• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
Ahojte, coze to tu rozoberate? :confused:. Vidim, ze sa vam nemozem velmi vtierknut do debaty :sweat_smile: :sweat_smile:
29. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... viem, ze realita bude tazka a narocna ... ale snad to pojde
ahoj riana ... preco by si sa nemohla vtierat do debaty? :confused: :sweat_smile: ... kludne mozes :wink: :wink:
29. jún 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, co uz len ja podebatujem o profi rodicovstve? :frowning2:
29. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... ved vyjadris svoj nazor a tak :wink:
29. jún 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nazor mozem vyjadrit, to hej. Ale nejaku hlbsiu debatu uz rozvinut nemozem :sweat_smile:
29. jún 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ked sa o to zatial hlbsie nezaujimas,tak jasne
29. jún 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No poviem, ze som sa len tak nezavazne priatela cez vikend spytala na take profi a on mi len pokrutil hlavou, ze on by sa takto o deticky starat nechcel :frowning2:. Ale chapem ho, nie kazdy je schopny sa starat o cudzie, ze co ak sa k nemu velmi citovo naviaze a potom ho bude musiet pustit k na adopciu... Mozno ani ja by som to potom nedokazala, ale to uz o tom potom...
29. jún 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... aj MM mal najskor negativne reakcie, este som nestihla ani vetu dopovedat a uz krutil hlavou, ze nieeeee ... ale vsetko chce cas :slight_smile:
29. jún 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ono je to len asi o tom, ze nenasilne o tom chlapovi hovorit, vysvetlit mu to, nechat mu to riadne ulezat v hlave a tak...
29. jún 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak ... chlapom vzdy dlhsie trva, kym im niektore veci dojdu :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne :grinning: :grinning: :grinning: chlapom treba ako decku a lopatisticky :grinning:
29. jún 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru ... niektore veci chapu rychlo :wink: ... len tie, co sa tykaju vztahov im trvaju dlhsie :sweat_smile:
29. jún 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No o vztahu, skor sa im len nechce o tom hovorit. Mne to pripada, ze vtedy naschval ohluchnu a reaguju len na somariny. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
29. jún 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapi nevedia tak prejavit city a rozoberat vztahy a kecat o tom hodiny ako my
29. jún 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked my baby potrebujeme kazdy jeden detail rozoberat :rolling_eyes:.
29. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to ... ja by som len rozoberala o dusu vsetko :grinning: ... a MM to zhodnoti jednou vetou ... a to uz je uspech :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranecko sa praje :slight_smile:
30. jún 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne popoludnie :grinning:
ja som bola doobedu este v robotke a od dnes mam konecne prazdninky.Sice neplatene,ale konecne volno a od septembra nastupujeme s Miskou spolocne :grinning:
beziiim do zahrady,u nas je horuco :grinning:
30. jún 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
Aj u nas je horuco. Najma teraz, ani oblacika, len to pecie. V robotke je nastastie klima, takze troska si to tu prefukame.
A asi ako klasika kazdy den podvecer bude burka. Vyzera to tak byt...
1. júl 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
u nas rano prsalo,tak sme sa vybrali cela rodinka na plavaren aj s dalsimi znamymi a ich detickami.Poobede som bola u kamosky postrazit jej deticky lebo mala nejake vybavovacky.Teraz este svieti slniecko tak ideme do zahrady.U nas je tak 24 C a uz mi je horuco a to je pod mrakom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,co budem robit na SVK :stuck_out_tongue_closed_eyes: pri 30 C? :grinning:

Pomaly by som mala zacat balit,ale taaak sa mi nechce.Som vravela MM,ze radsej nezehlim-aspon mi do kufra viac vojde ked natlacim :grinning: :grinning: :grinning:
mrknem ked uspim krasavicu-este ideme vonku
1. júl 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:

No kupodivu vcera cely den iba teplo a dusno bolo. Neprsalo. Teda aspon tu v BA. Dneska to tiez pecie, no "parada" :rolling_eyes:.
2. júl 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Riana-u nas bol rano taky lejak-a ja som mala na snure taku prikryvku co davam detom na hranie v zahrade- vcera uz bola takmer sucha :stuck_out_tongue_closed_eyes: - a ja ze reku pocasie vydrzi..... :grinning: :grinning: :grinning:

Akurat dovaram zeleninove rizoto-este postruhat syr a mnamka je hotova :slight_smile:
MM siel s Miskou na bicykel nech sa trochu odreaguje,lebo dnes vstala asi "lavou nohou" :confounded: hned zrana kricala,ze ona je Ariel a chce fialovu podprsenku :grinning: :grinning: :grinning: -nakoniec jej stacili aj plavky :slight_smile:

Ja uiz som nejaka nervozna :unamused: -asi predmenstruacny syndrom :sweat_smile:
pekny dnicek
2. júl 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Etus, ked ja som sla z robotky na bus, bola burka, jednu chvilu blysklo a hned v tej istej sekunde strasny hrmot. Az som sa vzdy striasla od zlaknutia. Muselo to byt strasne blizucko.

Mala musela byt podarena s Arielou :wink: :dizzy_face:.

A ty si preco nervozna? Mas nejaku konkretnu pricinu, ci nevies a preto to pripisujes PMS?
2. júl 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana-tak ja som taka "nervna" vacsinou den pred menstruaciou,potom ma to akosi prejde-zrejma hormony :sweat_smile:
2. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som nervna prvy a druhy den MS, ked mi je najviac zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zaroven chcem pozvat na dnesnu oslavu mojej 2000 :grinning:
Uz mi zostava len 29 prispevkov :dizzy_face:
3. júl 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trochu nas posuvam vyssie :grinning: :grinning: :grinning:
a mexx tu uz davno nebola :confused:
3. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana-vsimla som si tvoju oslavu uz aj vo fotoalbumoch :grinning:
mexx je teraz zaneprazdnena-ved napise ked pride :sweat_smile:
ja idem zehlit a pomaly balit kufre,zajtra chcem este skocit dokupit nejake veci-bodli by mi plavky :stuck_out_tongue_closed_eyes: -len v Next-e sa nedaju skusat a inde nemaju nejaky extra vyber-no uvidim zajtra
3. júl 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Ako sa dneska mame? Ja len tak oddychovo, "upratovala" som si v PC, bo mam taky galamatias az to pekne nie je. Aj som docitala knizku dalsiu z mojho velkeho nakupu. Pojdem na dalsiu. Ked to budem takto hnat, do 2 tyzdnov mam "po chlebe"
5. júl 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru nocku :slight_smile:

(no troska schizofrenia :grinning:, dneska nik nebol :frowning2:)
5. júl 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este stale schozofrenicke dobre ranko sa praje :grinning: :grinning:
6. júl 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok