Bojím sa tehotenstva. Som v poriadku?

fiona
19. apr 2007

mam problem ktory si neviem vysetlit,bojim sa otehotniet, deti milujem a strasne by som chcela mat tri, ale bola by som najstastnejsia keby mi to radsej doniesol bocian 😕

a to preto lebo sa bojim co sa bude so mnou diat, ja som hrozna citlivka a bojim sa ze sa mi pri porode nieco vazne stane, alebo v tehotenstve nejakym sposobom potratim ☹
....
ja viem asi som nie v poriadku 😢

tinni
20. apr 2007

tehotenstvo nie je choroba-mozes robit vsetko, na co sa citis-samozrejme s mierou 😉 a pokial nie si na rizikovom... keby si sa mala riadit vsetkym, co sa popise, tak by si asi musela 9 mesiacov lezat doma 😀

gilly
20. apr 2007

ved jasne ze viem ze tehu nie je choroba 🙂 ...len ono to fakt so mnou niekedy tak hrkne, ze dokelu budem vsetko robit tak aby to bolo to najlepsie? ale zasa ked clovek vidi deti svojich kamosiek, tak sa ten pocit zmierni 😀
vy ste nikdy nemali taky pocit, ze ste si neverili ?

tinni
20. apr 2007

gilly, ked pride tehu, instinktivne budes vediet co mas robit 😉 ja som ani nevedela, ze som tehotna 😀 robila som vsetko... dokonca v piatom mesiaci na kupalisku som sa blaznila vo vode 😀 -chvilami som az zabudala, ze by som si mala davat vacsi pozor... ale myslim si, ze telo ta upozorni, ak by sa malickemu nieco nepacilo 😉

gilly
20. apr 2007

no tak to dufam, ze to tak bude aj u mna...a ze ked sa buduci mesiac zacneme snazit, tak ze sa nebudeme musiest snazit dlho 😵

maaja
20. apr 2007

gilly, neboj sa to vseetko pride samo od seba, ani nebudes vediet ako a vsetko budes robit ok 🙂
tehu je parada - bolo to najkrajsie obdobie mojho zivota - ziadne problemy, uuuplna poaradicka, az mi je luto za tym ...
babo, to uz je ine kafe ;) ale tiez mile a ine ako doteraz 🙂 a tiez neviem co a a ako s babom, ale vzdy na to nejak pridewm ;)

a drzim palce aby ti to vyslo raz dva ! my sme cakali tri roky !!! aj to nam museli pomoct lekari nakoniec ☹

eva4444
20. apr 2007

fiona, gilli, nebojte, ono to vsetko prichadza postupne, najprv pojdete cikat kazdu tretiu noc, potom kazdu druhu, potom dva krat za noc 😀 aj brusko rastie postupne a v 8smom mesiaci vam to ani tak nepride, clovek si zvykne 😀 je to fyziologicky proces - patri to k tomu a odmenou je babatko 😵 😵 😵

alexandra
20. apr 2007

tehotnstvo je uuuuplne v pohode a krasne.. a matertstvo tiez 😵

fiona
autor
20. apr 2007

baby prepacte ja som zase tu,mne nesiel internet neviem co to bola a haluz ze to neslo a uz je to tu znova,ci nieco robili so sietou alebo co, dakujem za prispevky.
urcite to musi byt krasne ved hadam ma ta epiduralka na konci zachrani nie? 😕

velmi by ma zaujimalo ako sa bude spravat moja polovicka ked budem tehotna 😵 😵
dufam ze mi bude skrabat chrbat castejsie lebo teraz ho musim prinutit (boze ako prasa )

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre