Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

llucinka
21. jún 2008

evi: 🙂 😉

eva7780
22. jún 2008

pajem peknu nedelu,zase riadne horucu 😝

miriamka
22. jún 2008

Ahojte,
baby,ja som bola na oddelenej strave tiez,dala som sa na nu minuly rok v jan.pretoze sme sa snazili o mimi a nedarilo sa.
Za pol roka som zhodila 14kg,a 2 mesiace na to som ostala tehotna 😉

eva7780
22. jún 2008

ahoj miriamka aspon si nas povzbudila 😉 cvicila si pri tom?

csilla76
22. jún 2008

miriamka no skvele,len treba ktomu vydrz urcite 🙂 🙂 🙂 gratulujem k syncekovi je zlatucky 😵 😵

prdecek
22. jún 2008

ahoj holky můžu se přidat? potřebuji zhubnout aspoň 30-35kg

eva7780
22. jún 2008

prdecek jasne pridaj sa,od pondelka zaciname ja aj s marlenkou a mozno sa prida vladka,llucinka radila ze najlepsie je prvych 14 dni si dat den bohaty na bielkoviny a medzitym cisto zeleninive dni na precistenie,ak bude tak horuco ako je teraz tak radsej budem jest zeleninu ako nieco ine ani dnes som este mic nejedla a ani na obed nemam chut,napriek tomu ze som dostala mrchu a vtedy byvam pazravejsia 😀

prdecek
22. jún 2008

ok tak od zítra , to su ráda 😀

llucinka
22. jún 2008

holky, mooooc vám doporučuju melouny, teď jsou docela levné a chutnají báječně. Třeba takový melounový den je super! A vaše ledviny vám moc poděkují 😉

eva7780
22. jún 2008

llucinka ja melony milujem mne by stacilo aj to a ine nemusim 😀 len potom chodim celu noc na wc-ko 😀 😀 😀 moze sa zeleninovy den striedat s ovocnym?myslim na precistenie

llucinka
22. jún 2008

evi: Pokud chceš opravdu zhubnout a rychleji, nekombinuj ovoce a zeleninu. Je to vyzkoušené, mě se osvědčilo opravdu to dodržovat, jde to pak snáze dolů 😉

A pozor, meloun je ZELENINA!!! 🙂

eva7780
22. jún 2008

ano??????ja som myslela ze ovocie,no aspon ze ta tu mame ze nam sem tam poradis 😉 nemyslela som v jeden den ovocie a aj zeleninu ale po nejakom case,som s toho trochu popletena mam aj knihu ale tam mi nik neodpovie na moje otazky 😀

llucinka
22. jún 2008

myslíš s odstupem několika hodin? 😉

llucinka
22. jún 2008

a kterou knihu máš?

eva7780
22. jún 2008

nie myslim niekolkych dni(odstupň) mam knihu Ursula Summova-nova dieta s oddelenou stravou,a este mam navyse prefotene co sa v ake dni moze a nemoze jest to mi najviac pomaha sa zorientovat

eva7780
22. jún 2008

http://www.emporium.sk/Nova_dieta_s_oddelenou_s... konkretne tuto,ale kupila som si ju len preto ze bol v knihkupectve vypredaj a stala 70sk a mam ju doma uz dost dlho a az teraz som ju otvorila 😀 😀 😀 zavcasu nie?

llucinka
22. jún 2008

Vysvětlím to jednoduše. Zeleninu můžeš vždy, tzn. ve zvířátka i v kytičky. Ovoce pouze když máš kytičky. Zeleninu a ovoce ne v jeden den dohromady.

Tzn. pokud si dneska dáš třeba jen zeleninu nebo zeleninu se zvířátky, tak zítra si klidně můžeš udělat ovocný den a vzít si k tomu kytičky. 🙂

llucinka
22. jún 2008

Aha, protže je jedu podle Kořínkové, Summová je v něčem trošku jiná a mě se to neosvědčilo. 😒

eva7780
22. jún 2008

pochopila som to takze ja radsej zeleninu tu mozes hocikedy a mame jej plnu zahradku ,ovocie len ten melon alebo broskyne dakujem za radu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

eva7780
22. jún 2008

ved aj v tej knihe sa zle orientuje ale su tam aj dake recepty,aj najlepsie je ten zoznam co mam prefoteny co mozem kedy a co nemozem,podla toho si rychlo poradim 😉

llucinka
22. jún 2008

ona řadí do neutrálních potravin třeba zak. smetanu a sýry, což je podle mě z krávy a to je zvíře. 🙂 evi, jestli chceš, pošli mi do ip mail a pošlu ti mou tabulku, jak jsem si to zpracovala já.

llucinka
22. jún 2008

meloun není ovoce, nemůžeš ho s broskví. 😖

eva7780
22. jún 2008

llucinka mas ip

eva7780
22. jún 2008

s tym melonom je to tazke,stale sa budem mylit 😕 mas pravdu v neutralnych je aj smotana a syr,aspon v tejto knihe

llucinka
22. jún 2008

evi: no a to je podle mě zvíře jak dělané 😉 máš tam mailík 😉

salajcatko
22. jún 2008

ahojky kočky
môžem sa k vám pridať aj ja???
síce som sa už pridala ku kočkám čo chudnú najmä 9O dňovou rozlíšovaciou dietou..ale nič pre mňa..nejde len o slabú výdrž, ale som alergik asi na 9O% ovocia,a kedže tam sa každé ráno papá len a len ovocie, dosť ma to obmedzovalo 😒
a tak sa nadchýnam oddelenou stravou, kedže som už v rodine videla fajnové výsledky..
tak ak ma vezmete medzi vás, budem rada..
akurát si na nete čítam informácie o tejto diete 🙂
a ozaj, nevadí, že nie som snažilka??? 😉

eva7780
22. jún 2008

llucinka mam to dakujem urcite to poslem aj marlenke co zalozila tuto temu lebo sa budeme radit navzajom

llucinka
22. jún 2008

salajcatko: nevadí, já taky nejsem snažilka 🙂

llucinka
22. jún 2008

evi: určitě, pomůže vám to alespoň v základním orientování a můžete si ji vytisknout. 😉

eva7780
22. jún 2008

salajcatko pridaj sa k nam od zajtra zaciname,ja som tiez skusala tu 90-dnovku ale nevyhovovalo mi tie ovocne dni kedze ja ovocie moc nemusim,a tu je to pre mna vacsia motivacia lebo zaciname take co nemozme prirodzene otehotniet ale aj tak spravime pre to co sa da 😵 😵 😵 ale teba berieme do particky aj ked mas deticky a nie si snazilka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre