Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

eva7780
16. júl 2008

presne tak,ale dakedy potrebujeme aj volno nie? 😉

marlenka56
autor
16. júl 2008

presne tak .... 😉

susik77
16. júl 2008

ja nic. len ma napadlo ze pracovny den a ze ste doma...
konecne som uspala malu...ona sa furt len smeje a nie a nie spat 😎 este aj zo sna sa niekedy rehoce 😀

eva7780
16. júl 2008

susik,tak to mas doma riadne vesele sidlo 😵

susik77
16. júl 2008

evi: to jo, dobre sidlo, uz len cakam, ked zacne behat 😎

svetluskah
16. júl 2008

ahojte holky, je tohle tema jeste o hubnuti? 🙂
na beremese taky navstevuji jedno takove a s holkami jsme si udelali na webu tabulku, kam kazdy tyden posilame hodnoty, pro spolecnou motivaci 🙂 Tak me to napadlo vam napsat... kdyztak do IP poslu odkaz

eva7780
17. júl 2008

svetluskah,to vies ze preberame aj ine 😵 dnes som robila kura a manzelovi ryzu k tomu,este spravim ladovy salat 🙂

eva7780
18. júl 2008

no zienky akosi tu je prazdno,aspon nas posuniem 😉

teufelchen
18. júl 2008

Čau kočky...tiež vás chcem povzbudit, a drzim palceky, nech sa coskoro dostanete k vytuzenemu cielu.Aj ked si myslim, ze otehotnenie o vahe neni.Ja mam 168cm a 109kg...a otehotneli sme na prvy krat...mam kamosku, ta ma 168cm a 46kg..a uz caka prirodzenou cestou druhe babo.Samozrejme ale viem, o com hovorite.Nie je to len o tom, ze schudnete, mate menej na vahe, ale hlavne o tom, ze klby pri tej mojej vahe a tehu dostanu poriadnu facku.Ale teraz uz s tym nic neurobim.Ja sa budem snazit pocas tehu pribrat co najmenej a po porode sa k vam urcite pridam.A dufam,ze vo februari tu uz vsetky budete mat o tych vytuzenych 10 kg menej.Moc vam drzime aj s miminkom palcekyyyyyyyyyy 😉

eva7780
18. júl 2008

teufelchen dakujeme za povzbudenie,drzim palce tebe aj babatku 😵 😵 😵

marlenka56
autor
18. júl 2008

Teufelchenka dakujeme za povzbudenie,drzim palce tebe a babatko nech ta pocuva a robi mamke len radost,a nech sa mu u maminky v brusku paci
😉

tete
18. júl 2008

ahojky babulky, aj ja si myslim ze tehu o vahe nie je, ...ja mam tiez 169cm a teraz uz 101kg...pocas tehu som zatial pribrala len 2kg, tak ze sa aj ja snazim nepribrat vela........pred 3 rokmi som este slobodna sa osňdstahovala z domu, do roka som shudla 18kg...ako bolo to super, ale ako nahle som sa vratila domov k rodicom, nasla si priatela teraz uz manzela, tak moja vaha stupala hore....vlastne v tom obdobi som mala tych 80kg....a co bolo dolezite ze som kaslal na pohyb a jedla som vsetko, jednoducho som si nedavala pozor......teraz ma to velmi mrzi ale co uz, ja som nikdy nebala ako prutik 😒

babenky velmi vam drzim palce, a prajem ten pocit ked sa druhy budu na vas cumet ako ste schudli a opekneli 🙂

marlenka56
autor
18. júl 2008

Tetenka, dakujeme za povzdbudive slova .., nech je babtko zdravucke a minku pocuva, a nech sa mu v brusku paci.

Ja hlasim od zalozenia temicky 5kg dole 😀

marlenka56
autor
18. júl 2008

respektive priblizne tych 5kg 😅

tete
18. júl 2008

marlenka tak to je super, gratulujem, drzkaj sa 🙂

marlenka56
autor
18. júl 2008

Tetenka dakuejm krasne .... uz len dalsich 5kg 😉 a mozno aj viac ... uvidime ci budem taka silna aj nadalej ... 😉

susik77
18. júl 2008

Ahojte baby, aj ja som planovala zhodit pred 1.tehu, bohuzial alebo bohudik 😎 to prislo rychle a neplanovane, takze som zacinala tehu na 76 kg vysku mam 166 cm. Dostala som sa az na 94 kg. Klby ma sice neboleli, ale po porode som zostala na 86 kg a nie a nie zhodit. Ked som kojila prve tri mesiace som mala take sialene bolesti chrbtice, akokeby mi ju niekto rozlomil na polovicu 😒 😢
Teraz uz mam 76 kg, citim sa omnoho lepsie, planujem to dotiahnut na 65 kg, to uz bude uuuplne super 🙂
Inak, otehotniet sa da aj s viac kilami navyse, akurat pri hormonal. problemoch to moze zhorsovat situaciu. Este je nebezpec. vysoky tlak...

eva7780
21. júl 2008

no zienky,co vsetky porusujete,ked je tema az na 3.strane ☹ ☹ ☹ ja mam menej casu,mam tu mamu,tak behame kade tade,len keby pocasie bolo lepsie 😎 stale prsi a je chladno 😠

lentilkal
22. júl 2008

Ahojky všem doufám že nebude vadit když se přidám,ale chtěla bych poradit.Chci začít s dělenkou a nemám žedné tabulky a nic tak jestli by jste mě mohli poradit nějaké stránky a nebo něco poslat na mailíka.Doufám že nebude vadit když občas nakouknu když se tu už znáte 😅

eva7780
22. júl 2008

lentilka vitaj medzi nami 🙂 🙂 🙂 ja som zienky dnes porusila mala som chut na cukrik,a zabila som to zmrzkou 😠

christla
22. júl 2008

Ahoj holky!
Omlouvám se, že vám sem lezu, ale chtěla bych vás poprosit, jestli byste mi taky mohli poradit. Ráda bych zkusila dělenou stravu, ale nic o tom nevím a stejně tak jako lentilkal, bych potřebovala nějké info.
Když budete tak hodné, napiště mi do IP.

Díky moc!!

marlenka56
autor
22. júl 2008

Ajojte babulienky, nejako to zanedbavam tuto temicku,
takze hor sa napravit to .... musim tu chodit castejsie a dodavat silu a energu inym.

Pre zaciatok: Vitam nove bambulky Christla a Lentilkal prajem vam obom nech sa touto delenou stravou zbavite tych sprostych kil a samozrejme ste sa nevotreli prijmeme kazdu kto sa prida a s Evkou budeme len radi, takze dakujem kazdej a to znamena a j vam ze ste sa k nam pridali , prajem rychle mzhodenie kileciek , ci uz pod zamienkou mať ďalsie a lebo prve bábo. Alebo jednoducho vyzerať ešte krasjie ako ste teraz 😉

tak prajem prijemne pobudnutire v mojej temicke skore zhodenie kileciek

krasny dnik vam prajem

tu je navod ako nato:

Princíp tejto diéty je v nekombinovaní určitých potravín. Konkrétne potravín zo živočíšnej a rastlinnej skupiny, resp. bielkovín s uhľohydrátmi. Pri delenej strave rozlišujeme tieto skupiny potravín.

- Živočíšna skupina: mlieko, syry (nízkotučné), tvaroh, jogurt (biely), vajcia, mäso
- Rastlinná skupina: chlieb, pečivo (tmavé), strukoviny, zemiaky, ryža, múka, sója, cestoviny (bezvaječné), vločky, sója, múka, med
- Zelenina
- Ovocie
- Neutrálne sú orechy, mandle, kakao, soľ, pochutiny a káva

Základné pravidlá pri dodrživaní delenej stravy sú:

- Rastlinná a živočíšna skupina sa nesmie kombinovať.
- Potraviny zo živočíšnej skupiny môžeme kombinovať len so zeleninou.
- Potraviny rastlinnej skupiny môžeme kombinovať so zeleninou alebo s ovocím(nikdy nie súčasne)
- Ovocie so zeleninou sa nesmie kombinovať.
- Potraviny s neutrálnej skupiny, môžeme kombinovať so všetkým.

Ďalšie dôležité pravidlá:
1. Z nápojov najviac minerálky, sódovku, nesladený čaj.
2. Alkohol brzdí chudnucí proces, najlepšie je vydržať aspoň prvých 14 dní diéty úplne bez neho.
3. Nezáleží na množstve potraviny, nesmie však dôjsť k nežiadúcej väzbe, tuk sa okamžite ukladá.
4. V nakladanej zelenine cukor nevadí, v kompótoch áno.
5. Zemiaky nie sú zeleninou. Patria do rastlinnej skupiny. Huby zaradíme medzi zeleninu.
6. Zelený hrášok a fazuľkové lúsky sú zelenina, ale hrachová kaša, alebo varená fazuľa patrí k strukovinám (tj. rastlinná skupina).
7. Pri výbere cestovín dbáme na to, aby boli bezvaječné.
8. Pri pečení alebo restovaní, nádobu len slabo potrite rastlinným olejom. Nie vo väčšom množstve!
9. V prípade veľkého hladu po sladkostiach siahnite po ovocí, nezabúdajte však, že v deň, keď sa konzumuje ovocie, nesmie sa jesť zelenina.
10. Cukor je prísne zakázaný.

marlenka56
autor
22. júl 2008

Prajem vam krasny slnecny den ... 😵

christla
22. júl 2008

Marlenka, moc děkuji, hned jsem si to zkopírovala a vytiskla.
Já při své výšce 175 cm mám 83 kg, což mi připadá dost. Někdo řekne, že to tolik není, ale já na sobě cítím, že tělo by potřebovalo shodit několik kil.
Tak pevně věřím, že mi dělená strava omůže k tomu, trochu zhubnout. 🙂

lentilkal
22. júl 2008

Holky díky za uvítání od pondělí jdu do toho a potřebovala bych aspon 30kg,ale budu ráda za kařdý co bude pryč.Jsem opravdu koule mám 149cm a 81kg což je otřesné

eva7780
22. júl 2008

marlenka ze si sa ukazala 😉u nas teda to slnko chyba, prajem dobru noc : 😵

marlenka56
autor
23. júl 2008

Aj u nas ake pre zahriatie dušičky a srdiečka može byť aj virtualne --- 😵

marlenka56
autor
23. júl 2008

može byť virtuálne teplučke slniečko ..... 😉

susik77
23. júl 2008

ahojte, u nas dnes prvykrat vykuklo slniecko 😉 lentilka: vitaj, aj ja som potrebovala dat od porodu 30 kil dole, uz som dala 20, este mi 10 zostava a potom sa vrhneme na snazilkovanie 😉
inak, po porode je super motivacia chudnut, takze to ide 😉

eva7780
23. júl 2008

marlenka virtualne moze,ale aj tak je kosa,a zda sa mi ze vacsia ako vcera

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre