llucinka este sa ta opytam,moze sa jest suchar a kedy? 😵

llucinka
23. jún 2008

ano, v kytičkách 😉

llucinka
23. jún 2008

ale nejím jich hodně, třeba jeden nebo dva denně 😉

miriamka
23. jún 2008

Ahojte,
vsetkym vam moc drzim palce...oddelena strava je super a urcite vam pomoze k ceste k babatku.Mne pomohla.
Cvicila som popri tom troska,ale skorej to bolo take bicyklovanie a tak,nic pravidelne.

bubisek
23. jún 2008

ahoj holky, taky tak trosku bojuju s vahou kvuli otehotneni.
Me doktor taky rikal,ze kdybych zhubla,tak by mi to mohlo pomoct. My mame sice vic problemu,ze to prirozene nepujde,ale s mensi vahou bych mela vetsi sanci na ivf.
Ja se snazila ted na jare,asi 3 mesice jist mene a zdraveji a jezdit na kole,zhubla jsem asi 4 kila,ale pak zacalo obdobi narozenin v nasi rodine a je to v haji. Dve jsou zase nazpatek.
Ted kdyz jsem nasla tuhle diskusi,tak to taky zkusim. Problem mam v tom,ze po tech 3 mesicich uz nemuzu zeleninovy salat ani videt. Proste jsem toho prejedena. Tak nevim,jak to vydrzim.

Llucinko,vidim,ze jsi odbornik pres DS. Jaky nazor mas na umele sladidlo? Diky.

miriamka
23. jún 2008

Bubisek...neboj,s oddelenou stravou sa Ti podari pekne schudnut,ja som viac menej pravidla delenej stravy drzala aj pocas tehotenstva (len ked som mala na sladke som zhresila),a teraz v podstate tiez zakladne pravidla drzim az kym neprestanem kojit a pustim sa na nu na 100% 😉

llucinka
23. jún 2008

bubisku: nedoporučuju. Je to samá chemie, nic prospěšného v tom není. Kup si ovocný cukr, i když je drahý a med. Pozor ale na správné zařazení medu. 🤐

Já jsem taky používala sladidla, ale co kojím, tak ne. Pak jsem si o tom přečetla několik článků a všechno jsem vyhodila. Totéž platí i pro limonády uměle slazené. 😉

llucinka
23. jún 2008

bubi: zkus je zeleninu samotnou, ne saláty. A meloun, to je zelenina! 😉

miriamka
23. jún 2008

Baby,a skuste pit cajik Pu Erh,mne uplne zmyzli po nom chute na sladke 😉

llucinka
23. jún 2008

miriamko: ty chutě vymizí samy po několika dnech až týdnech 😉

eva7780
23. jún 2008

bubisek ani ja nemozem otehotniet prirodzene,tiez nas caka ivf,ale este mame cas,kedze behame po roznych vysetreniach tak je trosku cas aj na oddelenu stravu,mne zeleninove salaty nevadia mozem ich kazdy den,s ovocim je to horsie 😝 teraz papam kuriatko s uhorkami,ako obed lebo zachvilu bezim do prace
🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre