Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

marlenka56
autor
15. júl 2008

emmaelzer .... kde si zmizla, my tu ckame a ty nas tu nechas cakat ... 😨

marlenka56
autor
15. júl 2008

no skus ju dat tu a pokukame 😀

emmaelzer
15. júl 2008

sorry, cas mojho obedu... 🙂
podstata diety je, ze jete denne len 2x a to polovicne davky, mozete jest vsetko okrem sladkosti.
Ale musite dodrzat tuto schemu.
Jeden den zacnete ranajky, potom obed. Na druhy den mate az obed, a veceru. Potom na druhy den zas ranajky a obed, a na dalsi obed a veceru. Takze vlastne kazdy 2den nejete nic 24 hodin, vtedy sa vase telo precisti, takze vsetko co zjete si telo zobere, lebo mu nedavate vela.

marlenka56
autor
15. júl 2008

no je zaujimava, ale mne asi vyhovuje skor ta delena 😉

nehnevaj sa ... 😖

pretoze, ja nemozem takto papt, kedze mam dost nepravidelny den ... 😵

emmaelzer
15. júl 2008

marlenka, kazdemu vyhovuje nieco ine...

eva7780
15. júl 2008

mne sa zda dost drasticka ja musim zjest nieco aj na veceru aj na ranajky lebo sa so mnou toci cely svet,a potom by som mozno nevydrzela a zjedla co pride pod ruku takze radsej trosku ako vela

emmaelzer
15. júl 2008

no, musim povedat, ze zo zaciatku, som bola stale hladna...aj teraz sice, ale uz si telo zvyklo na ten rezim. No bohuzial, je to drasticke, ale mne tie vysledky stoja za to....

eva7780
15. júl 2008

marlenka no porad co s tym sojovym masom,bola som si ho kupit a rozmyslam co s nim,manzelovi by som chcela dat ako prilohu zemiaky 😉

emmaelzer
15. júl 2008

fakt treba na to pevnu volu....a motivaciu....v albume mam foto, ako som vyzerala po porode a teraz.

eva7780
15. júl 2008

motivacia by bola,aj pevna vola,ked mas len obed a veceru,tak medzitym nemozes ani jogurt alebo ovocie?

eva7780
15. júl 2008

a 24 hod.uplne bez nicoho,to teda neviem ci by som aj surove zemiaky od hladu nepojedla 😀

dicinka1
15. júl 2008

no marlenka..keby si videla moje bjusko..jak tehulka..mne samej to uz vadi..nemozem sa hybat ako vtedy....nie som chuda..mam miernu nadvahu...

susik77
15. júl 2008

Ahojte baby, dakujem za pekne privitanie 🙂 Ja som dnes urobila 1.krok k snazilkovaniu-kupila som si Calibrum babyplan vitaminky 🙂
Marlenka: aj ja som zacala delenou stravou, 1.tyzden islo dole 2.5 kg 🙂 potom ma omrzela-zdalo sa mi to moc stereotypne, tak teraz mam obed nedeleny, ale ostatne delene a chudnem asi 3.5 kg mesacne 😉

marlenka56
autor
15. júl 2008

ale dici urcite nie tak ako ja 😠

evicka ja so zemiakmi neviem nejako , ved kuk nieco na nete 😉

marlenka56
autor
15. júl 2008

ja od kedy som zalozila tuto temicku islo z cca 90-89kg na 86kg 😀

susik77
15. júl 2008

marlenka: super 🙂 delena strava je inajk perf. v tom, ze si uvedomis, co vsetko zjes za cely den 🙂
ja som mala po porode 86 kg, v aprili som zacala chudnut, teraz mam 76 kg, do konca augusta by som mala rada 68-69 😎

marlenka56
autor
15. júl 2008

susik - dakujem za povzbudenie, musim rychlo schudnut a skor sup k lekarovi
😉

marlenka56
autor
15. júl 2008

susik drzim palce , nech ti tie číselka vydu a budes spokojna so svojou vahou .. . 😉

susik77
15. júl 2008

marlenka: diky 🙂 aj ja Ti drzim palceky 🙂 urcite to pojde, mas super motivaciu 🙂

marlenka56
autor
15. júl 2008

Susik, dakujem krasne .... motivacia je moje vytuzene miminko 😉

marlenka56
autor
15. júl 2008

ked vidim, ze nejake tie kilecka idu dole som nenormalne stastna, dufam, zte to pojde aj takto dalej, doky vravel do decembra 10 kg minimalne 😒 tak chem sa snazit nadalej aby som nemusela ist v decemri ale aj skor , ale moze byt aj buduci rok ... myslim, to riesenie babatka 😵

susik77
15. júl 2008

marlenka: urcite to pojde aj skor 🙂 mozem sa spytat: kolko mas rokov? a ako dlho sa snazite?

marlenka56
autor
15. júl 2008

24r, cca 2,5 roka

marlenka56
autor
15. júl 2008

ty si odkial?

susik77
15. júl 2008

zapad.sk, ale uz dlhooo byvame v CR 😉

marlenka56
autor
15. júl 2008

dufam, ze to pojde ... ☹ 😒 😉

susik77
15. júl 2008

urcite 🙂
ja sa trochu bojim-1.tehu som mala zamlkly potrat-parcialna mola-ze vraj to bola nahoda...tak preto chcem brat prevent. tie vitaminy-hlavne kys. listovu...
Neviem, ako by som to znasala, keby sa mi to zopakovalo 😢
aspon ze uz 1 baby mame 😔

marlenka56
autor
15. júl 2008

to je mi luto 1 tehu, a malinka je krasne babuliatko, neboj zanedlho budeme vsetky tehu a buideme mat vonave uzličky v naruci ... 🙂 drzim ti palce , ze coskoro budes tehu a stastne to dopadne ako s Veronikou ... mimochodom krasne mienko má dcerka 😵

marlenka56
autor
15. júl 2008

ja pasem tolko liekov, ako stara ženska ... 😉

mas skype?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre