Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
29. jún 2009

Ahojte, coze to tu rozoberate? 😕. Vidim, ze sa vam nemozem velmi vtierknut do debaty 😅 😅

zuzanockamt
29. jún 2009

erika ... viem, ze realita bude tazka a narocna ... ale snad to pojde
ahoj riana ... preco by si sa nemohla vtierat do debaty? 😕 😅 ... kludne mozes 😉 😉

riana12
29. jún 2009

Zuzi, co uz len ja podebatujem o profi rodicovstve? ☹

zuzanockamt
29. jún 2009

riana ... ved vyjadris svoj nazor a tak 😉

riana12
29. jún 2009

Tak nazor mozem vyjadrit, to hej. Ale nejaku hlbsiu debatu uz rozvinut nemozem 😅

zuzanockamt
29. jún 2009

ved ked sa o to zatial hlbsie nezaujimas,tak jasne

riana12
29. jún 2009

No poviem, ze som sa len tak nezavazne priatela cez vikend spytala na take profi a on mi len pokrutil hlavou, ze on by sa takto o deticky starat nechcel ☹. Ale chapem ho, nie kazdy je schopny sa starat o cudzie, ze co ak sa k nemu velmi citovo naviaze a potom ho bude musiet pustit k na adopciu... Mozno ani ja by som to potom nedokazala, ale to uz o tom potom...

zuzanockamt
29. jún 2009

riana ... aj MM mal najskor negativne reakcie, este som nestihla ani vetu dopovedat a uz krutil hlavou, ze nieeeee ... ale vsetko chce cas 🙂

riana12
29. jún 2009

Ono je to len asi o tom, ze nenasilne o tom chlapovi hovorit, vysvetlit mu to, nechat mu to riadne ulezat v hlave a tak...

zuzanockamt
29. jún 2009

presne tak ... chlapom vzdy dlhsie trva, kym im niektore veci dojdu 😀 😀 😀

riana12
29. jún 2009

presne 😀 😀 😀 chlapom treba ako decku a lopatisticky 😀

zuzanockamt
29. jún 2009

veru ... niektore veci chapu rychlo 😉 ... len tie, co sa tykaju vztahov im trvaju dlhsie 😅

riana12
29. jún 2009

No o vztahu, skor sa im len nechce o tom hovorit. Mne to pripada, ze vtedy naschval ohluchnu a reaguju len na somariny. 😝 🙄

zuzanockamt
29. jún 2009

chlapi nevedia tak prejavit city a rozoberat vztahy a kecat o tom hodiny ako my

riana12
29. jún 2009

Ked my baby potrebujeme kazdy jeden detail rozoberat 🙄.

zuzanockamt
29. jún 2009

ved to ... ja by som len rozoberala o dusu vsetko 😀 ... a MM to zhodnoti jednou vetou ... a to uz je uspech 😀 😀 😀

riana12
30. jún 2009

Dobre ranecko sa praje 🙂

etuska
30. jún 2009

pekne popoludnie 😀
ja som bola doobedu este v robotke a od dnes mam konecne prazdninky.Sice neplatene,ale konecne volno a od septembra nastupujeme s Miskou spolocne 😀
beziiim do zahrady,u nas je horuco 😀

riana12
1. júl 2009

Dobre ranko 🙂
Aj u nas je horuco. Najma teraz, ani oblacika, len to pecie. V robotke je nastastie klima, takze troska si to tu prefukame.
A asi ako klasika kazdy den podvecer bude burka. Vyzera to tak byt...

etuska
1. júl 2009

ahojte
u nas rano prsalo,tak sme sa vybrali cela rodinka na plavaren aj s dalsimi znamymi a ich detickami.Poobede som bola u kamosky postrazit jej deticky lebo mala nejake vybavovacky.Teraz este svieti slniecko tak ideme do zahrady.U nas je tak 24 C a uz mi je horuco a to je pod mrakom 😀 😝 ,co budem robit na SVK 😝 pri 30 C? 😀

Pomaly by som mala zacat balit,ale taaak sa mi nechce.Som vravela MM,ze radsej nezehlim-aspon mi do kufra viac vojde ked natlacim 😀 😀 😀
mrknem ked uspim krasavicu-este ideme vonku

riana12
2. júl 2009

Ahojky 🙂

No kupodivu vcera cely den iba teplo a dusno bolo. Neprsalo. Teda aspon tu v BA. Dneska to tiez pecie, no "parada" 🙄.

etuska
2. júl 2009

ahojte
Riana-u nas bol rano taky lejak-a ja som mala na snure taku prikryvku co davam detom na hranie v zahrade- vcera uz bola takmer sucha 😝 - a ja ze reku pocasie vydrzi..... 😀 😀 😀

Akurat dovaram zeleninove rizoto-este postruhat syr a mnamka je hotova 🙂
MM siel s Miskou na bicykel nech sa trochu odreaguje,lebo dnes vstala asi "lavou nohou" 😖 hned zrana kricala,ze ona je Ariel a chce fialovu podprsenku 😀 😀 😀 -nakoniec jej stacili aj plavky 🙂

Ja uiz som nejaka nervozna 😒 -asi predmenstruacny syndrom 😅
pekny dnicek

riana12
2. júl 2009

Etus, ked ja som sla z robotky na bus, bola burka, jednu chvilu blysklo a hned v tej istej sekunde strasny hrmot. Az som sa vzdy striasla od zlaknutia. Muselo to byt strasne blizucko.

Mala musela byt podarena s Arielou 😉 😵.

A ty si preco nervozna? Mas nejaku konkretnu pricinu, ci nevies a preto to pripisujes PMS?

etuska
2. júl 2009

Riana-tak ja som taka "nervna" vacsinou den pred menstruaciou,potom ma to akosi prejde-zrejma hormony 😅

riana12
3. júl 2009

No ja som nervna prvy a druhy den MS, ked mi je najviac zle 😝

Zaroven chcem pozvat na dnesnu oslavu mojej 2000 😀
Uz mi zostava len 29 prispevkov 😵

zuzanockamt
3. júl 2009

trochu nas posuvam vyssie 😀 😀 😀
a mexx tu uz davno nebola 😕

etuska
3. júl 2009

Riana-vsimla som si tvoju oslavu uz aj vo fotoalbumoch 😀
mexx je teraz zaneprazdnena-ved napise ked pride 😅
ja idem zehlit a pomaly balit kufre,zajtra chcem este skocit dokupit nejake veci-bodli by mi plavky 😝 -len v Next-e sa nedaju skusat a inde nemaju nejaky extra vyber-no uvidim zajtra

riana12
5. júl 2009

Ahojte 🙂

Ako sa dneska mame? Ja len tak oddychovo, "upratovala" som si v PC, bo mam taky galamatias az to pekne nie je. Aj som docitala knizku dalsiu z mojho velkeho nakupu. Pojdem na dalsiu. Ked to budem takto hnat, do 2 tyzdnov mam "po chlebe"

riana12
5. júl 2009

Dobru nocku 🙂

(no troska schizofrenia 😀, dneska nik nebol ☹)

riana12
6. júl 2009

Este stale schozofrenicke dobre ranko sa praje 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre