Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

mexx
autor
15. jún 2009

Ja som tiez vzdy hovorila, ze radsej dievca ako chlapca, som si to s tym chlapcom ani predstavit nevedela. Ale teraz uz v pohode, take prirodzene to je... 😉

riana12
15. jún 2009

Ja som si zas hovorila, ze prve dievcatko, potom chlapca, s vacsim vekovym rozdielom, 3 deticky. Ale cim viac casu travim na MK, resp. si precitam rozne temy, ako maju babulky problem otehotniet, aj ked neviem, ako to so mnou raz bude, ale budem vdacna za kazde babatko, ktore sa mi postasti.

zuzanockamt
15. jún 2009

tak ja budem mat asi len jedno babo a chcela by som mat radsej dievcatko ako chlapceka ... s chlapcekom si to ani len neviem predstavit ... ale ako ise mexx, kebyze sa objavi chlapcek, bolo by mi to uz asi jedno, hlavne nech je zdrave 😅

riana12
15. jún 2009

Babyyyy, ked sa u mna bude briezdit na lepsie casy, tak mi uz bude ozaj jedno, ci chlapcek alebo dievcatko. Len nech ho mam. Aspon to jedno.

A to mam len 21 a take myslienky 😒 😔

Ale ak by to vyslo podla mojich predstav, tak budem nenormalne rada 😵

zuzanockamt
15. jún 2009

riana ... ja mam 27 a az tak po dietati zase nesaliem ... budem rada, ak bude niekedy ... ale ak nebude, tak to tak asi malo byt ... ja sa nezblaznim 😉

riana12
15. jún 2009

Zuzi, ja som na deti nejaka mooooc lepiva. Dokonca, co by ste vy ostatne povedali, cudovali sa, ze preco (?!), tak som dost tazko niesla, ked znami ohlasili, ze budu mat babatko. Ale skor to bolo preto, ze oni maju vyborny vztah, vyslo im spolocne byvanie, bola svadba, babatko. Nie len kvoli tomu drobcatu...

zuzanockamt
15. jún 2009

aj ja som mala take obdobia, ale ma to preslo ... nebudem predsa kvoli tomu depkovat stale

riana12
15. jún 2009

Tak si tym musim prejst aj ja, co uz 😔.

Inac, nasli sme v sobotu vecer opustene steniatko, strasne sa potom na mna lepilo, len ku mne, lazkat mi k noham, skucalo mi. Behali okolo aj chlapci, ale nejak pri nich bolo miernejsie 😅. Asi vyzarujem svoje "chcenie" aj na zvieratka 😀 😀 😀

zuzanockamt
15. jún 2009

riana ... no je to mozne 😀 ... inak ja mam taku skusenost, ze ked nieco velmi chcem, tak sa to urcite nestane a naopak 😉

riana12
15. jún 2009

Ja mam zas overene, ze ak sa tesim, ze nieco bude, tak sa to nestane. Vzdy si musim nechat zadne dvierka aj na opacnu moznost 😔.

mexx
autor
16. jún 2009

No ja som potom asi tiez riadne lepiva. 😀 Presne taky pripad ako Riana. 😉

riana12
16. jún 2009

Ahoj Mexxik 🙂

mexx
autor
16. jún 2009

Ahoj Rianuska... 😉

riana12
16. jún 2009

Prave sme sa vratili z obeda 🙂.
Teraz ma tak napadlo, behava z vas niektora?

etuska
16. jún 2009

ahojte kocky,
Riana-ja beham akurat za Miskou-ak mi ujde,ale to sa uz davno nestalo,tak aj tak vyzeram 😀

mexx
autor
16. jún 2009

Ja teda s mojou telesnou konstrukciou radsej nebeham. Sa obavam, ze by som si uz uplne odrovnala klby (mam co robit, aby som sa normalne odniesla), a este tak nejake zemetrasko vyrobit... 😀 Ale niekedy ma to chyta, zeby som si isla zabehat, tak fajne... Akurat kondicku mam uplne v riti. 😅 🤐

zuzanockamt
16. jún 2009

Ahojte 🙂
riana ... tak ja nebehavam ... beh nemam rada ... ja len bicykel, korcule, turistika a sem-tam plavanie

mexx
autor
16. jún 2009

No ale take plavanie, to ozaj mozem aj ja... 😉

Ozaj, Riana, ako funguje ten kozmeticky pripravok, co si spominala nedavno? 😕 Mi to napadlo len tak, by ma zaujimalo, ci je to ozaj take dobre...

mexx
autor
17. jún 2009

Odvcera nikoho? 😕 🙂

riana12
17. jún 2009

Ajoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Mexx, bola som v poslednych dnoch taka zaneprazdnena, doma som bola mozno 30% casu za posledne 2 tyzdne 😖, rozlietana, spat som chodila vselijak (skusky, dovolenka), takze som to nemohla vkuse tych 10 dni pouzivat; na zaciatku som si to dala iba 2 dni po sebe, viac sa nedalo, ale potom, ked som si to uz neskor nedala, tak mi ten efekt vydrzal este cca 1,5 😵. Teraz uz budem na tom s casom lepsie, potiahnem to ako sa ma a potom dam vediet 🙂

mexx
autor
17. jún 2009

Aha, to ma nejaky specialny sposob uzivania? 😕 🙂 A ako v skole? Skusky hotove?

riana12
17. jún 2009

Len si to vecer natries (predtym samozrejme pokozku umyt, neholit, riadne utriet, aby nezostala mokra a pockat este hodku,kym sa riadne pokozka preschne), najlepsie je potom hned zalahnut spat, rano zmyjes, mozes sa bud len navonat alebo ako rano zvyknes bezne robit. A takto ten tyzden - 10 dni by si mala dodrzat.

No ja sa teraz moooc vytesujem, dnes som urobila poslednu skusku, uz len prazdninovat budem 😵. Konecne mam cas na tie knizocky, co som si pokupila 😵

riana12
17. jún 2009

Asi teraz uz len nieco male zbodnem a co najskor do postele, som od piatej na nohach 😔.

Inak sa mi dneska aj casovo nejak darilo:
O osmej zacala skuska, mali sme pisat 50 min, ale nejak som uz nemala co pisat po 30, tak som odovzdala pisomku (profesor nam este stihol povedat, ze okolo jednej poobede budu na nete vysledky) a uekala na MHD a k vlaku. Stihla som rychlik pred pol desiatou a o stvrt na jednu som uz bola doma. Este mi predtym stihla spoluziacka zavolat, ze vysledky uz su, ze ak mozem, nech si skontrolujem. Stihla som si to dokonca pozriet v buse cez mobil 😵. Doma som sa pochvalila, trocha sme podebatili s mamou a potom sme sa vybrali na nakupy do TT aj s babkou (babka sa velmo cudovala, ze idem aj ja z domu - predtym sme boli dohodnute, ze ich pockam v TT, mala som dojst o rychlik neskor). Urobili sme maly nakup a sup to domov. Dosli sme nieco po siestej.

(aky roman 😀 😀 😝 😅)

etuska
17. jún 2009

Riana-ty nie si nejaka postava z Matrixu??? 😀
prajem pekny vecer
idem uspat dcerusku a neskor este hodim kuk ci ste tu 😀

mexx
autor
18. jún 2009

Vsetci zijeme v Matrixe tusim... 😀

Bre ranko. Uvidime, aky budeme mat dnes den, dieta sa rozhodlo, ze zacne grckanim, tak len dufam, ze si to zas rychlo aj rozmysli. Zatial take nerobil... 😔

riana12
18. jún 2009

Etus a preco? 😕

riana12
18. jún 2009

Inak, dobre ranko 🙂

Mexx, nesadlo mu nieco? A iba si troska pogrckal?

mexx
autor
18. jún 2009

No praveze neviem, co by mu tak mohlo nesadnut. Naposledy papal vecer o osmej pred spanim, a potom az teraz o pol siestej. Zmakol pol flase, potom sa mu akosi nechcelo, a zrazu hodil sablu. 😅 A po chvilke znova, uz nie tak vela, ale dost... Tak neviem. Ale hadam bude dobre. Uvidime po dalsom jedeni. 😨

riana12
18. jún 2009

A nepohltal vela vzduchu a potom mu bolo treba si odgrgnut, len mu to chudatku vsetko utieklo? 😕.

mexx
autor
18. jún 2009

No neviem. Potom mi este vysablil cajik... 😝 Ale potom som mu skusila dat mliecko, lebo uz bol hladny, a to vypil normalne, aj grgol, pospal si, zatial dobre. Tak snad aj dalej...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre