Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
9. júl 2009

no dakujem 😀 😀 😀 😀

zuzana0612
9. júl 2009

riana, ako si to myslela, že je dôležité mať mladu mamu ako tatu, lebo ja som staršia o dva a pol roka od môjho priateľa 😉
ja si tiež hovorím, že mám dosť rokov, ale niektoré baby v mojom veku si hovoria, že majú ešte čas. 😒

riana12
9. júl 2009

Zuzka,no mamu preto, ze ona si viac pretrpi s babom, detickami, ako tatino. Ona potrebuje viac energie. A je to aj preto, ze Zuzi je smutna, ze muzik bude stary. No skor treba hladiet sa samu seba, uvazovat o svojom veku... 😉

zuzana0612
9. júl 2009

jasné, to je pravda. ja som sa už zlakla, že je niečo zlé, že som ja staršia 😉
zuzi, z toho si nič nerob, že je starší.
riana a vy ste ako vekovo na tom?

zuzanockamt
9. júl 2009

okej riana ... tak kaslem na stareho vek, ved ja som este mladica 😀 😀 😀

zuzana0612
9. júl 2009

správny postoj zuzi. 😀

riana12
9. júl 2009

Neboj Zuzka, nei je to o tom, ze by si bola starsia ako muzik. Ja to beriem ozaj len z pohladu, kto ten energie potrebuje viac 😉.
No a ja mam 21, priatel 25 (on sa este neciti, nie je peniazkov, nie je byvanie 😝)

Zuzi, spravny postok 😉 😀

zuzanockamt
9. júl 2009

no len ako dlho mi ten uzasny postoj vydrzi 😀

riana12
9. júl 2009

Zuzi, do najblizsej depky 😀 😀 😀

Pomooooc. Mne uz skutocne hrabka 😝 😝

zuzana0612
9. júl 2009

jéj, tak tvoj vek by som chcela. 🙂 ale inak ja som spokojná aj so svojím vekom
😉
no tak to riešite to čo my, bývanie. inak ja si myslím, že pripravená som a priateľ myslím že tiež.
inak to je fakt správne, že ženy tej energie na dieťa potrebujú viac

zuzana0612
9. júl 2009

nič baby, ja idem spať, lebo ráno vstávam o piatej do práce.
tak vám prajem dobrú noc.

riana12
9. júl 2009

Zuzka, byvanie neriesime. Iba ja sa trapim, ze kvoli takymto veciam sa nemozeme pohnut dalej. Mladeho to teraz ani pri najmensom netrapi 😔.

zuzanockamt
9. júl 2009

ja so svojim vekom nie som spokojna ... ja chcem mat este raz 20 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
9. júl 2009

papa zuzka ... ja tu mozem dnes sediet az do rana, lebo mam dovolenku 😵 😵 😵 😵

riana12
9. júl 2009

Zuzka, dobru nocku 😉
A zajtra sa zase zastav, ak budes moct 🙂

Zuzi, tebe je fajnovoooooo 😵 😵 😵

zuzanockamt
9. júl 2009

no veru fajnovo, sa tesiiiiiim ako mala 😀 😀 😀 😉 🙂 😵

riana12
9. júl 2009

Tak aj tu sa rozlucim. A kto bude zajtra so mnou tahat sichtu od cca 7:30? 😀 😀 😀 Zuzi, hlasis sa? 😀

Takze dobru nocku 😉 Paaa

zuzanockamt
9. júl 2009

riana ... 7:30 asi nie 😀 😀 😀 ... tak o hodinku neskor 😉

zuzana0612
10. júl 2009

dobre ránko, tak ja som v práci už hodinu. dnes budem mať zaujímavý deň, moc sa nedostanem na net.
Zuzi, ty sa máš, že dovolenka. to ja by som brala tiež. ale až v auguste budem mať, skôr sa mi nepodarí.
Riana, a ako bývate, keď bývanie neriešite? Ste sami, máte byt?

riana12
10. júl 2009

Ahoj Zuzka, ja som uz 10 min, cajik uvareny, maily som precitala, na niektore poodpovedala hned, niekotore este musia pockat a tak.

riana12
10. júl 2009

A to byvanie - kazdy byva u svojich doma, co je cca 50 km, ale pracujem v BA a on tu byva, takze obcas po praci a niekedy cez vikendy sme spolu. Ja by som aj sla na chvilku do podnajmu, ked aj na take 3 mesiace pred kupou bytu, ale priatel o tom nechce pocut a uz sme sa vela hadali o tom, ako ten byt kupit. On to chce len sam, nechce napoly a ja zase takym stylom s nim byvat nechcem. Nech byt ako nejaka podnajomnicka.

zuzana0612
10. júl 2009

ja som tiež niečo podobné zažila. s bývalým priateľom. bývali sme každý doma. a ani za svet nechcel ísť do podnájmu. a na byt peniaze neboli. tak naši navrhli, aby sme boli u nás. ale ani to nechcel. nakoniec sme zistili, že chce každý niečo iné a rozišli sme sa.
a prečo to nechce napoly. veľa ľudí tak žije, že majú byty kúpené napoly.

riana12
10. júl 2009

On sa akoze boji, ze ked to kupime napoly, po case sa rozideme a ze ako potom vyriesime delenie majetku. No tazko mu to vysvetlis... Ukazovala som mu pribehy na nete, uz som si nieco aj takto na nete prestudovala, ze mu to strcim pod nos, ale ani za ten svet to nepochopi a bude si trvat na svojom.

Ale je tu este fakt, ze ozaj ma kazdy z nas iny pohlad na zivot, ine priority, na dolezitych veciach, ako je napr. to byvanie, sa nezhodneme ☹. Iba ak by som sa mu vo vsetkom prisposobila. A ja na to povahu nemam. Som ochotna sa v niecom aj uplne prisposobit, ale vo vsetkom ee, to neverim ani ja sama sebe 🙄.

zuzana0612
10. júl 2009

Vieš, ono je to o tom, že obidvaja sa musia prispôsobovať a nie iba jeden. keby si to urobila, tak časom by aj tak prišlo k tomu, že by si vybuchla a stalo by sa zase niečo iné, v čom by ste sa rozišli v názoroch. ja si myslím, že také veci, ako zhodnúť sa na bývaní a deťoch, sú jedny z najdôležitejších. tu sa proste dvaja musia dohodnúť. lebo keď nemajú spoločný názor a nedokážu urobiť kompromis obaja, tak je to na nič.
ste spolu už dlho? ja som bola s bývalým 7 rokov a dlho mi trvalo, kým som pochodopila, že to nie je to čo chcem. aj keď som ho mala rada. ale proste sa to nedalo.

riana12
10. júl 2009

To co vravis, uplne suhlasim. Uz sa mi stalo, ze som pre pokoj suhlasila, aj ked som s tym vnutorne nebola vyrovnana a ako vravis, po case som to nezniesla...
A sme spolu 2 roky a 8 mesiacov.

zuzanockamt
10. júl 2009

Ahojte 🙂
tak tu sa uz vo velkom diskutuje 😀
zuzka ... ja som s MM uz siesty rok a tiez sa nezhodneme na tych najdolezitejsich veciach vzdy, ale fungujeme 😀 😀 ... niekedy veru ani nechapem ako, ale ide to 😀 ... samozrejme s problemami 😀 😀 😀
MM uz odisiel na pohovor, tak som zvedava, ze ako dopadne 😅 😕

riana12
10. júl 2009

Ahoj Zuzi 🙂 Ale s muzikom sa obcas zhodnete, nie?

zuzanockamt
10. júl 2009

riana ... hej obcas sa podari 😀 😀 😀 ... ale nie na dietati 😅

riana12
10. júl 2009

Zuzi, je dolezite, ze ASPON NIEKEDY 😉

zuzanockamt
10. júl 2009

no ved ja sa nestazujem ... ale ked pocuvam od druhych o idealnych vztahoch, tam ma chyta depka 😅 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre