Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

marlenka56
autor
23. jún 2008

evicka hutor slovensky bo rajbac lenja rozumim, llucinka awsi nebude rozumic vyhodňarsky 😉

eva7780
23. jún 2008

llucinka nie durove ale surove zemiaky 😀 😀 😀 zajtra som chcela podusit tu kapustu,lebo neviem co manzelovi takze mi nepasuju ani halusky,a co insier mozem s kapustou?v tento den zv.

llucinka
23. jún 2008

evi: aha, že bych je dneska zkusila? 😵 durove znamená co?

llucinka
23. jún 2008

aha 😀 😀 😀

eva7780
23. jún 2008

marlenka pisem ako hovorim ved lucinka sa opyta,ja ani neviem ci to pasirujem ked to robim , nekomentujem to odbornymi nazvami

llucinka
23. jún 2008

evi: já jsem tomu rozumněla 😵 😵 😵

sisidl
23. jún 2008

Ahojte.Ja drzim dnesnym dnom 7-mi tyzden oddelenu stravu a zatial mam dole 9 kg.Nic moc 😖 ,ale aj malo potesi.. 🙂

eva7780
23. jún 2008

😀 😀 😀 tak ides dnes robit?

llucinka
23. jún 2008

dneska budou, s oliv. olejem 😉

eva7780
23. jún 2008

ssidl,mas pravdu aj malo potesi a to nieje az tak malo,dufam ze mne sa zadari podobne ako tebe,radsej pomalsie ako rychlo a potom vsetko naspat 😵

marlenka56
autor
23. jún 2008

tak prepáčte mi mojuj drzosť ☹

eva7780
23. jún 2008

tak drzim palce nech sa vydaria a daj vediet ako dopadli halusky 😉 ja ked som ich robila prvy raz mala som riedke cesto a vo vode sa mi to cesto dalo do jednej kopy 😀 😀 😀 takze bolo po obede 😝

llucinka
23. jún 2008

sis: co blázníš, vždy\´t to máš super!!! 🙂

marlenka56
autor
23. jún 2008

Sisi - to by som brala, daj typy na jedalnicek 😉

llucinka
23. jún 2008

evi: hlavně se mi líbí, že jdou dohromady s dělenkou 😎

eva7780
23. jún 2008

marlenka neurazaja sa hned,ved vies slovaci si vzdy rozumeli s cechmi 😉

marlenka56
autor
23. jún 2008

dobre dobre .... 😵

llucinka
23. jún 2008

jooo, sláva Slovenksu!!! 😵 😵 😵 jdu vařit, papa....

marlenka56
autor
23. jún 2008

už som dnes škulila na chlebik s rastlinnym masielkom a paradajkami a potom som si povedla : Lenka, bbabtko chceeš, chceš tak NEŽER!!!

marlenka56
autor
23. jún 2008

idem aj ja variť bo už som fest hladna, a musim to stihnut do vecera 😀 aj uvarit a j spapat 😉

eva7780
23. jún 2008

aj ja idem este do zahradky cosi okopat aj ked sa mi nechce ale treba aby vola pekna zeleninka konecne zaliezlo slnko tak to pojde lahsie,neskor este nakuknem 😵 😵 😵

sisidl
23. jún 2008

Dakujem.
Tak napriklad dnes som mala..rano hned ako sa zobudim a nachystam deti do skoly si uvarim PUERH cajik.Najprv si dam pohar mineralky,potom cajik a tak za pol hodku som si dala paradajkovy salatik. Tu mineralku s cajom pijem kazde rano. Na obed som si dala kapustovu polievku a po pol hodke granadir s uhorkovym salatom. a teraz na veceru si dam nejaky salatik .A este cez den pijem asi dva litre mineralky a liter cajiku..pu erh,zihlavovy alebo rooibos. zajtra si dam na ranajky biely jogurt.Na obed si dam zeleninovu polievku a nejaku cinu zo zeleninkou.
a hoci kedy cez den si vezmem paradajku a zujem . 😉

marlenka56
autor
23. jún 2008

sisi- klobuk dolu ... 😉

no ja padim, mozno vecer este nakuknem

sisidl
23. jún 2008

ozaj a este rano cvicim asi 30 min na orbitreku a potom ked upracem a uvarim davam malu na bicykel a slapeme. a velmi vela salatou papam.aj s kuracim maskom.alebo si uvarim slepaciu polievku a potom papam slepacie masko s mrkvickou a pod. Ja mam casto ten maskovy den.Cestovinovy si davam malo kedy,hlavne v pondelok.

eva7780
23. jún 2008

som si nazbierala aj hrasok v zahrade,ale robit sa viac neda stale je hrozne dusno,idem este prezliect periny 🙂

vladimira1
23. jún 2008

ahojte dievcata, ako vidim debata sa nam poriadne rozprudila, takze 1 den mame zdarne za sebou 🙂
marlenka som z kosic cst terasa.....takze tak 🙂 , dnes om popila strasne vela vody...........
citala som vase prispevky a vidim ze vsetky ste zacali s maskom a salatikmi......ja mam na zajtra naplanovany cisto zeleninovy den..........tak uvidime ako to pojde 🙂
drzim vam zatial prsty

marlenka56
autor
23. jún 2008

aj ja teba drzim palceky vladka ... 😉

ja tiez pidjem dnes ako slon 😉

eva7780
23. jún 2008

vladka aj my tebe drzime palce,ja som tiez vypila vela vody aj kvoli tomu ,ze je riadne horuco 😝 zajtra aj ja budem mat viac zeleninky

evikmi
23. jún 2008

já jedu zítra taky na zelenině 😉 chci udělat sojové na žampionech...to doufám je v pořádku?!příloha=zeleninka 😉 a na odpolední svačinu mám už nachystaný zeleninový salátek...jo a ráno si dám jen trošku sypkého müsli 😉 a spooooousta vody-stejně jako dnes

eva7780
23. jún 2008

na obed este neviem co bude,mozno tiez sojove masko na zelenine,a na veceru cotagy syr zo zeleninou 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre