Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
15. máj 2009

siska ... vidim trosku na dlhsie, ved to trva uz pol roka a zmena k lepsiemu nenastala ... skor naopak

siska86
15. máj 2009

to mi je luto... 😢 😢
a myslis si,ze existuje niake riesenie alebo aspon vies,kde sa stala chyba? 😖

etuska
15. máj 2009

Zuzi-flasa vinka a sexy pradielko 🙂

zuzanockamt
15. máj 2009

erika ... moj drahy velmi na pradlo nie je a po vinku sa nic moc nezmeni, to bude len zase nejaka rychlovka a koniec
siska ... mozno viem, kde je pricina ... ma stres, ze nema pracu a ma obavu, aby sme nemali dieta

siska86
15. máj 2009

myslim si,ze to uz zuzka skusala...
baby,vidim to tak,ze sadam do afta a idem po MM...ak budem este zajtra vladat po generalke na stavbe,tak sa urcite ozvem..ak ked nie,tak aspon na mna myslite 😉 😉
prajem bru nocku a pekny zvysok vecera a pekny vikend... 😀
papusky.... 🤐

zuzanockamt
15. máj 2009

pekny zvysok vecera aj tebe a dobru noc a pekny vikend 🙂

etuska
15. máj 2009

pekny vikend kočky 😉

mexx
autor
16. máj 2009

Ahojte, dobre ranko,

vcera sa tu same fajnove veci rozoberali, skola, robota, sex... 😀 Ked som vcera pisala, tak to uz prcek spinkal, ja som si isla citat, o chvilu prisli nasi, a pak som este isla do TT na stanicu pre segru. A potom uz spat. 😔 Aj tak sa rano budim jak dolamana. Neviem sice preco, lebo v noci spim relativne dobre, akurat rano sa mi tak nechce oci otvorit... 😝 A dnes je to zaklincovane tym, ze od rana citim, ze ma boli hlava...achjo. 😔

Dnes pojdeme zas na dedinu, asi pride viac ludi z rodiny, segra mala narodky, tak bude oslava zrejme. A zajtra ideme do kina na "Anjelov a demonov", tak uz sa tesiiiim... 🙂

riana12
16. máj 2009

Ahojky 🙂
Mexx, jeej, na Anjelov a demonov 😵 Aj ja sa na to chystam, snad sa podari, ze pojdeme aj s priatelom. Dufam, ze to co najskor navrhne.

Ja som si prisla teraz toska oddychnut k filmiku, este aj troska sem pisem, tak je fajn 🙂

mexx
autor
16. máj 2009

Ste tu cely den neboli? No pekne, pekne... 😀

riana12
16. máj 2009

Ja som tu mexx 🙂

riana12
16. máj 2009

Inak, ja som si pred chvilou cez net objednala 7 kniziek (cca 40€) 😀

mexx
autor
16. máj 2009

Riana, tak sa pochval, ze ake. Ja som na knihy maniak, ale ked je to taka draha zalezitost, sakra... 😅

riana12
16. máj 2009

No mam 6 kniziek od Robina Cooka a Vzkriesenie od Tucker Malarkeyovej (bola vo vypredaji, zaujimava tema, tak som brala; tych par eurackov na viac nezavazi).

mexx
autor
16. máj 2009

Robin Cook pise tie z lekarskeho prostredia? 😕 Sa mi mari... Citala som nejake, celkom fajn to bolo... Tu druhu nepoznam. 😅 Ja momentalne rychlo do zajtra preluskavam tych "Anjelov a demonov" po dlhsej dobe zas, aby som sa na film dobre pripravila. 😉

riana12
16. máj 2009

Hej, Cook pise hlavne o lekaroch. Uz mam od neho 3 doma, bolo treba doplnit kniznicu, preto dalsich 6 😀.
Ani ja tu Tucker nepoznam, ale obsah z knihy ma zaujal, bola vo vypredaji, tak som si aj tu kupila. Netreba odpisovat neznamych autorov 😉.
Takze zajtra do kina? Aj ja chcem iiiiiist 😲 😲 😲. Len si este musim nejaky ten den pockat 😔

mexx
autor
16. máj 2009

My ideme trosku tak neplanovane, ale uz sa tesim. 😵 😉

riana12
16. máj 2009

Ja uz sa chystam od septembra ci oktobra min. roku 😀 , ked oznamovali premieru.

mexx
autor
16. máj 2009

U nas to malo premieru len niekedy minuly tyzden myslim. Teraz to hraju uz v Trnave v Cinemaxe, tak pojdeme. Kniha sa mi pacila moc, aj "Da Vinciho kod" sa mi pacil ako kniha, ale film bol trochu slabsi. Toto je vraj ovela lepsie urobene, tak som zvedava... 🙂

riana12
16. máj 2009

No malo to premieru 14.5, teraz vo stvrtok. Ale niekedy na jesen davali v kine na to uputavku, ze v maju 2009 je premiera. Normalne som odvtedy spavat nemohla, ked som si na to spomenula 😀
Uz sa neviem dockat 🙂

mexx
autor
16. máj 2009

Jaaaj... 🙂 No aj ja som uz dlho vedela, ze to budu natacat, potom to mali nejak pozastavene, potom, ze to vyjde tento rok...tak som sa tesila. No uvidime, co to bude. 🙂

Tak sa pre dnesok uz lucim, zanechavam comp a este pred spanim budem citat... Bru nocku. 😔

riana12
16. máj 2009

Dobru nocku ti prajem 🙂 Ahojky.
Ja si tu este troska posedkam, mozno este niekto dojde na pokec 😀 (ked nie, pojdem aj ja do postele).

etuska
16. máj 2009

ahojte kocky,
ja prave varim gulas,tak mi nedalo si k tomu nezapnut Kona 😀

etuska
16. máj 2009

Riana,Mexx-tak mame dalsiu temicku na rozhovor,lebo aj ja som knihomol,len to uz akosi zanedbavam 😀 No nadevno som si konecne pozrela Bathory/ked bezal na SVK v kinach tak sme uz boli tu 😖 -tak som sa nan tesila 😀 a teraz by som si rada precitala J.Niznansky-Cachticka pani-vraj tema je vykreslena ako riadna obluda...A pamatam sa ze niekedy ma bavila "Gricska carodejnica"ale to bolo uz davno

riana12
16. máj 2009

Ahoj etus 🙂 Este si tu?
V inej teme som sa uz lucila, ze pojdem spat, ale nedalo mi sem este nakuknut 🙂

etuska
16. máj 2009

😀 hej,este varim

riana12
16. máj 2009

Etus, Cachticku pani od Niznanskeho doma mam, x-krat som ju zacla citat, ale nie a nie ju docitat ☹ Ako keby som mala na tu knihu smolu.

etuska
16. máj 2009

zeby ta nebavila...? 😅

riana12
16. máj 2009

No praveze nie, mne sa este nestalo, zeby sa mi kniha nepacila. Skor ju asi citam v nespravny cas. Ze v tom case sa zapodievam aj dalsimi vecami a na knihu mi nezostane dost casu.

etuska
16. máj 2009

podobne 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre