Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

mexx
autor
22. jún 2009

No, ja budem prezivat den s dietatom, ako kazdy iny, a pockam, kym pride MM z roboty, a potom ho asi poslem riesit nasu uzasnu situaciu. 😔 A ak to vyjde ako ma, tak zajtra pojdem balit nejake babkine starozitnosti, aby som tam mohla preniest nase "novozitnosti" a nejako sa zas usadit. Ak to nevyjde, tak sme v kybli... 😔

riana12
22. jún 2009

Mexx a co sa deje? 😕

Mna zacina brusko boliet. Tak bud dojde MS uz dnes vecer alebo hned rano, bleee 😖. Uz mi aj zaludok zacina plavat ako mi to zvykne v prvy-druhy den robit.

riana12
22. jún 2009

A poldna nam v robotke nesli maily 😝

etuska
22. jún 2009

ahojte zienky,
Mexx-verim ze sa to vyriesi-myslim na teba 😔
Riana-ja som sa zahradke venovala dnes poobede po navrate z prace 🙂 Miska sa vytesovala na smykalke,ktoru jej sikovny MM postavil.Este mi pred odchodom do prace zakrical,ze zajtra ideme kupit kvety 😀 tak sa vytesujem ze budeme mat pekne.
Baby- o 2 tyzdne letime na Slovensko-jupiii 🙂 🙂 🙂

riana12
23. jún 2009

Ahojky, dobre ranko 🙂

Etus a ake kvietky planujete kupovat? 😵
Mexx 😉

etuska
23. jún 2009

ahojte kocky,
Riana-ani neviem.MM bol v Tescu aj v Lidl-i kym som bola v praci,ale ze nic poriadne nemali,tak musime mrknut inde.
U nas je dnes horuco-tusim 25 C,tak vypinam PC-idem umyt riad a potom hajde do zahrady 😀 Supeeer-leto prichadza uz aj do Irska 🙂

riana12
23. jún 2009

Ahoj Etus, no tu prsi ostosest a podla netu je tu v BA 19°C. Ale ak zrovna neprsi, tak je to aj fajn.

Inac, babulky, dneska som sa konecne odhodlala objednat sa gyndosovi na prehliadku, idem koncom augusta, bo predtym ma dlhokaaansku dovcu.

riana12
24. jún 2009

Vstavat, vstavat, ranostajky 😉

Mexx, ako?
Etus, vcera si sadila uz aj kvietky?

🙂

riana12
24. jún 2009

Na 3. strane? 😲 😲 😲 😲 😲

etuska
24. jún 2009

😀 😀
ja mam alibi- u nas bolo horuco-som bola "busy"
boli sme s Miskou na plavarni -parada len v suknicek a tricku,slapky na nohach,taky den som tu este nezazila 🙂 a este stale nam svieti slnko-idem zavesit pradlo a dat Miske veceru

riana12
24. jún 2009

Woow etus, aj ja chceeem. sice je pravda,ze ani tunajsi dazd mi nevadi, ale aj teplucko by mohlo byt. aspon na ten vikend 😵

etuska
24. jún 2009

no veru -super dnicek a ma tak byt vraj az do nasho odletu,tak som zvedava 🙂 Zajtra idem k zubarovi-mali by mi davat tu korenovu vypln-vraj to bude trvat cca 50min 😝 ved ma cela klapacka bude boliet 😀

riana12
25. jún 2009

Dobre ranko, babulky 🙂
No dneska je tu od rana jasno, slniecko 😵

tea333
25. jún 2009

Caute,
ja som taka skoro snazilka-este len pred par dnami sme sa rozhodli, ze sa budeme snazit, ale zatial nie uplne naplno, len tak ako to pride 🙂

mexx: mas pravdu zabezpecenie a financie su vzdy problem, mam mnoho kamaratok ktore si vedia pedstavit babatko,ale co z toho ked nemaju vlastny byt a dost peniazkov
Ja som si vzdy hovorila, ze si prv na babatka zarobim..Ze budem mat super pracu a veela penazi 😉 a potom dam svojim detom len to najlepsie..Teraz uz samozrejme chapem, ze dieta nepotrebuje vsetko na co si ukaze,ale neskutocne vela lasky a prace, aby z neho bol super clovek..

Inak hrozne obdivujem mamicky, ktore sa na to cielene vrhnu same, myslim, rozhodnu sa mat dieta a su single, pretoze to chce vela odopierania a snahy, a ja sama si to predstavit neviem..

riana12
25. jún 2009

Ahoj Tea, vitaj 😉

etuska
25. jún 2009

cafte kocky,
tak zubara som zvladla v pohode-este vyzeram ako po mrtvici-odpucha mi lave lice,ale zatial je to OK a hlavne neboli 😀

Tea-ja z vlastnych skusenosti viem,ze dietatu staci i malo.My mame 5 rocnu dcerku,byvame v prenajatom a chceli by sme buduci rok pre Misku surodenca.

Dost penazi nebude nikdy 😀 ale ani plodnost netrva naveky 😀

siska86
25. jún 2009

Cafte babule...Ako sa mi mate?🙂))

riana12
26. jún 2009

Ahojte, dobre ranko 🙂

Konecne piatoook 😵
Co nove dneska mate?

riana12
26. jún 2009

...aby sme neupadli do zabudnutia.

etuska
26. jún 2009

ahojte
tak my klasika-rano fofry-vychystat Misku do skoly-dnes bola posledny den,tak sme kupili pani ucitelke aj jej asistentkam cokoladky+kvety a nejake mnamky pre deticky,lebo mali party.Ale Miske to este nedochadza ze od septembra uz pojde do inej skoly a zase na druhej strane aj zabudne,lebo budu prazdninky,6 tyzdnov na Slovensku a budem tam s nou,takze hadam pohoda.Ona je velmi prisposobive stvorenie 🙂 Ani sme sa nenazdali a zacina povinnu skolske dochadzku 😀 lebo tu v UK je povinna od 4-5 rokov.

Uz som sa nemohla dockat vikendu-ved sme sa tento tyzden s MM videli len 45 min. cez obed ,lebo chodil z prace o 2-hej rano 😕 😢 -tak konecne mame 2 dni pre seba

riana12
27. jún 2009

Ahojte 🙂

Miska uz bude teda velka skolacka 😵. Aj u nas doma budeme mat prvaka od septembra, vlastne hned dvoch, aj by som bola zabudla 😀 😅 😅. Starsi brasko bude prvak na strednej a mladsi zase na zakladnej 😵
Etus, riadne si teda tento vikend uzite s muzikom 😉.

Ja sa tiez tesim, dnes poobede pride priatel a pustim ho az zajtra poobede prip. az vecer. Naposledy sme boli spolu v pondelok.

sweetberry
27. jún 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂

riana12
27. jún 2009

Ahoj Sweetberry 😉

etuska
27. jún 2009

cafte kocky,
ako ste sa dnes mali?
doobedu som bola v obchode,na poste, v kniznici-MM sa venoval dcere tak som si kludne pobehala po obchodoch a kupila aspon par darcekov.

Poobede sme sa boli pozriet na take kamenne kruhy-nieco na sposob "Stonehenge" ale o dost mensie 😀

http://www.megalithic.co.uk/article.php?mapref=...

zuzanockamt
27. jún 2009

ahoj erika 🙂 ... ja som bola cely den u nasich, lebo MM bol pomahat bratovi na dome

etuska
27. jún 2009

tak si si aspon uzila rodicov,ja sa uz na mojich tesim-nevidela som ich od februara

riana12
28. jún 2009

Ahojte 🙂
Ja som zase mala u seba priatela na vikend, odisiel len pred hodkou a pol. A mali sme vselijake plany, splnili sme z toho asi 20% 😅. Ale je aj pravda, ze vcera aj dneska prsalo, takze sme vtedy len vnutri boli zavreti, nedalo sa nic z nasich planov vtedy splnit.

zuzanockamt
28. jún 2009

riana ... aspon ste sa mohli venovat jeden druhemu a dohanat zameskane 😉 😉 😉

riana12
28. jún 2009

Vsak aj sme 😀 😵

zuzanockamt
28. jún 2009

no tak to je fajn 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre