• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
aj ja zajtra pravdepodobne kysnem doma :rolling_eyes:
10. júl 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozme zajtra opat depkovat spolu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi to tak vyzera :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A mam novnku, pojdem troska skor z orbotky :dizzy_face:
10. júl 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to co tak???
10. júl 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na ze ked je piatok, tak mozem skor, aby som skorsi busik chytila a nemusela zybtocne cakat na ten, co nim bezne chodim :grinning:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. júl 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
cely den som mala nedostupny pc, tak som az teraz cital, co ste popisali.
a som teda fakt rada, ze je piatok
10. júl 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuzka, aj ja sa tesim, ze je piatok. Konecne sa mozem vyspat rano do syta.

No ja uz musim ist, o chvilu dochadzam. Tak sa majte pekne, prip. podvecer/vecer pridem.

Paaaaaaaaa :wink:
10. júl 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj zuzka :slight_smile:
papa riana :slight_smile: ... ja tu tiez vecer urcite budem :wink: ... ved kde inde :rolling_eyes:
10. júl 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tak utekaj, ja som este v praci, ale tak pol hodinku a idem tiez domov. uz tu zostavam len tak zo zotrvacnosti, lebo mi nejde teraz bus.
zuzi a ty si doma sama, ci aj manzel? lebo my ked sme obaja doma tak je pc bitka, len sa predbiehame, kto bude pri nom
10. júl 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ... ja som momentalne sama, lebo MM pomaha rodicom s prerabanim kupelne ... ale aj ked je doma, tak NB okupujem iba, on len vynimocne, ked nieco potrebuje kuknut ... ale zase ked ja som v praci, tak ma priestoru dost, aby to vyuzil :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kazdy mame svoj NB, len on je lenivy a nechce sa mu do toho svojho zapojit net, lebo tam treba este nieco pokupovat, aby to islo naraz na oboch :wink:
10. júl 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to sa mas. moj ako je teraz doma nezamestanany, tak je doma a jasne ze aj nieco robi ale urcite je aj na nete a potom je z toho taky nauceny, ze si pise na forach tak sa len menime, napise jeden potom druhy
10. júl 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojho nastastie tieto fora nechytaju, to len mna :grinning: :grinning: :grinning: ... on si len obcas pokuka auticka, motory a podobne somariny a to mu staci ... aj MM je nezamestnany, ale moc nestiha sediet pred NB,lebo stale niekde beha ... raz bratovi pomaha, potom rodicom, potom je s otcom na hubach a taaaaaak :wink: :wink: :wink: :wink:
10. júl 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to je aj dobre, lebo keby mal sediet na zadku doma, tak by sa nudil. :wink:
a ty si uz doma, ci este v praci?
10. júl 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam od dnesneho dna dovolenku az do 30.7., tak konecne oddychujem, lebo v auguste ma caka poriadna zaberacka v praci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem mat dovolenku az v auguste a uz teraz sa tak tešííííííííííííííííííííím. ja mám zaberačku teraz.
a čo robiš, ak sa smiem opýtať
10. júl 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič, idem si už aj ja pobaliť veci, aby som mohla ísť domov a nestvrdla v práci ešte aj v piatok.
10. júl 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja robim v skolstve ... som ucitelka ... teraz robim v CVČ a od septembra zase skola :grinning:
10. júl 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
škola? pôjdeš akože učiť do školy, alebo sa ty pôjdeš učiť do školy?
10. júl 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ze ja pojdem ucit :grinning: :grinning: :grinning: ... som ucila uz tri roky, potom sme boli aj s MM v UK skoro rok a teraz znova do starych kolaji :grinning:
10. júl 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda... a čo učíš? aké deti? veľké, malé?
10. júl 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
take väcsie ... mam druhy stupen pre ZS - matiku a slovencinu :slight_smile:
10. júl 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz sa aj ja mozem pidat do debaty :slight_smile:
10. júl 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vitaj, uz si doma? :slight_smile:
10. júl 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som doma od tristvte na pat :dizzy_face: Som najedena, teraz idem pomahat braskovi, ide daco tvorit, uz ma prekvapil takym peknuckym narcisom z kindervajicka, peny, slamky a este dacoho :slight_smile:
10. júl 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz teraz len polihujem, telku kukam a trosku citam casopis
10. júl 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaj, ako ti je fajnovo :dizzy_face: :dizzy_face:
10. júl 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej, este aj to pocasie take nanic, zajtra vraj tak isto ma byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež nič nerobím, lebo ma tak hrozne rozbolela hlava, že ani nič iné nezvládnem. drahý je vonku, niečo robí. a ja som pred chvíľou prišla, dala si kvapky, aby mi tá bolesť prešle a čakám... že mi bude lepšie
10. júl 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok