Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
9. júl 2009

Ahoj Zuzka, tiez dufam, ze sa pridas 😉

zuzanockamt
9. júl 2009

ved my tu aj chlapov rozoberame, no nie riana 😀 😀 😀 😉

riana12
9. júl 2009

Jaaaj, a ako strasne moc sa tu ozoberaju 😀. Potom su to chudnutie/priberanie, nakupovanie, varenie, upratovanie. Na co mame prave chut 😀 😀

zuzanockamt
9. júl 2009

presne tak ... a obcas nas chyti depka, ze my chcemeeeeeeeee baaaaaaaabo ☹ ☹ ☹ 🙄 🙄 🙄

riana12
9. júl 2009

Zuzi, nezacinaj ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

riana12
9. júl 2009

Mne staci maly podnet a hned mam depku ako vysitu 😝 😝 😝 😝 😔 😔 😔 😔

zuzanockamt
9. júl 2009

jooooj prepaaaaaaac 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
depka .... chod prec!!!!!

zuzana0612
9. júl 2009

no tak to vám môžem povedať, že mám presne také isté pocity. stačí málo a depka s mimčom je na svete. a trvá oveľa dlhšie ako ten čas, ktorý je potrebný na jej vyvolanie.

riana12
9. júl 2009

Zuzka a daco nam o sebe prezradis? Budeme radi, ak sa k nam pridas 😉. Potom budeme prekonavat depky z babatka spolocne 😉 😵

zuzanockamt
9. júl 2009

veru zuzi, prezrad volaco ... roky, ci si vydata a taaak 😉

zuzana0612
9. júl 2009

no neviem, čo by som mala o sebe prezradiť...
na túto stránku som sa dostala po tom, čo som v decembry mala sp a stále boli nejaké problémy a nemal mi kto poradiť a nevedela som sa s tým vyrovnať, tak som kukla sem... a bolo to 🙂
a do tejto témy som nakukla, že tiež sa v nej možno nájdem, a čítala som, že riešite podobné problémy ako ja.

zuzanockamt
9. júl 2009

no tak to mas teda zlozite 😔 ... my sme sa zaatial o babo ani len nepokusali a ani sa tak skoro nebudeme ... a kolko mas rokov? ... ja mam 27 a MM 34

zuzana0612
9. júl 2009

ja mám 28 a priateľ 26.
no my sme to mali tak, že sme sa cielene nesnažili. skrátka sa podarilo ... ale stalo sa, čo sa stalo ☹
zuzi a prečo sa nebudete snažiť?

zuzanockamt
9. júl 2009

nesnazime sa ani sa nebudeme, lebo MM nema teraz uz pol roka pracu a mame len jednoizbak a na väcsi teraz nie su prachy 😝

riana12
9. júl 2009

No aj ja sa velmo rychlo predstavim - slobodna, zadana, ja 21 😀 a priatel 25. chodim do prace a zaroven chodim na VS, tiez sa len tak skoro k snazeniu nedostanem ☹ (hlavne kvoli peniazkom a byvaniu).

zuzana0612
9. júl 2009

priateľ je tiež teraz nezamestnaný od apríla. a zatiaľ nemáme vlastné bývanie, bývame s jeho maminou a sestrami dvoma. a šetríme na bývanie. zatiaľ je to také, že sa to takto dá... ale niekedy mám strašné stavy, že by som chcela aby sme boli už sami. ale zase tiež sa nechceme moc zadlžiť, tak ešte niečo našetríme, a uvidíme. snáď tie ceny nehnuteľností nepôjdu tak skoro nejako výrazne nahore
toto ma inak ničí, že kvôli peniazom človek takto musí riešiť deti ☹

zuzanockamt
9. júl 2009

my mame nastastie vlastny byt 😵 ... ziadny podnajom ... no ale co z toho, ked je to len 25 m2 😅 😕 😅

zuzana0612
9. júl 2009

je to ťažké... veď my by sme sa tu tiež tlačili, keby sme mali ešte mimčo

zuzanockamt
9. júl 2009

no ved prave, tak preto ani my zatial nechceme ... niekedy to snad vyide a ked nie, tak sa nezblaznim

riana12
9. júl 2009

Inak, Zuzky, ako vas odlisit? 😕 😕 😕

zuzanockamt
9. júl 2009

no neviem ... asi budes musiet pisat cely nick 😀 😀 😀

zuzana0612
9. júl 2009

tak to ja to zase vidim tak, že by som asi veľmi trpela, keby sme detičky nemali. ☹ lebo ja by som to veľmi chcela. neviem si predstaviť, že by sme nemali ani jedno.

riana12
9. júl 2009

Ani ja si neviem predstavit, ze by som nemala deticky. Aspon jedno.

K menam, no napadlo ma, ze jedna bude Zuzi (zuzanockamt, ved ta aj tak stale volam 🙂) a druha Zuzka 😉. Co vy na to? moze byt?
Nicky mate moooc dlhe, ked chce clovek nieco rychle napisat 😀

zuzanockamt
9. júl 2009

riana ... moze byt 😀
zuzka ... ani ja si neviem celkom predstavit,ze by sme boli bez deti,ale tak co narobim ... ja dieta v horizonte tych piatich rokov urcite mat nebudem ... ked vidim nasu momentalnu situaciu ... a potom uz bude MM stary 🙄

riana12
9. júl 2009

OK 😀

zuzana0612
9. júl 2009

ok riana, môže byť.
muž nie je nikdy starý na deti.
myslíš, že skôr sa vám nepodarí vyriešiť situácia s bývaním, ked to vidíš až na päť rokov?

zuzanockamt
9. júl 2009

urcite nie ... ved sme spolu uz siesty rok a nikam sme sa nepohli, tak neviem, preco by sa to malo zmenit ... no ja si myslim, ze kedze MM bude uz vtedy mat 39, tak to je na deto pomerne neskoro 😝 😝 😝

riana12
9. júl 2009

Zuzi a ked su zenym co este len v 38-40 maju prve babo? Vzdy je dolezitejsie mat mladu mamu ako tatu. A ked mohol mat Anthony Quinn aj v 80 deti?

zuzanockamt
9. júl 2009

ale ved ja uz tiez nie som taka mladica ako vyzeram 😀 😀 😀

riana12
9. júl 2009

Zuzi, ale riesili sme tvojho muzika 😀. Potom zhodnotime aj tvoj vek. Neboj 😀 😀 😉.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre