Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

siska86
15. máj 2009

aha...takze si zato musis zaplatit..
baby,uz mame stovku..to by mala mexx radost,ale jej je dobre tam,kde je a my jej to v tom najlepsom slova zmysle zavidime 😎

zuzanockamt
15. máj 2009

siska ... no jasne, ze si to budem musiet platit ... moja sestra takto studuje, lebo je tiez ucitelka a jeden semester ju vujde okolo 10 000 sk 🙄 ... no a z tych nasich platov, nic moc 😠 😠 🙄

siska86
15. máj 2009

fuuuhhaaa..riadna pecka...a ved prave,keby bolo zato lepsie ohodnotenie... 😠 😒 nic moc....a teraz to kde pracujes? viem,ze si mi to uz spominala,ale starnem... 😒

zuzanockamt
15. máj 2009

teraz robim v centre volneho casu, tak isto platene ako v skole ... inak uplne super robota, kebyze uz nemam podpisanu zmluvu v skole od 1.8. tak nevaham a ostavam tam, lebo by si ma tam chceli nechat

siska86
15. máj 2009

😔 takato robota by ma bavila...velmi ma laka praca z detmi na akykolvek sposob alebo aj s postihnutymi...
😔

zuzanockamt
15. máj 2009

je to pekna praca, ale aj velmi narocna ... hlavne ucenie, namakas sa statocne pokial to nechces odflaknut a musis obetovat aj vela svojho volneho casu a primerane ohodnotenie nikde

etuska
15. máj 2009

baby-vy v piatok o robote 😖 😀

siska86
15. máj 2009

ved to,ze mam taky pocit,ze nasa spolocnost akokeby zakryvala oci pred vasou pracou,ze ucitel je velmi vo velkej miere zodpovedny za vychovu dietata,kedze s nim hned po rodicovi travi najviac casu zo dna... 😔 a uci ho veciam,v ktorych je ten ktroy ucitel profik a rodic by to tazko zvladol... 😠

zuzanockamt
15. máj 2009

erika ... no sme nejake divne, co? 😀 😅
siska ... veru tak a zmena tak rychlo nepride 😔

siska86
15. máj 2009

tak etuska,daj niaku zaujimavu pracu...ehmm...pardon...temu 😀 😀 😀

zuzanockamt
15. máj 2009

no tak o com ideme teraz diskutovat? ... pracu mame za sebou aj varenie aj domace prace 😀

soni1
15. máj 2009

ahojte baby, chcela by som sa opýtať, keď mám ovulku cca v polovici cyklu, jeden z príznakov je aj ten, že môžem cítiť bolesť v podbrušku, akoby som mala dostať menzes?

etuska
15. máj 2009

co tak zaluby,konicky,zavislosti-no "Kon" je v mojom rebricku dost vysoko 😀

zuzanockamt
15. máj 2009

soni ... presne tak, moze to byt aj takato bolest ... ja to mavam tiez, som bola normalne prekvapena, ze to moze byt az tak citit ... ale nemam tie bolesti pocas kazdeho cyklu, tak neviem, od coho to zavisi

siska86
15. máj 2009

ahoj soni,moze to byt jeden z priznakov.... 😉

zuzanockamt
15. máj 2009

tak zaluby - citanie, kreslenie, aranzovanie, vytvaranie roznych drobnosti z papiera, modelovacej hmoty
zavislosti - cokina a net 😀

etuska
15. máj 2009

no,ja som tiez zvedava ako sa moje telo zachova teraz po vysadeni HAK-dnes som mala zacat brat dalsie balenie-ale som sa na to vykaslala a nesla som si pren-uz mam HAK dost 😝

siska86
15. máj 2009

aj ja mavam take bolesti,tiez nepravidelne,ako spominas,zuzi...nemam sajn,od coho to zavisi... 😕
etuska...no ja som na koni nova...ale som rada,ze vas mam 😉 😵
mam rada hudbu,zvierata ( moje tri lasky baro,kadina a sara...psici)...to je zatial moja jedina utecha 😢

zuzanockamt
15. máj 2009

erika ... ja zase zacinam uvazovat o HAK, len sa obavam tych zdravotnych nasledkov, lebo mna od nej dost bolievali nohy

siska86
15. máj 2009

zuzi,teraz uz je take velke mnozstvo produktov na trhu,ze ti moze predpisat tebe na mieru..ja som chcela tiez vysadit,aj som ju mesiac nebrala...ale potom mi povedala gynda,ze ak neplanujem otehotniet,tak si ju nemusim vysadzat...chcela som ju vysadit kvoli tomu,ze uz ju beriem 5 rokov a myslela som si ,ze by pre telo bolo celkom fajn,keby si chvilu oddychlo...
a co sa tyka tych zavislosti,tiez nepohrdnem cokinou 😝

etuska
15. máj 2009

Zuzi-kasli na HAK-je to svinstvo 😀 😝 -ja zase premyslam o tom ovulacnom teste,ze zacnem trochu viac sledovat svoj cyklus,lebo ked som brala tabletky tak som si ledva pamatala den poslednej menstruacie.

Siska-ved aj my sem rady ze si sa k nam pridala 🙂
Mas 3-och psikov?-parada-aj my by sme radi,ale vraj sa platia dost velke poplatky +zradlo+veterinar 😝 ,tak si radsej spravime druhe dieta 😀 😀 😀

Ja mam rada turistiku,cestovanie,kreslenie,dobre knihy,obcas sa hrabat v zahradke a pod. 🙂

zuzanockamt
15. máj 2009

siska ... ja viem, ze su rozne druhy, ale vzdy su to len hormony 😝
erika ... chcela som sa na to vykaslat, ale hoci by som chcela babo, nechcem byt teraz tehotna a najväcsia istota je predsa len HAK

siska86
15. máj 2009

dakujem etuska...
co sa tyka havusov,tak sa ockuje raz za rok cca 5 eur to stoji...inak ak je vsetko ok,tak veterinara nepotrebujes a kazdeho polroka kupis odcervovacie tablety za cca 3 eura...co sa tyka zradla..ak by si mala jedneho psika,tak 10kg vreco granulov ti vydrzi aj 2-3 mesiace a nedas zan viac ako 6eur v hociktorom super a hyper markete...plus co nezjete,popripade sem tam nieco na prilepsenie...ale kedze my ich mame troch,tak to je trochu ina matematika....za mesiac nam to niekedy urobi aj 20-30 eur na zradle... 😢
a zahradka je u mna osobitna kapitola...my sme obaja s MM povestne znamy po dedine ako dvaja krtkovia 😀 😀

etuska
15. máj 2009

...no-tak to uz ty vies co zvladnes 🙂 mna uz HAK nebavi,jednoducho sa citim ako v cudzom tele-akoby som mala nohy naliate vodou 😝
a aj s kondomom sa da celkom bezpecne fungovat 😅

zuzanockamt
15. máj 2009

tak ja zahradku teda nemusim 😝

zuzanockamt
15. máj 2009

erika ... ved da sa aj s kondomom alebo uplne najlepsie bez sexu, tak ako to my uz praktizujeme skoro mesiac ... som zvedava dokedy MM vydrzi

siska86
15. máj 2009

zuzka,ak chces,ja to poziciam mojho MM.... 😀
vy oravci ste niaky naruzivi 😉

etuska
15. máj 2009

Zuzi 😀 😀 😀 -hej,tak to je teda 100% ochrana 😉
Siska-no my byvame teraz v UK a bola by so psikom len ostara-kam ho dat ked chceme na SVK a pod.,no a Miska ma psikov u obidvoch starych mam,tak si ich uzije aspon v lete-zlaty retriever a kaukazsky ovciak-juuj,uz mi chybaju usiaci.Ja by som nemohla mat nejaku "prachovku" 😀 mne sa pacia velke psy

zuzanockamt
15. máj 2009

siska ... dakujem za ponuku,ale nejako to vydrzim 😀 ... no aj moj drahy mal vzdy chut, ale teraz posledny pol rok je uplne o nicom, co sa sexu tyka 😝

siska86
15. máj 2009

dufam,ze ho to obdobie rychlo prejde...
etuska,ja mam dvoch stafordov a jedneho staforda zmiesaneho s vlciakom 😀 😀 strazny pes ... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre