Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
8. júl 2009

tak to nie, to som akurat spoznala MM a bola som vo stvrtom rocniku na VS 🙂 a pripravovala som sa na prve statnice 😉

riana12
8. júl 2009

No vidis to 😀

zuzanockamt
8. júl 2009

vtedy som si hovorila, ze dieta tak po 25-ke 😅 ... no a teraz asi az po tej 30-ke, no a potom po 35-ke a tak dalej 😅

riana12
8. júl 2009

Ja som mala plany, ze prve do tej 25 a dalsie cca o 5 rokov. To bohuzial iba sladke predstavy. Realita 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzanockamt
8. júl 2009

ja uz plany nemam 😔

riana12
8. júl 2009

Ale sudiac podla skladby vety, teda obsahu si aj mala, hm? 😕

zuzanockamt
8. júl 2009

no mala som plany, ked som bola este mlada a naivna 😀 😀 😀 ... ale to ma uz preslo 😀

riana12
8. júl 2009

Aj ja som bola naivna. Mlada som furt, tak aspon daco k dobru 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
8. júl 2009

ved hej, mlada som este stale

riana12
8. júl 2009

Tak hlavu hore a "do boja" 😀 😀 😀

tea333
8. júl 2009

babizne vy ste negativne 😒
a ake mate dovody odkladat..predpokladam ze klasika.byvanie,peniazky?

riana12
8. júl 2009

Hej tea, negativne rozmyslanie ma u man mmentalne zelenu.
U mna je to potencialny tato, peniazky, byvanie 🙄... No co uz, aj to si treba odzit...

Idem ja teraz na obedik 🙂

tea333
8. júl 2009

akurat sme sa s kamaratkou o tom vcera bavili, ze cim dalej tym viac ludia dieta odkladaju po 30tke, po 35ke atd..
dnesny trend je jasny, uzivat si mladost bez dietata a manzelstva co najdlhsie, ale casto sa taketo veci odkladaju prave preto, ze na to nie je partner,alebo peniazky..
myslim ze dnesny svet nepraje zenam, ktore chcu mat dieta
byt single mama je velmi narocne a tréba podporu rodiny a vela penazi, a najst partnera ktory je nielen partner,ale potencionalny dobry rodic je na gulku do hlavy
a byvanie, to uz ani nehovorim, je sialene ze clovek musi vela rokov setrit,aby si mohol dovolit vobec niekde byvat a musi si dat na krk 2 hypoteky,aby mal miesto pre babatko

je to pekne nefer a desive

riana ale moze sa to otocit hocikedy, mozno coskoro stretnes niekoho s kym to zvladnes

riana12
8. júl 2009

Som spat 🙂

Skor keby hrom uderil a par peniazkov by na mna z toho nebicka padlo. To je asi najbojovejsia uloha. Bez toho byvanie nebude.

tea333
8. júl 2009

urcite sa to stane 😀 treba tomu verit,alebo skor,na tom pracovat
ja si vzdy poviem ake mame stastie ze nemusime riesit taketo veci,lebo nastastie mame pohodu

riana12
8. júl 2009

Vies Tea, tazko pracovat na byvani. Sama to nezvladnem, iba ak sportku vyhram a tu som si nikdy nepodala 😝. Vo dvojici sa o to snazit, to uz by bolo ine. Ale ked ten druhy iba sukromnicit chce, tak sa daleko nedostaneme 😝 😝

tea333
8. júl 2009

hm takze mas priatela, dobre som pochopila?

riana12
8. júl 2009

Hej, priatela mam...

tea333
8. júl 2009

a on o babu neuvazuje,alebo nieje dobry kandidat?
chce byvat sam?

riana12
8. júl 2009

Zatial mu hodiny netykaju a niekedy mam uz dojem, ze ani dobry kandidat nie je ☹.
Byvanie je unho tiez jedna velka kapitola. Ked uz by sa rozhodol kupovat byt, tak jedine sam. Ze ked chcem, nech sa k nemu nastahujem. On si zaplati vsetky vydavky suvisiace s byvanim, na mne by bolo teda platit energie napoly a stravu, ktoru iba ja zjem. Tym padom mi zacali blikat oranzove svetielka...Pre mna toto nie je schodna cesta...

tea333
8. júl 2009

fuha, no take som pocula iba raz,mamina mojej kamosky s priatelom to tak maju
no ja si neviem predstavit takti zit..ved nie si podnajomnicka ale priatelka..keby si otehotnela,pravdepodobne by to bral ako tvoj Problem

riana12
8. júl 2009

Ja som iba o takom pocula, ze muz si kupil byt za slobodna resp. bol volny, potom sa dal dohromady s babulkou, po case zacali spolu byvat.
(Zuzi, vy nieco podobne mate,nie? 😅 😅).
Ale nikdy som nepocula o tom, co priatel navrhoval. A ja by som to prave chcela tak, ze kupit pekne napoly, raz by jeden platil, raz druhy... Mlady to "ospravedlnuje" tym, ze co ked sa rozideme, ako sa to bude delit, riesit, predavat,...?
A aj preto, co si ty teraz spomenula, zacali mi velke cervene a oranzove ziarovecky blikat. A ked nad kazdou vecou uvazujem, vyplyva mi, ze on je len na sukromnicenie. Neviem, ci takymto sposobom z neho raz nieco poriadne a perspektivne na zivot bude ☹.

zuzanockamt
8. júl 2009

hej, riana, my to tak mame 😉 ... MM kupoval byt, ked sme sa este len tak spoznavali 😀

tea333
8. júl 2009

myslim ze to nie je perspektivny clovek..sry za uprimnost,ale ja veci nezaobalujem, pretoze viem,ze ked su naznaky,tak vacsinou aj diagnoza..
moj priatel mal byt a zavolal ma k sebe byvat ale v zivote odomna nechcel vsetko aj jedlo napoly,jedna vec je spolocne hospodarenie a druha ze sa s tebou nechce o nic podelit
mozno je cas sa zamysliet alebo hladat inde..lebo neviem si prdstavit ze spolu budete do 50tky a ty si budes kupovat vlastne jedlo ☹

riana12
8. júl 2009

Zuzi 😉 takomto pripade je to spolocne byvanie nieco ine, ako ked mi mlady zahlaholi, ze byt si kupi zasadne sam a ked chcem, nech dojdem. A ma este dalsie ospravedlnenie - ze jemu by nevadilo, kebyze si idem byt kupit sama a jeho len zavolam byvat... To ked mi parkrat po sebe zopakoval, mala som sto chuti mu jednu vlepit ☹ ☹ 😢 😢

riana12
8. júl 2009

Tea, ja som rada za uprimnost. Ja sa urcite nenahnevam 😉
A ako uz tretikrat 😀 spominam - odvtedy mi neustale nieco v hlave blika, ze to v poriadku nie je 😔.

tea333
8. júl 2009

ja by som mu aj jednu dala..kolko ma rokov,18? chlapi su velmi nedospeli

riana12
8. júl 2009

On uz ma 25 🙄

zuzanockamt
8. júl 2009

u nas je to tak, ze MM plati byvanie a veci okolo auta a ja jedlo, oblecenie, kozmetiku a tak ... no ale teraz, ked je nezamestnany, tak je to trochu ine 😒 😖 😒

zuzanockamt
8. júl 2009

moj bude mat uz 35 a stale ako decko niekedy 😉 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre