Brať liek Estrofem, Clostilbegyt, ak mám nízku sliznicu?

jania023
17. okt 2011

Dobry vecer,chcela som sa opytat mam estrofem 1mg.Niekde som citala ze vraj sa estrofem neverie pri prirodzenom planovanom tehotenstve.Moj problem je ze mam velmi nizku sliznicu na 9dc-2,8mm.Tento mesiac budem brat aj clostilbegyt takze ta sliznica bude este nizsa takze me estrofem a po ovulke utrogestam,vraj estrofem ma antikocepce ucinky a pri prirodzenom planovanie je to vraj nemozne...co dalej co mam vlastne brat??Mate niektora skusenosti z clostilbegytom a nizkou sliznicou?ake ste mali davkovanie estrofemu?ci ste mali nieco uplne ine??Dakujem za rady 😉

pici
17. okt 2011

estrofem 3x2 od prveho dna... neviem posudit ci je rozdiel v jeho brani v prirodzenom alebo umelom cykle... IVF alebo IUI. v kazdom pripade je na rast sliznice, a tu potrebujes, ci ti vajko oplodni spermoska sama, alebo ti vlozia embryjko.. tazko povedat..

katka.gzd
18. okt 2011

ak by aj estrofem ako pises mal antikoncepcne ucinky tak clostilbegyt mas presne na to aby sa eliminovali....neviem ci mas alebo nemas ovulaciu sama od seba, no clostilbegyt je na nastimulovanie folikulu k rastu takze sa toho estrofemu bat nemusis.......doktori niesu blbi, vedia co robia ;)

cecil36
18. okt 2011

Ja som mala po clostile vzdy nizku sliznicu a tak mi pri prvej stimulke nasadili estrofem. Absolutne mi nepomohol. Pri druhej som si naordinovala cervene vino a alchemilkovy caj a upss sliznica bola 10mm 🙂 To ci ma estrofem antiko ucinky neviem, ale ako pise katka.gzd, tak clostil to urcite napravi. Otazka je ci ten clostil je naozaj potrebny (teda ak nemas ovu, tak samozrejme potrebny je), ale mam pocit, ze u nas sa dava clostil aj zenam s normalnou ovu 😠

evakva
18. okt 2011

Ja som mala estrofem na rast sliznice, nakolko som ju mavala tiez nizku. Pomohol mi. Sliznica narastla a v dalsom cykle som prirodzene otehotnela, no neskoncilo sa to dobre. Takze urcite by ti mal pomoct.