Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
2. jún 2009

Etus 😀 😀 To hej 😉

No ja som sa dnes mala vcelku fajn, nejak sa mi stale nechce do ucenia 😝
Ale dneska som bola aka sikovna - sadla som na elinu 15:35, dosla som na postu, utekala na dalsiu elinu, stihla mi mama zavolat, ze by potrebovala nieco z lekarne, ked som vystupila, jednu som hned pri zastavke nasla, len co som z lekarne vysla, uz mi isiel trolejbus na autobusovu stanicu, tak som letela ozlomkrky, ale stihla som ho. Na stanicu som dosla 16:10 😀

etuska
2. jún 2009

no sikovna si Riana 😉 vsetko nacasovane ako v Matrix-e 🙂

riana12
2. jún 2009

No ja rada take matrixaky aj castejsie, ked su 😀

etuska
2. jún 2009

inac-kvoli comu tie merania BT?-ked uz sme minule o tom hodili rec?-zistenie plod./neplod. dni?

etuska
2. jún 2009

tak prajem bru nocku babule.Ja tu este strasim-dovaram obed na zajtra 🙂 😉

riana12
3. jún 2009

Ahojte 🙂

Etus, prvy popud na meranie BT bolo, ze v jednej diskusii ma raz babule naplasili, ze budem mat mozno kratku lutealnu fazu. Lenze posledne 3 cykly mi ukazali, ze ja ju mam paradnu 14-dnovu, takze aka pohoda 😀 Chcela som po 3. cykle s tym seknut, ale aj sa mi paci, bo si celkom s dobrou presnostou vyratam dalsiu MS a nestresujem sa, ze mi MS dosla moc skoro alebo moc neskoro.

riana12
3. jún 2009

Takze kde nik-tu nik 😕

Keby daco, tak sem pridem asi zajtra, ked budem v robotke.
Vecer sa budem ucit, co mi mozgove zavity budu vladat, zajtra podvecer cestujem na intrak do ZA, v piatok rano mam skusku 😖

Drzte palcusky, prosiiim 😉 😅

zuzanockamt
3. jún 2009

Ahojte 🙂
riana ... palce budeme drzat urcite 🙂

siska86
3. jún 2009

Ahojte baby..Ako sa mate...??Dlho som sa tu ani neukazala...Pracujeme na domceku,tak len varim, upratujem a medzi tym este chodim do prace a pisala som bakalarku... 😝 😝
Teraz ma najnovsie zacali trapit zuby, zacali mi dasna upadat a odhaluju sa mi krcky...Ak by ste mali niaky dobry babsky recept, rada vyskusam... 😉

zuzanockamt
3. jún 2009

ahoj siska 🙂 ... ja som tu tiez dlho nebola ... mam sa tak normalne ... praca a domacnost a konecne som zacala trosku pracovat na vybavovani profi rodicovstva ... zatial je to len take neurcite vsetko ... v piatok chcem este skocit na urad ... uz som tam raz bola, ale nebola tam velmi kompetentna osoba ako som zistila 🙄

siska86
3. jún 2009

Profi rodicovstvo???Uniklo mi nieco? 😒

zuzanockamt
3. jún 2009

neviem, ci uniklo 😕 ... chcem robit toto povolanie na polovicny uväzok, lebo sa nechcem vzdat aj svojej prace celkom, tak uvidim, ci sa nieco podari vyriesit 😅 ... kym budeme mat vlastne dieta, tak to bude celkom dobra alternativa, si myslim ... aj pre nas, aj pre to male, ktore k nam pride 😉

siska86
3. jún 2009

a co nato povedal MM?hned s tym suhlasil??? 😕

zuzanockamt
3. jún 2009

siska 😀 ... ze hned 😀 ... asi rok sme o tom debatovali, argumentovala som, presviedcala a az teraz sa dostavil vysledok ... trvalo to sice dlho, ale podailo sa ho nakoniec ako - tak presvedcit ... nie je uplne nalkoneny myslienke, ze bude doma cudzie dieta ... ale neodmieta to, povedal, ze dobre, tak to teda skusme ... ale ja on je uplne ina povaha ako ja, takze tato jeho reakcia je uplne uzasna 😀 😅

siska86
3. jún 2009

No musim sa priznat, ze moj MM ma nato taky nazor, ze nebude mat cudzie dieta,ked moze mat svioje... 😔
Ja som mu navrhovala, aby sme si, ked uz budeme mat deti, adoptovali..

zuzanockamt
3. jún 2009

siska ... u nas to bolo podobne ... ale vidis to, zmena nastala, takze to chce cas ... ja o adopcii teraz neuvazujem ... este sa necitim na taky vazny zaväzok ... chcem mat zadne dvierka otvorene ... a to prave profi rodicovstvo umoznuje, myslim si

etuska
3. jún 2009

tak to mas Zuzi veru pravdu.Ja stale snivam o tretom adoptovanom babu a ani MM nie je proti 🙂 Pri profi sa obava toho,ze by sa na to dieta naviazal a potom ho nedokazal dat na adopciu 😕

zuzanockamt
3. jún 2009

no erika, je tam to riziko, ze si na to dieta clovek casom zvykne

etuska
3. jún 2009

no ved uvidime,zatial to neriesime,lebo aj tak sme mimo SVK

zuzanockamt
3. jún 2009

ved ano, ked sa vratite domov, potom budete rozmyslat nad tym 😉

etuska
3. jún 2009

veru a vsetko zalezi od mnohych veci,ale verim,ze bude aj to tretie babo-adoptovane.

zuzanockamt
3. jún 2009

urcite ... coskoro sa vam podari druhe 😉 a ked trosku podrastie mozete sa pustit do vybavovania a papierovaciek okolo adopcie 😉

riana12
4. jún 2009

Ahojte, ranne vtaca ziadne? 😀

riana12
4. jún 2009

Ani poobedne vtaca ☹

Tak sa tu majte pekne, zajtra k veceru sa mozno zastavim 😉
Paa.

zuzanockamt
4. jún 2009

Ahojte 🙂
riana ... ja sa hlasim ako podvecerne a vecerne vtaca 😀

etuska
4. jún 2009

ja ako vecerne 🙂 ale az ked uspim moju Bambulku 🙂
Dnes sme mali "busy" day-este beha po zahrade cela pomalovana od farieb 😀 tak som aspon mrkla.

etuska
4. jún 2009

prave som docitala knizku na dobru noc,tak hadam zaspi 🙂

etuska
5. jún 2009

pekne piatkove popoludnie.U nas sa sice ochladilo a fuka vietor,no je slnecno,tak pojdeme na ihrisko 🙂
zastavim sa vecer 😵

riana12
5. jún 2009

Ahojte 🙂 Hlasim sa z domu, po skuske 😀

etuska
5. jún 2009

no Riana-kedze si vysmaita,mozem predpokladat vysledok a blahozelat,ze? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre