Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
10. júl 2009

Zuzi, ako je u vas? u nas sa to celkom aj da, je troska pod mrakom, ale kde-tu nejake slnko vykukne. Ale je aj tak pod 20°

zuzanockamt
10. júl 2009

tak ja som uz toho dnes porobila az - az, tak som so sebou spokojna ... dufam, ze taka akcna budem aj zajtra 😅 😀

riana12
10. júl 2009

Zuzka, ved si riadne oddychni, potom aj hlava prestane boliet 😉

zuzana0612
10. júl 2009

tu svieti teraz slniečko, ale pred takou hodinkou lialo ako z krhly. je inak celkom príjemne. predtým, ako začalo pršať, chladno, fúkal vietor, teraz už je lepšie, je 23°.

zuzanockamt
10. júl 2009

tak u nas je chladno, len 16 stupnov, ale neprsi, len je pod mrakom cely den ... ale od pondelka sa to ma vraj zlepsovat, tak sa tesim 😀

riana12
10. júl 2009

Ja ma prestavku v tvorivej cinnosti, schne sa nam kuriatkovska hlavicka 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

a co to vlastne robite??? ... nech sa inspirujem

riana12
10. júl 2009

toto by malo byt kuriatko (aj ked v knizocke pisu kacenka 😕), je z polky kindervajicka, peny, polystyrenovej hlavicky, mal by byt este chlpaty drotik (vacsinou sa tym cistia fajky), len neviem, ci to doma mame, ked nie, vymyslime nieco ine.
ked chces, Zuzi, mozem odfotit, ako to vyzera podla knizky 🙂 brasko urobil zatial len od krku dole. hlavicka sa schne, krcok este neriesime 😅

zuzanockamt
10. júl 2009

jo, odfot, celkom to vyzera zaujimavo 😉 😉 ... potom daj na Pokec alebo na FB

riana12
10. júl 2009

potom prid mrknut na pokec 😉

zuzanockamt
10. júl 2009

no ved ja som stale na pokeci, takze kuknem

riana12
10. júl 2009

uz to tam je 🙂

zuzanockamt
10. júl 2009

idem kuknut 😉

riana12
10. júl 2009

braskovo kuriatko bude inak vyzerat, uz ma velke kridelka a nozicky sme mu urobili zltucke 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

uz som kukla ... zlate to je 😉 🙂

riana12
10. júl 2009

chudak, teraz tu i mna v izbe sedi, na stolicke pri stoliku, co si priniesol na tvorenie a caka, kym sa mu uschne polystyrenova hlavicka. bolo ju trreba namalovat zltou temperkou. no este sa nacaka. nie je tak moc teplo a ono sa to pomalicky susi 😝 a uz nevie, aku polohu ma zaujat 😅

zuzana0612
10. júl 2009

jéj jaké zábavky máte 🙂

zuzanockamt
10. júl 2009

no to veru dlhsie schne ... ale dobry napad to je ... aspon budem mat inspiraciu nejaku pre krpcov od septembra 😀 😀

zuzana0612
10. júl 2009

zuzi, že krpcov, veď 2. stupeň, to sú už veľké "deti"

riana12
10. júl 2009

KOnecne dosiel brasko do takeho obdobia, ze ho aj taketo veci bavia. Od septembra ide do skoly, budeme mat prvaka 😀

zuzana0612
10. júl 2009

tak budeš mať čo robiť. budeš sa učiť písať s ním.

riana12
10. júl 2009

No snad to bude sam robit. Ja a este druhy brat sme si od prveho dna robili ulohy sami. Ja som bola nutena - brat bol zly, vsetko by mi znicil, mal vtedy rok. A ked siel potom do skoly on a pocul, ako som si robila vsetko sama, tak sa mi chcel vyrovnat, tak napodobnoval 😀. Uvidime, co druhy brasko 😕

zuzanockamt
10. júl 2009

zuzka .. ale ja budem mat od septembra dve prace ... budem viest v CVČ jeden zaujmovy utvar - taky vytvarny pre predskolakov 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zuzana0612
10. júl 2009

tak buď to máte všetci v génoch a bude tiež taký samostaný, alebo si povie, že má starších dvoch súrodencov, a že mu pomôžu 😉

riana12
10. júl 2009

nechame sa prekvapit 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

väcsinou deti, ktore maju o dost starsich surodencov su dost samostatne a sikovne 😉 😉 😉

zuzana0612
10. júl 2009

asi ano. priateľ má jednu sestru starú ako ja a jedna je o jedenásť rokov mladšia a je to vidieť, že je šikovná a taká "chytrejšia". myslím, že majú tie deti asi od starších súrodencov veľa odpozorovaného dopredu

zuzanockamt
10. júl 2009

ja mam tiez sestru mladsiu odomna o pät rokov a tiez bola a stale je samostatnejsia a akcnejsia ako my dve dalsie 😀

riana12
10. júl 2009

hej, troska to badam aj na najmladsom, ze ma od nas vela odpozorovane 🙂

zuzanockamt
10. júl 2009

aspon maju uz potom rodicia menej prace 😀 😀 😀 🙂 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre