Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

eva7780
31. aug 2008

bodka dakujem ,ved si to aj vravim,potom budem chodit plavat s babom 😉

susik77
31. aug 2008

evi-dik a drzim palce 😉

valentovasasa
1. sep 2008

ahojky, tak jsem zpět z víkendu.
taky odpovídám Jestrab - hubnout jsem teprv začala, takže jsem zatím nezhubla nic, o ditě se nesnažíme, naopak budem se snažit příští léto, tak do té doby chci dát své tělo do formy a to je i odpověď na poslední otázku proč se jen snažíme a netěhulkujeme. My se snažíme hlavně "vzpamatovat fyzicky" a pak se budem snažit o druhé mimi.

bodka123
1. sep 2008

Ahojte dievcence
Nejak je tu ticho, nikde nikto...
No, prvy den uspesne za mnou, snazim sa zvyknut na previdelny prisun potravy a tekutin 😀 Po vcerajsom cviceni mam svalovicu na zadku, ale nastastie mozem chodit a hybat sa, takze uspech 😎
valentovasasa neboj spolu nam pojdu kilecka dolu, aj my sa chceme zacat snazit o druhe mimi niekedy na jar
Babule zajtra nastupujem po materskej do roboty, na jednej strane sa tesim ze si od malej trochu oddychnem a na druhej budem urcite za nou revat 😕
Papa

marlenka56
autor
2. sep 2008

jéj vítam nové odvážne žienky , ktoré si chcú splniť sník o bábatku, prajem vám všetkým aby sa splnil a a by ste boli šťastné 😉

janulle22
2. sep 2008

ahoj holky muzu se prosim pridat...?jsem po jednom diteti ale v tehu jsem pribrala silenych 20kg a 11kg mi porad zustalo...jim hrozne malo vetsinou jen obed a pak neco malo k veceri treba chleba nebo topinky ale v topinkovaci,ale to taky neni vubec dobry:(chceme se pristri rok brat tak bych potrebovala shodit aspon 20kg...pouzivaly jste nektera prasky na hubnuti-lipoxal...?holky musime se navzajem podporovat a chvalit byt jen jedno kilecko dole...🙂snad me prijmete mezi sebe..

marlenka56
autor
2. sep 2008

janulle nepytaj sa tolko a pridaj sa 🙂

janulle22
2. sep 2008

marlenka-dekuji ze jste me prijaly teda aspon ty...🙂okej tak ja se pridavam jen tu jaksi nikdo nejni...🙂

susik77
2. sep 2008

ahoj jani, vitaj 😉
ja som na tom podobne, tiez som v tehu nabrala 19 kg, predtym som mala este naviac 7 kg, tak teraz zhadzujem. Do ciela este 7.5 kg 😎
Inak, ked chces zhodit jedavaj pravidelne, 5x denne-zrycluje to metabolizmus, inak si to bude telo hromadit a kilecka budu stagnovat 😎

bodka123
2. sep 2008

Ahojte babulky
janulle22 vitaj medzi nami 😀 s nami ti pojdu kilecka dole, ak vydrzis. Susik ma pravdu pravidelne a casto papaj, to ti zrychli metabolizmus a rychlejsie zacnes chudnut
No ja mam za sebou druhy den dietky, zatial to zvladam v pohode, dokonca mam pocit ze som viac najedena ako kedykolvek predtym 🙂 Len to vymyslanie jedal a pocitanie kalorii🙄 A vahe sa zatial uspesne vyhybam, som si povedala, ze az po tyzdni, aby ma to nedemotivovalo 😎
Tak si drzme palceky navzajom

janulle22
2. sep 2008

diky za prijeti...🙂 a co holky jite...?ja zeleninu nejim snad jen mrkev a z ovoce snad vse...🙂takze ja na zelenine asi nebudu...:(nevim co ma jest aby me to zasytilo a nepribirala.na prd je ze budu mit zaludek roztahlej a tezko ho zasytim no snad to pujde...hned po porodu jsem si koupila prasky na hubnuti ale nevydrzela jsem to...mam je do ted...jsem je ted vytrahla a zitra zacnu...mozna se dokopu i k nejakemu cviceni...🙂holky napiste sve uspechy at mam motivaci🙂a miry pokud chcete..ja mam 160cm a 76kg:(

jastrab
3. sep 2008

ahojte, tak ja sa tiez hlasim s druhym dnom diety, vcera som mala vela roboty....dosla som domov az o pol 8 (a do roboty som prisla na 7) a moj manzel ma prekvapil vecerou - zial, nie v ramci oddelenej stravy 😝 to mu nic nehovori 😝 takze vcerajsi den vnimam ako neuspesny (ale cutny 😀 ) zaciatok....
drzim palce vsetkym v klube

janulle22
3. sep 2008

holky zase nejak spadavame na dno...no to ne....supky dupky zase zpatky na horu...no ja jsem to dnes zazdila malej spal az do pul10 takze zitra..

janulle22
3. sep 2008

kuk🙂

pavel42
3. sep 2008

Úbytek váhy bez kompromisů?
Začněte hned,nač to pořád odkládat.
K obědu můžete jíst to co máte rádi.
Úspěch zaručuji,jinak vrácení peněz.
www.hubnete.cz/pavel42
nebo volejte 737211051.

jastrab
3. sep 2008

kocky, pocujte, este jedna vec - ovocie patri kam? je to neutralna skupina alebo nie? moze sa jest s rastlinami (sacharidmi) alebo zivocichmi (bielkovinami)? ved som ztoho magor...som si dala dnes hrozno na ranajky (a desiatu), potom maso so salatom a teraz citam, citam, ze - podla Korinkovej - sa ovocie moze iba s "kytickami" (podla Haya a Summovej patri hrozno k bielkovinam)...som z toho paf 😒

janulle22
3. sep 2008

pro pavla-jasne budete nam cpat nejake parsky koktejly a bude to stat 3000 na ani ne na mes...ze...?to uz znam...

susik77
3. sep 2008

jastrab: myslim ze ovocie patri do neutralnej. do sacharidov myslim ze patri susene ovocie a dzemy.ja jedavam ovocie-1 kus len na desiatu a olovrant, s nicim nekombinujem, ale prakticky mozes aj so sacharid. skupinou, aj s bielk.

janulle22
3. sep 2008

sup nahoru...🙂

marlenka56
autor
4. sep 2008

oprášim temičky šupky-dupky hore 🙂

krásny deň všetkým 😵

susik77
4. sep 2008

Ahojte baby, neurobime si tabulku s mierami a vahami, kt. by sa kazdy tyzden upravovala podla akt. udajov? U nas v teme sme to mali, ale zacali sme teraz v auguste nejak zapadat prachom ☹
Ale strasne to motivuje, fakt 😉 Co na to hovorite? Je tu nejaky tabulkovy odbornik? 🙂

bodka123
4. sep 2008

Ahojte
Susik dobry napad s tou tabulkou, len kto by ju spravil??? Ja to moc s tabulkami neviem 😖
Janulle a zeleninka ti nechuti naozaj ziadna alebo len cerstva? Lebo aj taka zapekana brokolica alebo karfiol je celkom mnam, pripadne huste zeleninove polievky, mozno aj rozmixovane, to robim mojej malej, tej to strasne chuti, aspon nieco. Zeleninka ma najmenej kalorii a nadlho zasyti
No ja pokracujem celkom uspesne, aspon si myslim 😀 Papkam pekne kazde 3 hodiny, vela zeleniny, minimum chleba a sladkosti ziadne. Som zvedava dokedy vydrzim bez mojej milovaj cokolady 😝
S cvicenim je to bieda, nejak sa mi vobec nechce, radsej idem s malou von
Papa

susik77
5. sep 2008

bodka: ani mne sa nechce cvicit doma, chodim 2x tyzdenne plavat. predtym ked bola verca mensia, sme chodili na 2-hod. prechadzky, teraz uz je v kociku nervozna...ja chcem este 1x tyzdenne pridat posilku.
To je pravda, neviem si predstavit chudnut bez zeleniny, ta tvori asi 60% mojho jedalnicku 🙂 ovocie obsahuje vela cukru, myslim, ze chudnut na ovoci nie je moc lahke ani vyvazene...

jastrab
5. sep 2008

myslim, ze tabulky su dobra vec - mozno ked budem mat viacej casu a konecne aj vahu doma, mozem si k tomu sadnut
baby, niekedy mam taky pocit, ze to nie vsetky sem chodime a dietu drzime pre to, aby sme schudli, ale len preto aby sme postupili supky dupky vyssie v teme 😖 preco sa nejako nemotivujeme? preco nenapiseme, ze co chceme dokazat? preco si nedame nejake vzorove jedlnicky? a pod., hmmmm?
susik77, teeda, ja som pozerala tabulku od 2.juna a Ty si uz schudla 8 kg? tak to je super, chvalim... 😉
krasny vikend vsetkym

susik77
5. sep 2008

jastrab: diky 🙂

eva7780
5. sep 2008

prajem pekny den,teraz nedavno som sa dotrepala z prace domov,hodila som prat a nevladzem ani stat nohy mam ako z gumy a priznam sa dnes som porusila,dala som si v robote pirohy,ja viem ze som nemala ale co uz,ved dufam ze to napravim,inak ta tabulka nie je zly napad,jastrab asi to ostane na tebe ak som dobre pochopila vyznas sa v tom?ja vobec

bodka123
6. sep 2008

Dobre rano babule
Susik aj ja ti gratulujem -8kg, to si sikulka 😎
Jastrab no keby si tu tabulku spravila to by bola parada 🙂
Ja sa zatial drzim, aj ked dnes neviem neviem, mame oslavu a chcem spravit tvarohovy kolac, to bude veeeelke pokusenie neochutnat 😀
Babule uz ste sa vazili ci ste nieco schudli? Teda tie co zacali len teraz. Ja vahu uspesne obchadzam, tak som zvedava co zajtra ukaze
Prajem vam pekny vikend

susik77
6. sep 2008

Ahojte 🙂 Bodka: dakujem 🙂 Vsak si kusok daj, z toho nepriberies 🙂 Prave je to celkom dobre na ucenie sa neprejedat, musis zvladnut dat si maly kusok a nie 10 kuskov 😉

jastrab
7. sep 2008

ahojte, peknu nedelu, ja sa zatial drzim a neporusujem...ak samozrejme nepocitam cervene vino, rezane pivo a vodku s dzusom 😀 ... inak som nabehla do obchodu, kupila si sojove vyrobky (nastastie mi to chuti), aby som co mala v rastlinny den (nechutiami ani dzemy ani med 😝 )...dokonca som odolala vcerajsim francuzskym zemiakom...malasom spagety s omackou z cukiny, karfiolu a kapie so sojovym masom...a na veceru chlieb s redkovkou...kedze uz mi citelne chyba maso, dnes so masozravec 😀 varim obed (peciem rebierka)
drzte sa, dobru chut k obedu
to: bodka - nevazila som sa, nemam vahu 😉 (ale trosicku sa sama sebe zdam lahsia...bodaj y to pravda bola)- ja planujem odhalit realitu azpo nejakom mesiaci...
pa zatial

adunka73
9. sep 2008

Ahoj holky,rada bych se k vam pridala se svym prispevkem.Necetla jsem az tak uplne vsechny vase clanky,ale sama jsem v tehotenstvi pribrala z 56kg na 76kg(170cm, tehdy 30let).A vetsinu tech kg jsem mela v oblasti stehen a zadku-kdyz nepocitam brisko(teda bylo to veeelike brisko).Pak po 6 mesicich intenzivniho kojeni ve dne v noci jsem bez jakekoliv namahy shodila vsechny nasbirane kg a vazila jsem puvodnich 56kg.Bohuzel,od te doby uz ubehlo par let a nyni mam nejakych 63kg-opet jen v dolnich partiich.Jsem proste hruskovity typ,nejak to neresim.Chtela jsem titmo napsat,ze je velmi dulezite kojit minimalne pul roku,nejen proto,ze je do dobre pro dite,ale i pro nase stihle telo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre