• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
tak to mate este cas :wink: ... ale mozno sa podari aj skor :wink:
18. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa vytratila na vecer :sweat_smile:
18. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa vytratila na veceru :sweat_smile:
18. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana :grinning:
ja som stihla okupat Misku a ulozit ju spat.Idem mrknut,lebo sa mi nechce verit,ze tak rychlo zaspala :sweat_smile:
18. máj 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uupsssssss :grinning: :grinning: 2x
18. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru ze uz si odfukuje :slight_smile:
Riana-co si mala dobre?Ja som si dala spagetky s omackou a syrom-mnaaaam a teraz este dotlacam hrusku :sweat_smile:
18. máj 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.youtube.com/watch?v=PLM7cCskC3E&feature=related

prave pocuvam moje zabudnute oblubene piesne :sweat_smile:
18. máj 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja len hranolky s tatarskou :slight_smile:
18. máj 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam-aj to by som si dala :slight_smile:
18. máj 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa prave "zblaznila" do pesnicky od Alexandra Rybaka - Fairytale :grinning: Ludovka a moderna dohromady, k tomu ten text :dizzy_face:
18. máj 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat pozeram
18. máj 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co ty na nu vravis?
18. máj 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekna,taka neobvykla :slight_smile: Euroviziu som nepozerala ,tak ju vidim prvykrat
18. máj 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vela hodin, tak sa nateraz rozlucim :wink:
Dobru noc ti zelam, Etus.
18. máj 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru nocku
18. máj 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes nik? :confused:
Nevadi, aspon nas troska posuniem vpred :grinning:
19. máj 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Akoze nik, ja som tu. :grinning:
19. máj 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale rano si tu nebola, mexx :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. máj 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No nebola... :slight_smile: A nemala by som tu byt ani teraz, lebo este stale som v pyzame a akurat som dotlacila ranajky, tak by som mohla vyuzit cas, kym drobec spi a aspon sa poobliekat. Ale ako sa mi len nechceee... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :zipper_mouth:
19. máj 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved este budes mat prilezitosti sa dneska aj prezliect :slight_smile: Ved to neponahla :grinning: Ako tak sledujem, tak drobec je celkom slusny spachtosko. A uz bol aj dneska hore ci spi od vecera?
19. máj 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :slight_smile:
Ja som vcera trcala v kuchyni asi do 0:30 ale aspon sme sa dnes slusne naobedovali a konecne aj Miska jedla masko s ryzou-co jej inac velmi nechuti.
Na zajtra polievku este mame a v chladnicke mam trochu hovadzieho maska,tak musim nieco vymysliet aby som ho zuzitkovala :slight_smile:
Inac som 5-ty den bez HAK a citim sa celkom fajn.
MM mal vcera "overtime" tak prisiel chudak o 4:15 rano -este viezol kolegu na letisko a nas do prace/skoly-potom vybavovacky a teraz opat do prace.
Par ludi im v praci vypadlo a teda velmi nestihaju...uz aby nasiel nieco ine,lebo sa tam zoderie-ale na druhej strane sme radi ze nejaku pracu ma.
pekny dnicek :dizzy_face:
19. máj 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Etus :slight_smile:

Fuu, tvoj muzik ma toho riadne na robote, chuda :frowning2: Nuz ale ine sa asi neda, ked im ludia chybaju...
Ja si este tak 45 min posedkam v robotke, cakam na priatela, dnes zase po 100 rokoch budeme na chvilu spolu. Vecer si budem musiet zbalit malu bytozinku, zajtra hned z prace vyrazam do Ziliny, prespim na intraku, bo vo stvrtok rano mam skusku :confounded:. No nech uz je aspon stvrtok 12:00. To uz budem na ceste domov. Zatial mam len zaludok na vode z toho vsetkeho :unamused:
Len musim sa nateraz vytratit z konika, ma prist nas E.T. mimozemstan, tak nech ma tu nenajde snorit :grinning:
19. máj 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana :grinning:
19. máj 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mexx-celkom ma zaujima odpoved na tuto otazku:Ak sa profi rodic rozhodne adoptovat dietatko ktore ma v starostlivosti-je uprednostneny pred ostatnymi ziadatelmi o adopciu????
19. máj 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No este som sem prisla na par minutiek nakuknut :slight_smile:
19. máj 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak pekny vecer prajem,

predsa len sa mi podarilo prezliect cez den a dokonca aj vypadnut na par hodin von, no asponze tak... :grinning:

Riana, az taky strasny spachtos nie je, ale tak som rada, ze spinka celkom slusne, mohlo to byt aj horsie. Chodi spat o osmej vecer, jeden-dvakrat dostava mliecko, rano sa nakrmi a este si chvilku potiahne (tak do osmej), potom je hore, niekedy si doobeda pospinka len chvilku, niekedy dlhsie, poobede ideme von, tak zvykne spat v kociku... Su dni, ked mam pocit, ze fakt toho vela prespal, a niekedy zas malinko. Ale pomaly sa dostava do nejakeho rezimu, tak som rada...

Etus, vo vseobecnosti urcite nie. :unamused: Najma ak sa jedna o zdrave biele dieta napriklad, po tych je ohromny "dopyt", takze pekne treba posluchat poradovnik. Ale osobne poznam pripady, kedy sa to da obist... :wink: Vacsinou je to vsak pri detoch tazsie umiestnitelnych, a zrejme sa to da obist aj v pripade, ze mas urobenu pripravu na adopciu ci pestunstvo a uz si v poradovnikoch... :confused: Predpokladam, ze oficialne ti vzdy povedia, ze sa to neda, nemozes predbiehat, ale v reale sa stane, ze sa podari... :wink: Ja sama si hovorim, ze ak ma nejake dieta u nas ostat, tak urcite ostane, ak nie, tak pojde na to spravne miesto. :wink: Zatial na to nemame materialne podmienky vyhovujuce, ale ked budu, urcite si spravime pripravu na pestunstvo, a budeme nieco chciet aj pre seba. :slight_smile:
19. máj 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a konecne mam pozehleneeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mexx :slight_smile:
Zuzi-ty si ale sikovnica :slight_smile:
Miska si pytal mliecko okolo 6tej a potom asi na hodinku zaspala,asi bola riadne unavena-potom sa zobudila-zahrali sme "Snakes and Ladders" a spi dalej :slight_smile:
19. máj 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi, a k nam by si neprisla pozehlit? :confused: :sweat_smile: :grinning: :wink:
19. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx ... dakujem za ponuku, ale stacila mi moja asi dvojtyzdnova kopa :grinning: :grinning: :grinning: ... som si vstupila do svedomia a pustila som sa do toho cez televizne noviny :grinning:
19. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok