Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

ahoj bamb 🙂 ... kludne sa pridaj ... aj ked my dve, co tu sme mame to snazenie az vo veeeeeelmi dalekej buducnosti este 😀 😀 ... a ty ako si na tom?

riana12
10. júl 2009

On aj je, teda podla foto aj hej. Nazivo som ho este nevidela 😅

riana12
10. júl 2009

Ahoj Babm, vitaj medzi nami 😉

bamb27
10. júl 2009

...ja uz by som aj snazila, ale este musim pockat kym sa mi zahoji krcok maternice po konizacii, ale hadam tak na jesen uz by som chcela byt bez toho "buduca" ...
.. kedze vy dve to mate az vo veeeelmi dalekej buducnosti, tak mi mozno neodpoviete, ale ak by tu bola nejaka kraska co chce byt snazilka/tehula v blizkej buducnosti, tak reku ci si plati doplnkove nemocenske poistenie aby mala co najvissiu matersku... nevete niekto?

riana12
10. júl 2009

Bamb, co som ja trolinka o doplnkovom citala, tak aby sa ti to oplatilo, mala by si si ho platit cca 9 mesiacov pred nastupom na matersku. Takze ak sa chcete snazit od jesene a keby vam to vyslo na prvy sup, tak je teraz vhodny cas na to.
Pre istotu sa ale este popytaj na nete, kde su uz skusene snazilky 😉

bamb27
10. júl 2009

no ja si to uz platim, len neviem ci dost a tak podobne, ale tusim najdolezitejsie je platit a potom sa to da upravit... tu sa mi paci v tejto teme, tak nejdem inam, vy ste take vesele, idem kukat co si to tu vypisujete nech som v obraze 😵

riana12
10. júl 2009

Nieco sa mi mari, ze si platia okolo 1900 SKK, to je na max. matersku okolo 15500 SKK (ale za cisla sa velmi zarucit nechcem)

No my tu kecame o vsetkom moznom a zistujeme, ze najlepsie nam idu hluposti. Pri vaznejsich temach upadame do depky, rozlutostime sa a neviem prestat 😝. Takze ja som radsej za rozoberanie srandiciek 😀

bamb27
10. júl 2009

v hlupostiach a taraninach som dobra.... a depkovat ja moc neviem, takze ak mi tu budete padat do depky tak budem na vas kricat 😀

riana12
10. júl 2009

Jupiii, no aspon sa skor zviechame. Ty budes nas taky zivotabudic 😀

bamb27
10. júl 2009

dobre, skoda ze som Vas tak neskoro nasla... pomaly pojdem domov, nejaka som okrepena, to asi z pocasia.. tak som pisala muzovi ci by sme to mohli o pol tretej zabalit v robote

riana12
10. júl 2009

Ved tu este nekacame koooopu srandiciek 😉. Ked budes moct, dobehni.
A som rada, ze si sa k nam pridala 😵

Uzi si dnesok, ked tak skoro koncis 😉

bamb27
10. júl 2009

no este chvilku tu budem, pocuj riana ty fakt pises ako drak.... inak sa chystam uzit si ceeely vikend, len by nemuselo prsat

bamb27
10. júl 2009

..ozaj a z coho to zvyknete mavat tie depky? ... 😒

riana12
10. júl 2009

Ja uz som dneska spominala, ze chcem toho vvela stihnut 😀 A ked "mam na starosti" sledovat len 2 temy, do ktorych viem prispiet, tak to rychlo obehnem 😀 😀
A depky? Z toho, ze nie su podmienky na babatko, ze nie su peniazky na byvanie, ze chlap neposlucha...To je najcastejsie 😅

bamb27
10. júl 2009

...my sa na jesen chceme pustit do hypoteky aj do vyroby cloviecika... asi to bude celkom slusna makacka, ale co narobim ked hodiny mi zacinaju tikat a ja by som to najradsej stihla skor ako mi z toho zacne prepinat 😉
...keby to bolo take jednoduche... tak radim neposlusneho chlapa sa zbavit a najst druheho, ako som si trosku citala co ste pisali predtym, tak niecim podobnym som si presla aj ja, ale teraz je to super... take ako som vzdy chcela

riana12
10. júl 2009

Bamb, uz som si vypocula, mam viacero radkyniek 😉. Ale nechcem nic uponahlat. Aj tak to nemozem nijak riesit... Ja by som sa vedela aj nastvat a poslat niekoho niekam aj cez mail, sms, pokec. Len s druhou stranou sa neda komunikovat o vaznych veciach takto na dialku. Takze to ostava lezat...

bamb27
10. júl 2009

...chapem... hlavne musis byt ty presvedcena ze to co robis je spravne... inak to nepojde... ja pomaly koncim, prajem krasny vikend, v utorok vas pridem omrknut ..kedze si idem dopriat 3dnovy vikendik... packo

riana12
10. júl 2009

Uzi si vikendik 😵

Tak opat sa "vidime" buduci tyzden, paaa 🙂

bamb27
10. júl 2009

hej... citame sa 😉 buduci tyzden..

riana12
10. júl 2009

Paaa, Bamb 🙂

zuzanockamt
10. júl 2009

uz som spät z obchodu a idem si nachystat obed,lebo som hladna ako vlk 😝 ... kupila som si aj novu EVU aj s prilohou - knizkou - co som chcela, tak sa taaaaaak vytesujem 😵 😵 😵

riana12
10. júl 2009

A aka to je knizocka? Ja som sa nejak vzdala kupovania casopisov ako Eva, Emma. Ja by osm chcela veeela vzoreciek a niekedy tam nie je nic 🙄. Potom su tam take veci pre prachate a cecnate baby 😝. Ale obcas sa utrhnem z retazky a kupim si 😅

zuzanockamt
10. júl 2009

ja si Evu kupujem pravidelne uz niekolko rokov, je tam knizka od Evy Urbanikovej, ta najnovsia, jednu mam uz doma od nej ... dobre oddychove citanie, take zo zivota, ziadna romantika

riana12
10. júl 2009

raz som registrovala, ze mali knizku od nejakej americkanky o vztahoch, ale kym som sa dostala k nejakemu slusnemu stanku, tak uz nic nemali 🙄

zuzanockamt
10. júl 2009

tak ja som natrafila hned ... co mam stanok blizko panelaku,tak mali aj tam 😉

riana12
10. júl 2009

Dneska v Tescu som ani nevidela. A co tam aj stanok je, ani som nebola kukat. V tescu som si ako lehke cteni kupila bajecnu zenu 🙂

zuzanockamt
10. júl 2009

ja som obcas tiez kupovala bajecnu zenu, ale teraz uz nie

riana12
10. júl 2009

Ja som si ju troska pocitala cez obednu prestavku a tipujem, ze v buse zdriehnem a doma uz cas nebude 😅 😅

zuzanockamt
10. júl 2009

a co mas doma na plane, ked nebudes mat cas??? ... s mladym sa niekam nechystate?

riana12
10. júl 2009

No ja bezne zvyknem casopis niekde zalozit, takze preto "nebudem mat cas" 😅.
V sobotu urcite kysnem doma (zajtra je v robote) a mlademu mysel nebeha po nedeli, ja sa nejak nechcem prebytocne strkat do priazne, pretoze nemam naladu na vesele pokeci o hovadinach. Ja ho akurat tak dokazem znechutit mojou nanic naladou, sprdnut ho, ze je to zase vsetko nanic. Tak ak bude mat na mna naladu, ozve sa sam. A ked nie, mozno ma to k niecomu posunie vpred 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre