Brala som Norethisteron. Kedy sa začať snažiť o bábo?

lul
24. jún 2008

ahojte,

hladala som temu o norethisterone, ale nasla som len jednu, ktora bola zavreta... tak ak nejaka ina existuje, dakujem za presunutie.

chceme zacat pracovat na babatku, ale boli sme teraz na dovolenke, kde som brala norethisteron na posunutie mojich dni. kedy je mozne zacat sa snazit?

sylvia21
24. jún 2008

lul ak si brala nejake hormony, vzdy odporucaju minimalne si dat ocistny rezim minimalne stvrt roka, ale niektori otehotneju hned ako sa da a su spokojni. Tesne po hormonoch mas vacsiu pravdepodobnost, ze sa Ti uchytia viac ako jedno embrio 😀 😀
Tak vela stastia 😉

lul
autor
24. jún 2008

fiha, takze mi hrozia dvojicky? to radsej pockam 🙂))

sylvia21
24. jún 2008

v kazdom pripade sa porad so svojim dr , mozno si to brala len na vyrovnavanie cyklu, alebo si mala iny dovod ako cisto antikoncepcny 😉

lul
autor
24. jún 2008

dovod bola spominana dovolenka

sylvia21
24. jún 2008

😉 jasne, ale i tak by som Ti odporucala, ked sa chcete zacat snazit mat baby, tak by si sa mala dat vysetrit, ci si v poriadku, aby si bola pripravena. Doky by Ti mala urobit cytologiu, ci tam nie su nejake neziaduce bakterie, dat si do poriadku zubara, mala by si sa zacat zdravsie zit 😉
Stvrtroka pred otehotnenim mozes zacat uzivat vitaminy na pripravu pred tehotenstvom, ktore dostat v lekarni.
Ak chces, mozes si zacat merat i bazalnu teplotu, aby si vedela kedy mas ovulaciu, a tak, ale to je vsetko len dobrovolne naviac 😉

lul
autor
24. jún 2008

ano, vsetko uz mam hotove, chceli sme zacat, ale dosla do toho ta dovolenka a vysiel mi menzes, tak som to vyriesila takto... calibrum baby plan mam doma na policke 😉

sylvia21
25. jún 2008

si sikovna

lul
autor
25. jún 2008

dakujem, ma este niektora ine skusenosti s tymto liecivom?

nat28
5. apr 2011

Ahojte, viem ze je to stara tema, ale snad mi niekto poradi. Som 2 mesiace po MA, 1. menzes som uz mala a teraz mam na spadnutie druhy, avsak o 2 dni letime na dovolenku a dr mi dala norethisteron. Ja sa vsak bojim ci mi to nesposobi komplikacie pri snahe otehotniet, pretoze hned po tejto ms sa chceme zacat snazit. Neviete? Este som ho nikdy nebrala...

katum
20. máj 2011

tak skusim este raz otvorit tuto temu. naozaj nemate nikto skusenost s tym, ci sa odporuca po norethisterone otehotniet hned alebo treba pockat na dalsi cyklus???

lenocka84
20. máj 2011

@katum ahoj, nakolko norethisteron je na odsunutie, urcite by som si pockala na normal cyklus, a ovulku a vtedy. je to asi istejsie 😉 drzim palce

katum
20. máj 2011

@lenocka84 ahoj, dakujem za reakciu. no ja ho mam z inych dovodov. ale pri nom sa otehotniet neodporuca, to viem. ide mi o to, ze po jeho vysadeni dostanem ms, zacnem teda novy cyklus, tak ci v tom novom cykle sa uz moze otehotniet, alebo radsej pockat do dalsieho, ktory zacne uz samostatnou ms bez hormonov... mas s tym skusenost?

foofee
14. máj 2013

zenusky, tiez by ma to zaujimalo... Na svadobnu cestu mi vychadza MS a po nej sa chceme snazit o babo a tiez ma zaujima, ci to mozme skusat hned po dobrati, alebo to moze nejak plodu uskodit. dakujem 🙂)

martaholla
21. jún 2013

Ahoj damy...
ja berem Norethesteron druhy mesiac.....no ked ho vzdy doberem hrozne ma boli brucho au au au
ze ked ide krv citim vsetko...ja berem na upravu menzesu mam nizko maternicu 😝
tak ale nemal by to byt problem doktor povedal
ze ked sa snazit o babetku tak ked to doberete lebo vam hrozi ze babo chlapcek nebude mat vyvinute tam dole
u dievcat to nehrozi ....mne doktor povedal ze budem mat dvojcata mam tam dake plochne ci ako sa to povie
to maju mamicky co maju dvojcata ....heeeh len to dufam nehrozi .... 😀
Jednoducho mozes sexovat ale neskusaj matku prirody 😎

lienka2407
24. jún 2013

@martaholla a mozes ho brat aj ked sa snazite o babo? Ja mam dostat na svadbu mrchu tak rozmyslam ze ho pouzijem ale potom sa vraj neodporuca otehotniet tak teraz neviem ako to je?

martaholla
25. jún 2013

Vie my niekto poradit ,,,,berem Norethesteron...a mala som nechraneny sex...chlapec sa domna spravil ked som povedala ze nesprau sa ale do mna uz bolo neskoro ... 😉

lienka2407
25. jún 2013

@martaholla niekde som citala ze to moze vazne poskodit plod alebo ho zabit

martaholla
26. jún 2013

Hm aha ...no neviem no

eminka7
20. okt 2013

@martaholla ahoj, ako si to mala s tym Norethisteronom? otehotnela si ci nie? ja som ho brala zaciatkom septembra, lebo som mesiac vkuse spinila,po 10 dnoch dosla mrcha a teraz je uz 36.den od poslednej ms a ja stale nic,len mam hrozne citlive bradavky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre