• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
autor
No jo... :grinning: By nam ale vzrastol pocet obyvatelstva... :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha to by bolo :sweat_smile:
ja by som to aj parkrat riskla :grinning:

a co nove? kam sa podeli zase tie baby jagy?! :frowning2:
4. feb 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No neviem, sa tu stretavame tak postriedmo... :sweat_smile: A uz aj ja padam pre dnesok, presuvam sa do postele, este chcem nieco precitat... Snad sa tu zrazime zajtra...alebo niektory dalsi den... :slight_smile: No pri nasom stasti... :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved my mame problem so zrazom aj ked mame povne udany termin :grinning:
DOBRU NOC a sladke sny :slight_smile: pa nabuduce
4. feb 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No veru, zla distribucia a organizacia... :grinning:
Tak dobru, papa... :slight_smile:
4. feb 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz spite? tiez som pocula o najucinejsej antikoncepcii - NEONDZIC :slight_smile:
4. feb 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lul: :grinning: :grinning: :grinning:
ja este nespim :sunglasses:
4. feb 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo aspirin - medzi kolena ;)

nj, ja tiez dufam v nehodu :grinning: ale pouzivame prsiplaste, ako tomu hovorime :grinning:
4. feb 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: aspirin - medzi kolena? to nenako nexapem :sweat_smile:
4. feb 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon - no ked budes mat zopnute kolena, asi sa tam tazko partner dostane, nie? skus si to predstavit :grinning:
4. feb 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: to je sila!
4. feb 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak :grinning:
4. feb 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cink :wink:
4. feb 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jasne, acylpyrin medzi kolena je odporucana antikoncepcia mojho otca... :grinning: Len teda neviem, ako velmi by sme si s takou uzili...
5. feb 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,tak ja som dnes v lekarni nakupila nasu dalsiu antikoncepciu a to spermicidny krem Pharmatex a ovulacny tester na zistovanie plodnych a neplodnych dni a este k tomu prerusovanie a babo este nedojde,ale dobry krok k nemu je aj to,ze uz len jedno balenie HAK aby sa telo znormalizovalo :slight_smile:
6. feb 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucida, spermicidny krem je bez receptu? :confused:
6. feb 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano a je tam pisane,ze zo 100 zien otehotnie 0,68 rocne.Je to najspolahlivejsia metoda po HAK.Mala som to vyskusat uz skor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem si ani predstavit akosa pouziva :sweat_smile:
6. feb 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Proste je tam taka striekacka(akoze davkovac)A tolko kremu si natlacis do posvy,to je ako lubrikacny gel :wink:
6. feb 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm teraz nepotrebujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale neskor mozno skusime
6. feb 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ho bohuzial este potrebujem,zajtra podpisujem tu novu zmluvu,tak uvidim kolko vydrzim este cakat.A v juni svadba a este doprerabat byt a bude babo!!!!!!! :dizzy_face:
6. feb 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby som vás musela ťahať až z druhej strany :grinning: my už konenče vybavujeme všetky papiere ohľadom nadstavby.. tak dúfam, že sa to čoskoro rozbehne.. našetríme čím viacej koruniek a budeme sa snažiť o bábo.. inak mexx.. ako to je s tou hlienovou metódou? ale tak aby sme náhodou nepochybili.. lebo z tej knihy som nejaká zmätená.. čo si písala..
7. feb 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Oriesok, no veru neviem, musim to najprv overit, ze ako to s tym hlienom vlastne je, aby sme to nepouzivali naopak... :grinning:
8. feb 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no však.. teraz by mi to akurát nepadlo vhod.. :grinning: tak keď o tom budeš vedieť viac info, tak daj večdieť.. dosť ma to zaujíma..
8. feb 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute dievčatá....prešlo pár mesiacov a ozývam sa:slight_smile:))) no ja sa už ani nehodím do tejto rubriky, strach ma opustil, ale aj tak sa nám nedarí otehotnieť...no uvidíme....ja len som si myslela, že kedže mi v živote skoro všetko vyslo na jednotku, že zavelím teraz a bude bábo a ono to také lahké nie je, takže ktoré rozmýšlate o odklade bábätka, tak rozmýšľajte o tom....lebo v dnešnom svete je to ťažké...takmer každá kamoška bud potratila, alebo nemôžu zatial...majte sa a vela zdaru...nejaká som depresívna čo?
8. feb 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Perla, mozno si depresivna, ale nevadi, tu sa mozes odventilovat (vramci moznosti)... :slight_smile: Ja si to tiez vsimam v poslednej dobe, ze ake je to zvlastne... Je vela parov, ktore chcu otehotniet a nedari sa im, alebo prisli o babatko...akoby bola nejaka uplne divna doba, nechapem... A tak aj ja velakrat rozmyslam nad tym, ci to pojde... :unamused: Ale aj tak pevne verim, ze ano... :slight_smile:
8. feb 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Oriesok, nasla som nejake info o tej Billingsovej ovulacnej metode (metode hlienu), klikni si tento link, su tam nejake info... :slight_smile: Ale spolahlivost nikto nezaruci... :wink:

http://www.billings.sk/
8. feb 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak ja som dnes podpisala zmluvu hned na dobu neurcitu,takze po skusobnej dobe mozme zacat planovat.V decembri najneskor.Jupí!!!!
8. feb 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Luci, no vidis, tak sa zacina darit... :wink: :slight_smile:
8. feb 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No len dufam, ze prezijem skusobnu dobu a nevyhodia ma alebo co :unamused:
8. feb 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok