Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

llucinka
5. aug 2008

annase: zkus to opravdu s dělenkou, myslím, že ta by mohla pomoci. 😉

llucinka
5. aug 2008

susik: Přesně tak, lepší je jíst několikrát denně, třeba jen okurku nebo rajče i papriku, ale aby měl žaludek pořád co dělat a metabolismus se rozjel. Někdy si dávám jen šálek mléka.

susik77
5. aug 2008

llucinka: s tym tukom mas pravdu, davam si do vsetkeho, aj do salatov trochu olivoveho oleja. A aspon raz tyzdenne si davam ryby 😉

llucinka
5. aug 2008

susi: Ano, proto je třeba lepší koupit si kvalitní jogurt s klasickým podílem tuku, nebo i ten selský, nebo jak se jmenuje, ty light jsou o ničem, nehledě na to, že po nich je hned hlad. Lepší smetanový, víc zasytí.

Jojo, rybičky, ty já taky ráda, nejradši lososa 😅 😅 😅

susik77
5. aug 2008

Inak, pred tym, ako som bola tehotna-pred malou, som jedavala vsetko light a umele sladidla, ale v tehu som to vsetko prestala. Teraz si davam napr. do kavy trstinovy cukor.Biely uz jedavam malo.
Sladkosti moc nejem, ale vzdy mam doma nieco, ked som mlsna 😎 Vtedy mi staci trochu cokolady-s vysokym obsahom kakaa-mam rada tusim od Figara-horka cokolada s malinovou prichutou. Prip. este zmrzku 😉
Kolace, zakusky, toprty skoro vobec nejem-na tom som sa predtym vykrmovala 😝

llucinka
5. aug 2008

susi: Souhlasím, jsou to všechno jedy, hlavně sladidla. Holky, používejte, i když je to drahé, ovocný cukr!!!

llucinka
5. aug 2008

susi: já mám doma pro případ nutnosti ty dia čkolády s fruktózou 🙂

susik77
5. aug 2008

llucinka: aj ja milujem lososa 🙂 a este pstruha, mnami 🙂

llucinka
5. aug 2008

susi: jen kdyby ten losos nestál tolik 😀 😝 No, já miluju i krabí tyčky, ale ty viděly rybu jenom z rychlíku 🙄 😅 😀

susik77
5. aug 2008

llucinka: ja si davam cestoviny s lososom ked ideme do pizerky, moje oblubene, aj ked nie velmi dietne 🙂
niekedy ked je akcia v hypernove, tak si kupime lososa a upecieme 🙂
mne zacali teraz znovu chutit krabie tycinkydavam si do salatu, je to super 🙂
inak, ja som strasne mlsna, vsetko si dochucujem, korenim, musi to super vyzerat, takze mi aj tak viacej chuti moja " dietna" kuchyna, ako nedietne veci, co vari moja mama, al. svokra, to ma uz ani nelaka 😎

llucinka
5. aug 2008

susik: No, já miluju svíčkovou, knedlík bych oželela, ale nevím, jak zahustit tu omáčku, aby byla podle DS. 🙄

Taky ráda dochucuji jídlo, chutnají mi třeba rajčata s mozzarellou a balsamikový ocet a čerstvé bylinky 🙂

eva7780
5. aug 2008

pekny den,kukam ze sa to rozhybalo,ja hlasim -6,5kg od zaciatku,ja viem nie je to vela ale ja som rada aj za to,ked som chudla vela a rychlo naraz tak som to mala vsetko naspat a dvojnasobne

llucinka
5. aug 2008

evi: moc moc blahopřeji, je to super! 🙂

eva7780
5. aug 2008

snazim sa dat dole aj viac,ale teraz som dost v strese a vtedy mi to neslo nikdy,skor som zajedala problemy,dufam ze teraz nebudem

susik77
5. aug 2008

evi: gratulujem 🙂
inak, ked som pracovala aj ja som zajedala stresy 😎 na materskej sa mi lahsie chudne 🙂

eva7780
5. aug 2008

susik,keby to bolo z prace........

eva7780
5. aug 2008

.........to by bol este ten lepsi pripad

llucinka
5. aug 2008

evi: jakto? 😕

eva7780
5. aug 2008

llucinka kvoli zdravotnym problemom,pre ktore sa nedari otehotniet 😒

llucinka
6. aug 2008

evi: přeji Ti, aby bylo co nejdříve všechno oka. Věřím, že to musí být těžké, nejen u Tebe, ale i mnoha jiných holek, které touží po miminku a nedaří se... A kolikrát si říkám, jaké jsme měli štěstí. 😔

marlenka56
autor
6. aug 2008

ahojte babulky

ja hlasim cca 6kg dole od začiatku (posledne polkilo nechce ist dole) 😠 aby bolo tych 6, ale sa musim v tych horucavach asi prekonat a zacnem trosku cvicit, teraz cvicim ale nie pravidelne ... lebo pri tych horucavach by som asi umrela,ale asi na druhej strane, pojde to rychlejsie, takze dnes idem cvicit.

a blahozelam vsetkym co sa im to pomalicky dari.

a dakuejm za posunutie temy, prajem krasny slnecny den

marlenka56
autor
6. aug 2008

a vlastne uz len malicko a budem mat 6kg dole .... 😀

takze hor sa na dalsie zhadzovanie kileciek .. 😵 (este mi treba cca dalsich 5kg, ale nebranim sa ked zhodim aj viac ... ) 😅 😉

marlenka56
autor
6. aug 2008

to by som bola veeeeeeeeľľľľľľľľľmi šťastna 😉

llucinka
6. aug 2008

marlenko ahoooj, moc blahopřeju, jsi šikovná! 🙂

marlenka56
autor
6. aug 2008

llucinka dakujem, som sa zaťala 😉 pre babatko všetko 😉

eva7780
6. aug 2008

pekny den,marlenka dobry uspech 😉

marlenka56
autor
6. aug 2008

no este moze tak ist dalej, ja sa vôbec nenahnevam ... 😉

eva7780
6. aug 2008

marlenka ani ja by som sa nie,len ide to tazsie ako predtym

marlenka56
autor
6. aug 2008

ved to teraz to ide pomaly, asi sa prekonam a budem cvicit aj v horucavach .. ☹

eva7780
6. aug 2008

to ano to potom pojde dole asi lahsie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre