• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
Das vediet o nieco neskor :wink:
22. máj 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No, zatial nic moc... :unamused: A som zistila, ze nam tecie brutalne hrdzava voda, neviem co zas robia... Tak sa asi presunieme na dedinu, okrem cerstveho vzduchu aj cista voda, bude dobre...
22. máj 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mexx, aj my mame nie moc super vodu. Pit sa da, varit aj kupat sa v nej mozes. Ale tiez nam tecie hrdzava :confounded:.
Pred skoro siedmymi rokmi sa daco stalo z potrubim, nejake hnusoby zo zeme sa tam dostali, 3 mesiace sme fungovali na vode z cisterien (pitie a varenie; kupat sme sa mohli aj v tej "z kohutika"). A ked to opravili, voda ma oranzovy nadych, viac alebo menej :confounded: Asi podla nalady :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
co nam na tom Slovesnku uz aj vodu "zhovaduju"? :confused: :sweat_smile:
Tak ja mam teraz volna az az-vikend pred nami a dalsi tyzden su v skole "May Holiday"-no nebolo by to zle,ak by som aspon libru dostala,ale nic :confounded: -tak nic-aspon si oddychnem :grinning: a premyslam ci nevymalujem WC-laka ma to uz 1/2 roka-mame ho hnusne biele a ja chcem nebovomodre :grinning: Miska ma volno akurat buduci piatok,tak aspon co to spravim v zahrade a nebudem musiet varit po nociach.

V utorok ide sice chudatko na ockovanie a ja vo stvrtok k zubarovi-som zvedava ci mi zacnu robit tu korenovu vypln.

Plany na vikend este nemame-uvidime podla pocasia :grinning:
Mexx-hadam ti to prejde.
My sme tu takmer stale OK -teplota je stabilna-cez den 12 C, v noci 9 C, ked sa otepli tak max. 16C a to uz Iri chodia obleceni ako na Havaji :grinning:
pekny dnicek-bezim umyt riad,upratat kuchynu-asi u nas vybuchla bomba/Hoci tak zartovat by som tu nemala :grinning: /
22. máj 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Etuska, takze vy tam mate taku exotiku? A co hula tanec :grinning:? Ci to Iri asi nie, vsak? :wink:.
22. máj 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ju, teraz som si este vsimla, spominas vybuchnutu bombu v dome. To preco nemozes srandovat? :confused:
22. máj 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuj-Riana-lebo tu to bolo bohuzial pred par rokmi bezne,ze policajt ked siel rano do prace,tak si najprv rutinne pozrel kazde rano pod auto,ci tam nema namontovanu bombu a pod. :pensive:
Ved len par mesiacov dozadu tu zastrelili 2och brit. vojakov a policajta-tieto "terorist." skupiny su tu sice zakazane,ale stale existuju :unamused:
no a teraz uz fakt beziiim do kuchyne :slight_smile:
22. máj 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No o tych vojakoch si to tu spominala :frowning2:
22. máj 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,
ako sa mavate?Ja uz pomaly finisujem z tou pracou...No co sa tyka tej vody,my mame nas rezervar,krasna cista a chutna voda..ale do noveho domu si vybavujeme aj tu statnu,tak uvidime.. :sunglasses:
22. máj 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Siska, no ja som bola vcera na skuske, takze o starost menej :dizzy_face:. Uz len 2 skusky :dizzy_face:
22. máj 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo...ako dobre...citala som,ze mas za B...gratulujem..a ked sa smiem spytat,na aku skolu chodis? :grinning:
22. máj 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siska, poslala som ti do IP :grinning:
22. máj 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem ja domkov, paaa :slight_smile:
22. máj 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak my sme sa presunuli na dom, dieta dobieha este svoj poobednajsi spanok, a ja som zas dosla na Kona. Hrdlo furt rovnako, sa mi to nepaci...ale ako to poznam, je to zalezitost tak jedneho-dvoch dni, ale aj tak to nemam rada... :unamused:

Ale dobra sprava je, ze dnes mi prisla satka... :dizzy_face: Tak uz sa tesim, ked sa krpko prebudi, budeme skusat. Dovtedy nastudujem nejaky jednoduchy uvaz. :wink:
22. máj 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mexx-supeeer,tak potom daj vediet co a ako.Ja si na stretku vyskusam :slight_smile: Inac moj MM mi kaze zacat opat brat HAK lebo sa boji zneuzitia :grinning: :grinning: :grinning: a uz sme aj zistili preco sa volaju antikoncepcne-zminimalizuju ti libido na 0 :grinning:
22. máj 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... :grinning: ... ale babo chce, nie? :confused:
22. máj 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Zuzi-hej,hej chce-bol to jeho napad :slight_smile: -to len tak v dobrom vravi :slight_smile: -ale este pockame do jesene-nechcem chodit do prace "do rozpuku"-tu sa maka az do 8.meho mesiaca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Etus a uz si ho aj nebodaj znasilnila? Ci to muzik len preventivne? :grinning:
22. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kto si pamata film Pozri, kto to hovori? Tam mama toho "rozpravajuceho" drobca Mickeyho zacala rodit uprostred nejakej firemnej porady :unamused:
Esteze u nas je to tych 6-8 tyzdnov pred terminom. Predsa len to nie je med lizat, ked treba s velkym bruskom chodit a este aj nejaku pracu riesit...
22. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mi hovor Riana,ja som par dni pred porodom mala najhorsiu skusku svojho studia :confounded: 5 hodin ma tam jedna krava morila- s prestavkou na obed :angry:
22. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Etus :confused: :angry: :frowning2: Strasna to osoba :angry:
22. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Etus, ja sa teraz tak nenapadne vytratim, chcem sa hodit do vane, zbalit si aj piadi batozinku. Zajtra idem k priatelovi, vecer s nim idem na Anjelov a demonov. 3x hip-hip-huraaaa :grinning: Domov by som mala dojst v nedelu vecer (mozno sem stihnem urobit aj maly kuk).

Takze dobru nocku prajem :wink:
22. máj 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana-tak si uzi vikendik :slight_smile:
ja pojdem opat varit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspon budem mat zajtra pokoj :slight_smile:
22. máj 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, Etus.
No toto uz posledny kuk, definitivne sa lucim. Idem sa troska pomacat do vody :grinning:
22. máj 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babule...bola som odviest MM do prace,lebo potrebujem auto na nakupy :wink: oznamujem,ze som konecne dopisala bc,este par malych uprav a posielam skolitelovi :grinning: :grinning:
mexx,je to super vec,ta satka...minule sme pozerali s MM jednu relaciu,kde to ukazovali a boli sme obaja nadseni :slight_smile:
urcite si to obstaram aj ja...a ako hrdlo?
etuska,aj mna dnes caka varenie,mam hroznu chut na segedinsky gulas.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
budem sem preventivne nakukavat..zatial papa :dizzy_face:
23. máj 2009 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, dobre ranko,

hrdlo stale boli, ale klasicky priebeh, dnes o nieco menej, hoci je to stale neprijemne, tak by to malo rychlo pominut. Len dufam, ze to neprejde do kaslu a zapalu priedusiek, ako sa mi stava... :unamused:

Satka je super, sme hned skusali aj s MM jeden uvaz, na ktory som sa zmohla. :grinning: Ostatne musim este nastudovat. :wink: Ale je to skvele, uz sa tesim, ako sa budeme nosit. Drobec vyzeral byt spokojny, a fakt v tom vobec neboli chrbat. :slight_smile:
23. máj 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mexx...tak studuj,potom nam povies,co noveho si sa naucila :slight_smile: :slight_smile:
co sa tyka hrdla,budem drzat palce,aby to nepreslo na priedusky... :unamused:
23. máj 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak mame za sebou rodinnu navstevu, a teraz mozme oddychovat v pohodli domova. :slight_smile: Keby som sa necitila tak nafigu, celkom fajny den by to bol... :sweat_smile:
23. máj 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ale toto... :confused:
24. máj 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok