Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
10. júl 2009

Zuzi a co mam vraviet ja? 🙄 🙄 ☹

riana12
10. júl 2009

ozik, kedy som to ja oslavovala tu 2000? vsak uz mam skoro dalsich 400 prispevkov 😲

zuzanockamt
10. júl 2009

no ked pises ako drak do dovoch tem, tak sa necuduj 😀 😀 😀

riana12
10. júl 2009

Ze drak 😀 😀

riana12
10. júl 2009

Ale ked myslis, nedbam 😀 😅 😅

zuzanockamt
10. júl 2009

ved tak sa hovori u nas, ze pises ako drak 😀 😀 😀 😀

riana12
10. júl 2009

Aj ja uz som pocula "pise/robi ako drak". Len som sa cudovala, ze uz aj ja patrim do takej kategorie 😀 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

no a nie??? 😀 😀 😀 ... ved ja nestiham ani reagovat poriadne 😀

riana12
10. júl 2009

No ja chcem niekedy stihnut viac veci, tak sa ponahlam 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

aj ja chcem dnes toho viac postihat 😀 😀 😀 ... idem si umyt vlasy teraz, potom treba riad poumyvat, trosku este kupelnu suchnut, povysavat a prach na polickach utriet ... a este chcem ist chleba kupit

riana12
10. júl 2009

A vsak to mas zachvilku 😉. Ja ked vysavam, a to uz ide cely dom, tak aj vyse hodinu. Kym kazdu miestnost pobeham 😝 😝 😝 😀 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

ja to mam jednoduche . jedna izba a hotovo 😀 😀 😀

riana12
10. júl 2009

Jaaaj, ako rada by som mala nieco drobne. Nie velikansky dom 😝. Sice v byte som nikdy nebyvala, neviem, co by som na to povedala. Ale mozno by to bolo fajn. Uz len kvoli tomu, ze by som nemusela tolko casu venovat iba vysavaniu. A kym porobis aj ine veci, cely den zabity...
A viem, co by mojmu bytu nemalo chybat - nejaky chutny balkonik 😀. Nech sa mam kde opalovat v lete 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

no byt je praktickejsi, okolo domu je stale co robit, lebo mas aj dvorcek, aj zahradku a tak ... no ale v byte musi byt aj balkon, to je jasne, mne to velmi chyba

riana12
10. júl 2009

Ale radsej by som hned mala prestat rozmyslat, aj tak to nikam nevedie 🙄 😔 😔

zuzanockamt
10. júl 2009

nerozmyslaj nad tym, vsetko sa deje tak, ako sa ma 🙂 🙂 🙂

riana12
10. júl 2009

Zuzi, keby mi aspon mal kto povedat, ze urcite to bude tak a tak. Ta neistota je na... 😖.

zuzanockamt
10. júl 2009

ja viem, neistota je na prd, tak ale co narobime, nikto ti nepovie, ako to bude 😉 😉 😉 ... ja sa preto riadim uz dlhsie podla toho, co mam v pase a mam pokoj 😀 😀 😀

riana12
10. júl 2009

Ja neznaaaaaaaaasam neistotu 😢 😢 😢 😢

😀 😀 😀 😀
Uz mi smiesna pride aj ta moja depka a vsetok smutok okolo 😀 😀 😀 😅 😅 😅

zuzanockamt
10. júl 2009

neistota patri k zivotu ... v dnesnej dobe nemas iste absolutne nic

riana12
10. júl 2009

Ale ked mne je nanic ☹

zuzanockamt
10. júl 2009

aj mne a co narobim, nemozem sa predsa zozierat kvoli tomu a nicit si zdravie

riana12
10. júl 2009

a naviac tu nie je nic, co by ma malo prave tesit, ked vsetko je na prd... Okrem toho, ze sa tesim, kedy zacnem chodit do fitka tu nie je nic, co by ma malo nadchynat...

riana12
10. júl 2009

no este je tu jedna drobnost, tesim sa dokimu, ako k nemu o mesiac aj nieco nabehnem... len ma MS nesmie sklamat, pretoze som si to tak tesno naplanovala 😅 😅 😅 ale inak sa nemam na co tesit...

zuzanockamt
10. júl 2009

a preco sa tesis k dokimu? ... ja som chcela ist dnes, ale radsej som si pospala ... musim ist zistit najskor, kedy ma moja dokina dovolenku

riana12
10. júl 2009

Ja neviem. Asi iba aby mi nesibkalo. Ze mam nejaku "napln prace" 😀 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ... no pekna napln prace

riana12
10. júl 2009

Vies co, ked mlady nema zaujem, mozno doki bude mat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ale nie, to ja srandujem. Kebyze dokiho napadne osacovavat, tak dostane cez pusu a ...

zuzanockamt
10. júl 2009

😀 😀 😀 😀 ... podarena si ... ale tak keby bol doki fesak 😕 😕 😅 😅 😀 😀

bamb27
10. júl 2009

heloou... este sa tu stale toci tema o buducich snazilkach? ...ak ano, mozem sa pridat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre