Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
18. máj 2009

tak to mate este cas 😉 ... ale mozno sa podari aj skor 😉

riana12
18. máj 2009

Ja som sa vytratila na vecer 😅

riana12
18. máj 2009

Ja som sa vytratila na veceru 😅

etuska
18. máj 2009

Riana 😀
ja som stihla okupat Misku a ulozit ju spat.Idem mrknut,lebo sa mi nechce verit,ze tak rychlo zaspala 😅

riana12
18. máj 2009

Uupsssssss 😀 😀 2x

etuska
18. máj 2009

No veru ze uz si odfukuje 🙂
Riana-co si mala dobre?Ja som si dala spagetky s omackou a syrom-mnaaaam a teraz este dotlacam hrusku 😅

etuska
18. máj 2009
https://www.youtube.com/watch?v=PLM7cCskC3E

prave pocuvam moje zabudnute oblubene piesne 😅

riana12
18. máj 2009

Ja len hranolky s tatarskou 🙂

etuska
18. máj 2009

mnam-aj to by som si dala 🙂

riana12
18. máj 2009

Ja som sa prave "zblaznila" do pesnicky od Alexandra Rybaka - Fairytale 😀 Ludovka a moderna dohromady, k tomu ten text 😵

etuska
18. máj 2009

akurat pozeram

riana12
18. máj 2009

Co ty na nu vravis?

etuska
18. máj 2009

pekna,taka neobvykla 🙂 Euroviziu som nepozerala ,tak ju vidim prvykrat

riana12
18. máj 2009

No vela hodin, tak sa nateraz rozlucim 😉
Dobru noc ti zelam, Etus.

etuska
18. máj 2009

bru nocku

riana12
19. máj 2009

Dnes nik? 😕
Nevadi, aspon nas troska posuniem vpred 😀

mexx
autor
19. máj 2009

Akoze nik, ja som tu. 😀

riana12
19. máj 2009

Ale rano si tu nebola, mexx 😀 😝 😀

mexx
autor
19. máj 2009

No nebola... 🙂 A nemala by som tu byt ani teraz, lebo este stale som v pyzame a akurat som dotlacila ranajky, tak by som mohla vyuzit cas, kym drobec spi a aspon sa poobliekat. Ale ako sa mi len nechceee... 😝 😀 🤐

riana12
19. máj 2009

Ved este budes mat prilezitosti sa dneska aj prezliect 🙂 Ved to neponahla 😀 Ako tak sledujem, tak drobec je celkom slusny spachtosko. A uz bol aj dneska hore ci spi od vecera?

etuska
19. máj 2009

ahojte kočky 🙂
Ja som vcera trcala v kuchyni asi do 0:30 ale aspon sme sa dnes slusne naobedovali a konecne aj Miska jedla masko s ryzou-co jej inac velmi nechuti.
Na zajtra polievku este mame a v chladnicke mam trochu hovadzieho maska,tak musim nieco vymysliet aby som ho zuzitkovala 🙂
Inac som 5-ty den bez HAK a citim sa celkom fajn.
MM mal vcera "overtime" tak prisiel chudak o 4:15 rano -este viezol kolegu na letisko a nas do prace/skoly-potom vybavovacky a teraz opat do prace.
Par ludi im v praci vypadlo a teda velmi nestihaju...uz aby nasiel nieco ine,lebo sa tam zoderie-ale na druhej strane sme radi ze nejaku pracu ma.
pekny dnicek 😵

riana12
19. máj 2009

Ahoj Etus 🙂

Fuu, tvoj muzik ma toho riadne na robote, chuda ☹ Nuz ale ine sa asi neda, ked im ludia chybaju...
Ja si este tak 45 min posedkam v robotke, cakam na priatela, dnes zase po 100 rokoch budeme na chvilu spolu. Vecer si budem musiet zbalit malu bytozinku, zajtra hned z prace vyrazam do Ziliny, prespim na intraku, bo vo stvrtok rano mam skusku 😖. No nech uz je aspon stvrtok 12:00. To uz budem na ceste domov. Zatial mam len zaludok na vode z toho vsetkeho 😒
Len musim sa nateraz vytratit z konika, ma prist nas E.T. mimozemstan, tak nech ma tu nenajde snorit 😀

etuska
19. máj 2009

Riana 😀

etuska
19. máj 2009

Mexx-celkom ma zaujima odpoved na tuto otazku:Ak sa profi rodic rozhodne adoptovat dietatko ktore ma v starostlivosti-je uprednostneny pred ostatnymi ziadatelmi o adopciu????

riana12
19. máj 2009

No este som sem prisla na par minutiek nakuknut 🙂

mexx
autor
19. máj 2009

Tak pekny vecer prajem,

predsa len sa mi podarilo prezliect cez den a dokonca aj vypadnut na par hodin von, no asponze tak... 😀

Riana, az taky strasny spachtos nie je, ale tak som rada, ze spinka celkom slusne, mohlo to byt aj horsie. Chodi spat o osmej vecer, jeden-dvakrat dostava mliecko, rano sa nakrmi a este si chvilku potiahne (tak do osmej), potom je hore, niekedy si doobeda pospinka len chvilku, niekedy dlhsie, poobede ideme von, tak zvykne spat v kociku... Su dni, ked mam pocit, ze fakt toho vela prespal, a niekedy zas malinko. Ale pomaly sa dostava do nejakeho rezimu, tak som rada...

Etus, vo vseobecnosti urcite nie. 😒 Najma ak sa jedna o zdrave biele dieta napriklad, po tych je ohromny "dopyt", takze pekne treba posluchat poradovnik. Ale osobne poznam pripady, kedy sa to da obist... 😉 Vacsinou je to vsak pri detoch tazsie umiestnitelnych, a zrejme sa to da obist aj v pripade, ze mas urobenu pripravu na adopciu ci pestunstvo a uz si v poradovnikoch... 😕 Predpokladam, ze oficialne ti vzdy povedia, ze sa to neda, nemozes predbiehat, ale v reale sa stane, ze sa podari... 😉 Ja sama si hovorim, ze ak ma nejake dieta u nas ostat, tak urcite ostane, ak nie, tak pojde na to spravne miesto. 😉 Zatial na to nemame materialne podmienky vyhovujuce, ale ked budu, urcite si spravime pripravu na pestunstvo, a budeme nieco chciet aj pre seba. 🙂

zuzanockamt
19. máj 2009

a konecne mam pozehleneeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

etuska
19. máj 2009

Mexx 🙂
Zuzi-ty si ale sikovnica 🙂
Miska si pytal mliecko okolo 6tej a potom asi na hodinku zaspala,asi bola riadne unavena-potom sa zobudila-zahrali sme "Snakes and Ladders" a spi dalej 🙂

mexx
autor
19. máj 2009

Zuzi, a k nam by si neprisla pozehlit? 😕 😅 😀 😉

zuzanockamt
19. máj 2009

mexx ... dakujem za ponuku, ale stacila mi moja asi dvojtyzdnova kopa 😀 😀 😀 ... som si vstupila do svedomia a pustila som sa do toho cez televizne noviny 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre