Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

marlenka56
autor
26. aug 2008

papam papriku mňam 🙂

jastrab
28. aug 2008

caute damy, od 2.9. sa zodpovedne pridavam k vam, vezmete ma do klubu?

eva7780
28. aug 2008

jastrab ahoj,kludne sa pridaj aj ked tato tema uz zapada pomaly prachom ☹

jastrab
28. aug 2008

no nemoze zapadnut, potrebujem byt motivovana...uz som delenku drzala, len sa vzdy naslo nieco, co mi ju pokazilo... 😝 tu chata, tam grilovacka, nejake oslavy, zvlastne chute a tak...ale od 2.9. zacinam vo velkom - zmenila som Dr., tak nech sa neprezehnava, ked ma uvidi, lebo zase, povedzme si uprimne, nechcem ani aby kvoli mne pristavil pri kozu vysokozdvizny vozik 😀

jastrab
28. aug 2008

este sa len chcem informovat - vy drzite delenku zodpovedne? a ktorou schemou sa riadite, od Dr. Haya alebo od L. Korinkovej? Lebo su tam site nezrovnalosti.... dik a peky den

eva7780
28. aug 2008

ja sa priznam semtam porusujem takze to neni 100% ale zase mam viac pohybu ako v zime 😀 😀 😀

valentovasasa
28. aug 2008

ahoj holky. Vím, že spolu hubnete už od června, ale ráda bych se k vám přidala taky... Můžu?
Příští rok v létě chcem druhé mimi, tak mám rok na to s tím něco dělat. Jak psala na začátku ZUZU - trojmístná cifra je děs!!!
první můj cíl je dostat se na dvojmístnou a pak se uvidí...

eva7780
28. aug 2008

ahoj valentovasasa,pridaj sa k nma,urcite je to lepsie,ked sa mozem s niekym poradit a hlavne ma ta kto povzbudit 😉 ja to mam s vahou tiez desive,teraz sa mi to akosi zastavilo,ale aj porusujem tak sa ani nedivim,ale zas mam sialene vela pohybu v praci,aspon posledne dni

jastrab
28. aug 2008

tak aj vy mate pokazenu vahu, ked ukazuje trojciferne? 😀 a ja som myslela, ze len ja.... 😎

eva7780
28. aug 2008

jastrab veru nie len ty 😀 😀 aj ja sa vyhovaram na vahu,lebo manzel vazi tak ako ked bol vojak a ja.....skoda hovorit-zla vaha,stale sa kazi 😀

jastrab
28. aug 2008

stale, stale pokazena...uspech bude, ked padneme na to dvojciferne, ako pisala valentovasasa... este keby som niekde v obchode zohnala kupit PEVNU VOLU... 😒

eva7780
28. aug 2008

jastrab ked zozenies daj vediet,pojdem na nakup aj ja 😀 ak sa mi ujde

marlenka56
autor
28. aug 2008

a som tu, len som pratala a zajtra tiež budem

ja som dnes bol a s ockom v meste a kupovali sme si myčku naám aj rodičom, takže už budem umývať riad po pansky

čo nikto tu nie je ???

samozrejme vítam nové členk klubu .... ja som riadne porusila posledne dni, ešteže manželík nevidel, ja naštastie nemám 3-cif, číslo ale aj tak musim opäť pokračovať v chudnutí, aby babatko čím skor prislo

sa veľmi teším že prišli aj ďalsšie odváťžne žienky sa dať na to a dokázať , že my na to máme držím palčeky nech sa vám splnia sníčky a precavzatia , ktoré ste si dali, držte sa

cmuk

prajem krásny deň

marlenka56
autor
28. aug 2008

a poriadne treba oprášiť túto temičku nech sa to tu krásne opäť rozbehne a nezapada prachom 😵

valentovasasa
28. aug 2008

marlen souhlasím.
a vím, že to tu nepíšete... Ale jen pro vzájemné povzbuzení - vy co jste psali že máte trojcif. váhu, řeknete mi kolik? A co si to pak za měsíc říct znovu a takto se povzbuzovat ve snažení??? Já klidně začnu. Váha je děsná tak jako tak... ať to tu řeknu, nebo ne. Proto s tím chci něco dělat... Mám 109.

marlenka56
autor
28. aug 2008

ja mam 84,7 (ale niekedy aj 83, hlavne vecer) 😉 ale po tohto tyzdnovych som papala aj keksíky 😅 😠 hnevam sa na seba a velmi, musim pokracovat v cviceni, lebo inak babatko nikdy nebudem mat 😖 😢

marlenka56
autor
28. aug 2008

ja sa len poteším , že sa do mojej našej však evička, 😵 ,
začne konečne prispievať, tak len šikovne do toho, nech nám rastú príspevky a plnia sa nám sny o babatkach v brušku,

takže do schudnutia nasledneho zbabatkovania

to vám všetkým z celého srdca najviac prajem

krasnu noc a ešte krajšie ráno 🙂

marlenka56
autor
28. aug 2008

ja sa len poteším , že sa do mojej našej TÉMY ...😠 . malo byť...😠 .... však evička,

eva7780
29. aug 2008

pekne ranko,marlenka preklepy sa toleruju 😀 dnes je volny den-hura,budem oddychovat po narocnom tyzdni v praci,semtam kuknem na pc

valentovasasa
29. aug 2008

ahojky. Zdravím vás - teď tu o víkendu nebudu. tak se tu stavím v pondělí večer, ju??? 😅

eva7780
29. aug 2008

valentovasasa pekny vikend 😵

hiva
29. aug 2008

vam sa vsetkym zije....ja sedim v robote, lebo v rokusku nemaju dnes ani v pondelok sviatok....inak rada sa k Vam pridam 🙂

marlenka56
autor
29. aug 2008

Hiva - vítam novú členku klubu 😉

takže do schudnutia nasledneho zbabatkovania 😵

marlenka56
autor
29. aug 2008

Prekrásny deň sa praje všetkym 😉

vladimira1
29. aug 2008

ahojte......vsetky prispievatelky hlavne pozdravujem zakladatelku temy marlenku 🙂

marlenka56
autor
29. aug 2008

n ahoj stratená vladka, kde si sa túlala 😖 😲

marlenka56
autor
29. aug 2008

aj ja teba pozdravujem 😎 co mas nove?

vladimira1
29. aug 2008

no pan doktor mi nasadil vyvolavacku a ak to pojde tento tyzden zacinam pichat gonal.......uz sa to pomaly krystalizuje

vladimira1
29. aug 2008

ale pokukuje po mojom velkom brusisku....... 🙂

marlenka56
autor
29. aug 2008

ku komu chodíš? som zabudla ja dementná babička 😖
mas skype alebo icq?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre