Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

jastrab
30. aug 2008

ahoj....tak som znova pripojena, este si uzivam posledne dni bez diety 😉 , ale od utorka idem na to...vahu som dnes pozicala svagrinej, nakolko idu na dovolenku a potrebuju odvazit kufre 😀 , tak ju budem mat asi az po 15 dnoch, ked sa vratia...ale myslim, ze to trojciferne cislo je tam stale 😒
chcela by som sa este opytat, ci vam schudnutie odporucil lekar alebo je to vasa vlastna vola...mne Dr., nic take nepovedala, ale sama citim, ze by som mala so sebou neico robit (okrem toho, prave som zmenila Dr.a momentalne-1x idem k muzovi gynekologovi, z coho mam mierne stresy 😅 )
urcite sa prihlasim v utorok...
potrebujem motivaciu, vy, skalne baculky a zakladatelky fora,
1.kolko ste uz schudli?
2. kolko sa snazite o baby?
3. mate urcenu nejaku diagnozu, preco iba snazilkujete a netehulkujete?
dakujem a prajem krasny den

bodka123
30. aug 2008

Ahojte babule

Ak mozem, rada by som sa k vam pridala aj ja 🙂 Moja idealna vaha ja pochovana pod tymi 45kg sadielka ☹ ktore mi kade tade pretrcaju. Nebudem to na nikoho zvalovat, je to len moja chyba, jednoducho som sa vobec nestarala o to co jem, jedla som kedy som chcela a co som chcela. Ale zas nemozem povedat, ze by som z toho bola nejak vystresovana, len som si povedala ze uz stacilo a idem s tym nieco robit. Druhe tehotenstvo si chcem vychutnat a ukazovat svetu svoje brusko a nie ho schovavat pod vytahanymi svetrami a trickami 😀

Takze to zhrniem momentalne mam 170cm a 105kg. Na jar sa chceme zacat pokusat o druhe mimi takze by som sa dovtedy chcela dostat na nejaku rozumnu vahu, snad sa mi to s vami podari 😀

Inak jeden cas som aj ja drzala delenu stravu a schudla som za 3 mesiace okolo 17 kil, vsetko sa to samozrejme vratilo naspat akonahle som zacala normalne jest, ale to moje "normalne" nebolo samozrejme normalne 😀

Co sa tyka mojej predstavy ako sa zbavit kileciek, no mam dokladne prestudovanu tuto stranku www.chudnutie-ako.sk takze budem sa snazit podla toho postupovat. V skratke 5-6x denne papat a neprekrocit denne 5500-6000kJ. Takze zo zaciatku to bude hlavne o vazeni jedla.

Dufam, ze nevadi ze som sa tu medzi vas zamotala aj ked nechcem chudnut delenou stravou ☹

Papa a pekny vikend

jastrab
31. aug 2008

ahoj bodka123, vitaj v klube 🙂 ..mira veseleho mam aj ja prestudovaneho, celkom sa mi to pozdava, ale ja predsa len potrebujem nejaky tvrdsi rezim - tiez som v minulosti drzala delenku a za 2 mesiace som mala v pohode dole 9 kg - horsie to bolo s jojo efektom
dufam, ze tu najdem spriaznene duse a vzajomne sa budeme motivovat 😉
ja meriam 1,80, trojciferka (cca 107) a idealnu vahu by som prijala tak 80 kg - dlhy boj 😲 , cooo?
idem spravit nedelny obed so vsetkym, co k nemu patriiii 😝 majte sa zatial

bodka123
31. aug 2008

Ahoj jastrab, dakujem za uvitanie 🙂
Vsak prave ja sa obavam pri delenej toho jojo efektu u mna vyskusaneho 😎 Preto chcem chudnut podla Mira 😀 Ja potrebujem pravidelne jest, ked pozriem na hodiny aby som vedela "jej za 1 hodinu idem obedovat..." lebo momentalne jem kedy ma to napadne, niekedy v jednom kuse, niekedy sa spamatam az vecer 🙄
Neboj, ked sa tu budeme s babulkami podporovat istotne ten boj s kileckami vyhrame 😎
No idem vychystat rodinku a hor sa na nakup zdravych potravin, od zajtra zacinam, tak aby som mala zasoby 😀
A ozaj baby, aj nejako cvicite?
Zatial papa

eva7780
31. aug 2008

ahojte kocky,vitaj medzi nami bodka,kukla som aj ja toho mira,ja tiez skor jem pravidelne a mensie porcie,co mi viac vyhovuje ako delena,kedze doma mi treba aj tak varit,a varit dvakrat sa mi teda nechce,radsej si dam z jedla ale na maly tanierik a hlavne nelezim tolko pti telke,ale zacala som pri nej cvicit,sice nie vela,ale semtam vyskocim aj na stacionarny,lebo len zapada prachom 😀 😀 kazdy mi vravel naco ho kupujem budem ho mat ako vesiak,aj to teda niekedy plati 😀

polarka
31. aug 2008

ahojte dievcence,prosim ak najdete na internete nieco zaujimave na citanie,neprihodite i do Volnej diskusie
- 30kg za rok?Dakujem.

bodka123
31. aug 2008

eva7780 dakujem za privitanie 😀 Tak to mas super, ked si uz zvyknuta papat male porcie a hlavne pravidelne a je aj super ze cvicis. O takychto "vesiakoch" viem svoje 😀 par ich mam doma, ale tiez sa ich chystam oprasit, tak snad nezostane len pri slovach 😎

polarka iba citat nestaci 😀 ale nie, srandujem, mne sa najviac pozdava ta stranka co som sem uz pridala www.chudnutie-ako.sk je tam toho na citanie az az, uz len sa podla toho zacat stravovat 🙂

eva7780
31. aug 2008

bodka cvicim ozaj len ked sa mi chce 😀 teraz skor mojzisovej cviky,mozno pomozu 😉 jem sice male porcie,aj teraz som si na obed moc nedala,a teraz by som zdobla aj klince 😀 😀 musim si dat dake ovocie 😉

bodka123
31. aug 2008

evi neboj, aj ked male cvicenie predsa len lepsie ako ziadne 😉 Ja zas budem cvicit Cindy, minule som po veeeelmi dlhej dobe oprasila toto DVD a vydrzala 45 min. no ale mala si ma vidiet nasledujuce 3 dni 😀 😀 😀 som nevedela ani chodit ani sa poriadne hybat 😀 hotova troska zo mna bola. Tak teraz uz radsej len po 20 min.
A klince radsaj nepapaj 😀 😀 to ovocko alebo zeleninka budu lepsie 😀

eva7780
31. aug 2008

ja mam tiez dvd cindy,a veru bolo na nom kopec prachu 😀 a tiez som si myslela ze budem hrdinka,som to odcvicila cele 😠 som sa na druhy den nemohla zdvihnut z postele 😀 😀 odvtedy som to necvicila 😉

bodka123
31. aug 2008

evi 😀 😀 😀 takze nie som sama co takto dopadla. Dnes vyskusam znovu, zajtra dam vediet ako som dopadla, teda ak sa doplazim k PC 😀

eva7780
31. aug 2008

bodka ja dnes kaslem na to,radsej ideme na prechadzku s manzelom,dufam ze sa zajtra doplazis 😀 😀

jastrab
31. aug 2008

tak damy, ja mam tiez doma beziaci pas a jeto naozaj neskutocne dobra vec na vesanie veci 😀

eva7780
31. aug 2008

jastrab veru vsetko udrzi 😀 😀

jastrab
31. aug 2008

boze, potom razza cas PRONTO a hotovka.. alenie, musime babulky nieco robit!!!!

jastrab
31. aug 2008

inak, ja som dnes manzelom pozvana na veceru...no odmietnite... 😉

eva7780
31. aug 2008

no tak to sa neda odmietnut,ale mozes si dat aj nieco zdrave 😉

jastrab
31. aug 2008

ja sasnazim stale dodrziavat kvazi delenku - maso a salt (som cisty masozravec 😝 )...len potom nejake vinko, deci, dva, nejaka zatulana palacinka mava na mna, ze vezmi si ma 😀 ...a uz to ide... avy co? ako sa trapite?

eva7780
31. aug 2008

ja zase masko az tak nemusim,skor mam rada ryby a zeleninu,vinko tiez nemusim,no a tu palacinku by som zdobla-poznas to,ked na teba zmurka s taniera 😀 😀

jastrab
31. aug 2008

tak ja som typicky priklad toho, ze sladke mi zily netrha...teda klobaska je najlepsi dezert 😝 ...aj ked potom tie zachvaty, ze sladkosti a pod. prichadzali vzdy pred "tymi dnami" (ktore uz, zial 😠 nemam - zato chute ostali 🙂 )

bodka123
31. aug 2008

Babule no nasmiala som sa na vas, ze mavajuca a zmurkajuca palacinka 😀 Trochu som sa rozveselila, lebo uz som nestastna z toho, ze mam malu choru, nic nepapa, ako keby chcela drzat dietku so mnou ☹

jastrab prajem ti pekny vecer s manzelikom a vsak si ako dezert objednaj klobasku "lajt"

Inac mojou najvacsou slabinou su sladkosti a vsetko sladke 😝 Takze vsetko taketo som dnes nabalila manzelikovi do robotky nech to nie je v mojom dosahu. A maso teda ja vobec nemusim, kludne by zo mna mohol byt aj vegetarian

Idem oprasit do DVD a chvilku si zacvicit, drzte mi palce nech nespravim zo seba kaliku 😠

eva7780
31. aug 2008

bodka zacvic si aj namiesto mna 😀 mne robi najhorise to ked som pri telek alebo pod.a vtedy mam na nieco chut 😕

susik77
31. aug 2008

Ahojte, tu sa to rozbehlo 🙂 bodka: ja mam delenu, ale prisnejsiu. teda ziadne vyprazane jedla, ziadne sladkosti-len pri abstakoch par tabuliek horkej cokolady. Cez tyzden nevarim vobec, manzel ma obedy v praci, malej zatial kupujem Hami prikrmy, al. neco ukuchtim pre nu na 2 dni. Ja som cez tyzden na velkych salatoch-zelenina+krabie tycinky, al +mozarela.
Zacala som 2x tyzdenne chodit plavat, chcem pridat za tyzden este posilovnu. Zacala som chudnut od aprila, mala som 86 kg. Teraz mam 72.5 kg.Uz mi dost ludi hovori, ze to je vidiet, ze som schudla a chybaju mi tak 2-3 kila do mojej cielovej velkosti-42 😉
Ziadnu diagnozu nemam, len chcem schudnut pred 2.tehu ako ty 😉 A chcem dlhsie kojit 2.mimi-malu som prestala aj preto v 7.mesiaci, ze som fakt potrebov. zhodit, uz ma dost bolela chrbtica.
Tak drzim palce, aj vsetkym novacikom, co sa pridali 😉

susik77
31. aug 2008

Inak do buducna planujem viac-menej stale delenu stravu-normalne, celkom mi vyhovuje a chuti 🙂 Neberiem to len ako dietu, myslim, ze sa to da osvojit aj ako zdravy zivotny styl 🙂

eva7780
31. aug 2008

susik ahoj,davno si tu nebola 😉

bodka123
31. aug 2008

No, mam za sebou 30 min. cvicenia, spotena som ako kon a fucim ako parna lokomotiva 😖
Evi tak 5 min. bolo aj za teba 😀
susik tak to sa pekne drzis ked takto papkas uz od aprila, parada. Plavat zacnem aj ja, len cez leto sme mali zatvorenu plavku, takze od septembra uz nabehnem pravidelne, aj mala tam velmi rada chodi a hlavne sa tam unavi a potom pekne spi 😀 spojim prijemne s uzitocnym 😎
No idem si spravit aspon pardnovy jedalnicek, aby som musela spekulovat co papat

eva7780
31. aug 2008

bodka dakujem ja som mala tiez na plane plavaren ,ale kedze ma caka uo,tak nechcem riskovat,ze nieco chytim 🙂

bodka123
31. aug 2008

Evi a kedy ta to caka? Budem drzat silno palce nech sa vam to podari na prvykrat
Ked som bola tehotna tiez som sa bala chodit na plavku aj ked je to dobre na krize, bala som sa ze tam nieco chytim. Ked budem cakat druhe, tak uz ale chodit budem, doteraz som tam nic nenachytala tak preco prave vtedy???

eva7780
31. aug 2008

bodka dufam ze to stihneme na jesen,este musi ist manzel k andrologovi,tak uvidime potom,ja som tiez nic nezvykla chytit,ale teraz sa bojim,radsej to ozeliem,a budem pokracovat v mojzisovej cvikoch

bodka123
31. aug 2008

Evi tak drzim palce a radsej neriskuj, naplavas sa este habakuk 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre