Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

evikmi
23. jún 2008

cottage se může v kytičkové dny?

llucinka
23. jún 2008

určitě ne. pokud je to teda ten sýr, co myslím.

evikmi
23. jún 2008

všechny mléčné výrobky by se neměly,žejo?je to přece jen z krávy a to je zvířátko 😉

eva7780
23. jún 2008

llucinka ano syr 😉

llucinka
23. jún 2008

evičky: ano, je to zvíře a to v den k sójovému masu rozhodně ne. 🤐

eva7780
23. jún 2008

tak sojove nebude,syr ma zaruku takze bude syr uz sa nan tesim par dni 🙂

llucinka
23. jún 2008

😉

zuzu_z
24. jún 2008

ahoj kočičky. Tak mně je hned po ránu dost špatně... snad jen z vedra. Ještě jsem měla dotaz: a co oříšky? konkrétně para? mám je moc ráda, nejsou sice slané ani tak, ale řekla bych, že budou asi tučné... a které dny se můžou papkat? (jestli vůbec?) díky

kalka
24. jún 2008

Dobré ráno🙂 zuzu_z -můžu se přidat 😉 Při své výšce 158 cm vážím 87 kg.. ale asi na dělenou stravu se nedám.. nevím.. jednou jsme zkušenost měla a nic moc.. je to spíš o tom, že na každýho platí něco jinýho.. na mě platí a platil pohyb a nepřežírat se.. Teď jsme si koupili s manželem in-line brusle a budeme makat..
😎

kalka
24. jún 2008

Já ještě ke všemu mám alergii na laktózu.. ttakže mléčný výrobky jsou pro mě hrob.. 😒 ... O miminko se snažíme tři roky a nic a jsme oba v pořádku.. podstoupili jsme snad všechno, ale říkám si, že to může být i tím, že jsem nabrala 30 kg.. za nějaký dva roky.. tak se začnu hejbat a snad miminečko přijde.. 😉 Hrozně jsem zlěnivějela a práce v kanceláři na zadku tomu nepřispívá...
zuzu_z - brusle jsou skvělý prý i na procházky s kočárkem.. nechceš to zkusit???

marlenka56
autor
24. jún 2008

prajem Vám krasny dnik slnecny moje zlate bambulocky 😵

eva7780
24. jún 2008

pekny den prajem,ja si idem podusit kapustu,a urobit ten cotage syr so zelenin kou zoberiem si do roboty 😵

pahu
24. jún 2008

Llucinka, ja nejdem podľa žiadnej diety, ale je leto a vtedy si moje telo menej pýta 😉
Sisidl, to je super, a vôbec nie málo 😀

eva7780
24. jún 2008

pahu aj u mna to je tak v zime sa obalujem a v lete sa mi ani neziada jest akurat vela pit co je aj dobre 🙂

llucinka
24. jún 2008

ano, zima je taková děsná, no o s týče postavy 😉

llucinka
24. jún 2008

dneska mám zvířátka, měla jsem jen kafe s mlékem, protože jsem byla na angličtině a už jsem to nestihla. Na oběd mám orestovaný párek s eidamem a dělám zeleninový salát, ostatní doma mají smažený sýr a nové brambory 😉

dili
24. jún 2008

ahojte dievcence - obdivujem vasu snahu a chut - ale chcem vam len napisat, ze velmi velke zmeny v metabolizme, v stravovani a vo fungovani organizmu ktore nastanu pri chudnuti mozu mat aj negativny vplyv na pocatie, mne neodporucali chudnut uz ked sa intenzivne snazime - a to som riadna buchta - ale drzim vam vsetkym palceky aby sa vam tiie vytuzene kilecka podarilo dosiahnut a potom aj udrzat :o)

marlenka56
autor
24. jún 2008

dilinka blahoželam k fazulke-babatku 😉 nech sa malinkej v bruku u maminky paci a nech je zdravucka 😉

dakujeme za povzbudenie a upozornenie 😵

marlenka56
autor
24. jún 2008

uff, uz je zase tak horúúúúúúúco 😖

eva7780
24. jún 2008

marlenka u nas tiez ale trochu poprsalo tak sa aspon lepsie dycha 😉

marlenka56
autor
24. jún 2008

u nas aj poriadnay burka bola a zase je hrozne horuco, ako keby ani neprsalo 🙄 😠 😠

vladimira1
24. jún 2008

ahojte..takze som tu dnesny den dopadol celkom fajn, preve som po veceri........telo bude mat dostatok casu na travenie- mala som uvwerene hydinove masko a zel. salat

llucinka
24. jún 2008

dili: hmm, tak to jsem netušila, nemám nějaké zkušenosti, mě sice lékaři neříkali, že bych měla zhubnout. Jenže já už mimi mám a na další se zatím nechystám 🙂

A holky, nezkusily jste se ptát svých doktorů, co oni na hubnutí? Abyste si to třeba nějak nerozhodily tím stravováním a změnou 😒

eva7780
24. jún 2008

llucinka mne povedal doktor ze to neovplyvnuje ale netusim ze ci je to pravda alebo nie

anjelinka
24. jún 2008

Ahojte babenky, niektore ma poznate z inych tem.

Ja som poriadna bacula, pred dvomi rokmi sa mi podarilo schudnut 48 kil za devat mesiacov, ale bohuzial...vzala ma sanitka, mala som zenske problemy, papala lieky, potom sa vydala a kila zacali opat rast nahor.

Teraz som sa opat pustila do chudnutia a za mesiac mam dole 16 kil. Viem, je to pre niekoho vela, ale obeznejsie chudnu rychlejsie, nakolko este stale som na 3 cifernom cisle, tesim sa, ked to bude dvojciferne. Pritom nerobim nic strasneho, vylucila som len uplne chlieb a sladkosti, neprejedam sa, papam trikrat denne, male porcie, pijem vela vody a doma cvicim na orbitreku...Dnes som to ale prehnala, pretoze som zjedla dve jabka, broskynu a banan na obed, na veceru cornflakes s mliekom, podotykam skoro s litrom mlieka, ale zivot ide dalej. Ked si jeden den dam trosku viac jedla, druhy den to vyriesim ovocnym dnom alebo len stavy pijem. Aha, no a v piatok mam vzdy len vodovy den, cize cista nesytena minerallka, popripade medovkovy cajik.

anjelinka
24. jún 2008

A aby som nezabudla, citala som minule a aj na spektre davali, ze obeznejsi ludia pred dietou by si mali dat precistit creva. Neviem, ci niekto pozeral "tučkov", tu relaciu, tak tam chudla jedna rodina a panej sa nedarilo, ale ona mala mozno aj 140 kil, stravovala sa tak, ako ostatni clenovia rodiny, oni chudli, ona nie, tak jej ten doktor na zdravu vyzivu odporucil ist na precistenie criev, ze sa to obeznejsim odporuca. Urobili jej ocistu, normalne z nej az cierne kusy isli, tie usadeniny a ked ju odvazili, mala o styri kg menej. Potom ich ukazali o mesiac a pani mala dole prvych devat kil...dalej som to uz nemala stastie vidiet.
Aj Sipeky vo svojej knihe pise, ze treba sa detoxikovat najprv, precistit creva, takze prvy tyzden diety, robila som to aj ja, treba si davat do salky obycajne ovsene vlocky zaliate vodou, cely tyzden od pondelka do nedele, ze sa clovek krasne precisti....mozem s tym suhlasit a odporucit... 😉 😉

evikmi
24. jún 2008

ahoj anjelinka...je hezké,že jsi tolik zhubla,ale není to moc rychlé??16kilo za měsíc?co tvůj metabolismus??všude se píše,že by se to nemělo s tím hubnutím až tolik přehánět-ideální jsou tak maximálně prý dvě-tři kila za měsíc......a nepochopila jsem to tvoje: "Dnes som to ale prehnala, pretoze som zjedla dve jabka, broskynu a banan na obed...." ....ty myslíš jako,že jsi toho snědla moc????ty ses zbláznila,ne?! 😕
a taky je pravda,že čím rychleji ta kila jdou dolů,tím rychleji jdou zase zpátky ☹

llucinka
24. jún 2008

anjelinko: no to teda nevím, jestli to, co jsi napsala, byl tvůj celodenní přísun potravin, pak vážně hazarduješ se s vým zdravím. Nejsem odborník, ani dietolog, ale jestli hubneš 16 kilo za měsíc, tak buď vážíš tak 150 kilo a nebo vážně nic nejíš. Znala jsem člověka, kgerý se stravoval pouze ovocem a sem tam si dal nějaké zdravé věci a za dva měsíce byl tak hubený a mlátný, že neudržel ani tužku v ruce a skončil na JIP s celkovým selkáním organizmu.

My se tu snažíme stravovat se zdravě a kil se zbavit dobrou cestou, ale jídelníček, co popisuješ, není jídelníček, to není pro holky, co chtějí miminka, ty musí být zdravé a mít vše, co potřebují. 😖

llucinka
24. jún 2008

evikmi: jak jsem zhubla prvně, tak to bylo 27 kilo za 9 nebo 8 měsíců, už nevím přesně a přišlo mi to tak akorát 😉

anjelinka
24. jún 2008

Juj dievcata, som sa zle vyjadrila, nieze tolko malo papam, ved by som zomrela od hladu, papam dost bohate ranajky, potom obed...ale jem hlavne, ked pocitujem hlad. Vela mam z tej knizky od Sipeky, je na tom nieco pravdy, ze clovek by mal jest len to, na co ma skutocne chut, teda pocuvat hlas tela, ak si pyta napr. ovocie, ale clovek to zazenie rohlikom, tak signal v tele sa opat ozve, opat si pyta to ovocie, ale clovek si opat da nieco ine...tak prave to vsetko sa obaluje na cloveka...ale ak sa zje to, co naozaj telo v tej chvili potrebuje, tak sa to pekne stravi. Do dvojcif. cisla mi chybaju este take dobre styri kila, snad to do dovolenky zvladnem.
A ja za to nemozem, ze to slo tak rychlo dole, mozno to bola len voda, ale na obleceni jasne citim zmenu. A hlavne vela cvicim, jeden den brusaky, ked zvladnem, tak aj 120, druhy den tocim orbitrek 45 minut pred telkou...a ide to proste...vsetko je o zmene stravovania.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre