Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
10. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😵

zuzana0612
10. júl 2009

no to ano, ja to vidím aj na tom, že keď sa s ňou bavím, tak to je úplne iné ako keď sa človek baví s inými v jej veku.
proste to nejaký vplyv na ňu má, že má starších súrodencov o dosť

zuzanockamt
10. júl 2009

no to hej 🙂 🙂 🙂 ... uz by mi mohol aj MM prist,lebo sa uz nudiiiiiiiim sama od rana 😀 😀 😀

zuzana0612
10. júl 2009

ja som rada, že mám chvíľu ticho. lebo z práce som taká "ohučaná", ale ja mám pre seba takto iba chvíľku. za chvíľu je tu a už sa teším že za také dve hodinky ležím v posteli a spinkám

riana12
10. júl 2009

medzi nami troma su vacsie vekove rozdielmi ja a bratia, to su rozdiely 5,5 a 14,5 roka. takze sa tak detsky hrali len chvilu a potom sup na take "dospelackejsie" hry. Najmladsi brasko kolkokrat vypusti taku hlasku, ze sa len cudujeme, ako na take prisiel. Ale to robi fakt, ze je obklopeny starsimi detmi a a vela dospelymi.

zuzanockamt
10. júl 2009

riana ... to mate poriadne rozdiely 😀
zuzka ... ja pojdem spat urcite zase az po polnoci 😀 😀 😀

zuzana0612
10. júl 2009

no veď to, že sú tie deti "iba" s dospelými. tak potom sú o niečo popredu oprosti rovesníkom.
ja mám brata o dva roky mladšieho, tam žiaden rozdiel nebol. ale inak tiež sa vedel na mňa spolahnuť pri školských úlohách a vybavovaní rôznych záležitostí, ale to možno nie je ovplyvnené vekom. 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

my nemam nejake velke rozdiely ... jedna sestra je mladsia o rok a tri mesiace a ta druha o pät rokov 😀 🙂 😉

riana12
10. júl 2009

Zuzi, mne sa take rozdiely pacia, ma to svoje vyhody, takze ak budem mat moznost, tak preco to nemat podobne aj pri svojich detickach. Samozrejme, su tam aj nevyhody (ale ja si pamatam len ako sa mi kolkokrat nechcelo bratov strazit, pretoze oni len auticka, roboty prip. som sa chcela hrat sama a nemohla som). u nas som zatial ani nepostrehla, ze by sme sa sebe odcudzovali, pretoze s tym starsim sa o vselicom porozpravame, s mladsim sa stale nejak hrame a straasne ich lubim. mladsi sa ide zblaznit od radosti, ked dojdem domov, ten starsi potom za mnou beha, ze co nove ma na PC. akurat mi ta sestra chyba 😅 😅.
a kedze su medzi nami take rozdiely, tak mne a starsiemu nemal ktobehat veci vybavovat, takze sme sia viac-menej sami obehali. a to je myslim len fajn. ja som bola vzdy rada, ze som si to a to dokazala sama vybavit, urobit, ze ma nevodia len za rucicku. a to iste braskovia. ked mozu nieco sami urobit, hned o meter do vysky narastu 😀 😀 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

ja by som zase prijala nejakeho brata, ale starsieho 😀 😀 😀
tak ja budem mat len jedno dieta ... ak vobec ... takze nejake vekove rozdiely nemusim riesit

riana12
10. júl 2009

a co keby ste si zarobili na dvojicky, dvojvajecne, nech mate parik hned?

inac by sme sa o pokeci k pharmatexu, nasej sukromnej, mali presunut sem 😅 😅

zuzanockamt
10. júl 2009

ved som akurat chcela podotknut, ze sme obsadili uz tri temy 😀 😀 😀 ... nam to tam zmazu a budeme spokojne ... tak tu dalsiu reakciu mozes dat uz sem 😉 😉 😉

riana12
10. júl 2009

no ja nejak neriesim, ci zo mna vyteka. cipok, to ked sa rozpusti, tak je isto menej tekutiny ako z kremu. pri nom mi vadi, ze este aj na druhy den mam z neho mastne nohavicky. ale staci dat intimku, pri kazdej navsteve wc sa toaletnym utriet. a od mladeho som len raz riesila, ze nieco so mna vyteka 😖. ten uz sa tak strazi, az to pekne nie je. proste mi neveri. aby som naaahodou ani jednu spermijku nezneuzila 😝 😝 😝 😝

zuzanockamt
10. júl 2009

no tak to az taky uzkostlivy je 😅 😅 😕 😕 😕 ... tak my v pohode mimo plodnych dni len tak bez vsetkeho 😅

riana12
10. júl 2009

mlady mi povie, ze vsak baby dokazu otehotniet aj pocas MS, tak nech ho nechcem presviedcat 😔 😔 😔

zuzanockamt
10. júl 2009

joj ved dokazu, ked maju vtedy plodne dni ... ale ja viem presne kedy mam a cez MS to teda nie je ... a ty este ked merias BT, tak tiez by si mala vediet

riana12
10. júl 2009

ved aj ja viem, kedy mam. ale on vyhlasi, ze mi neveri, pretoze sa babatka malo bojim... zato ze nezdielam s nim rovnaky strach, tak som nedoveryhodna 😢

zuzanockamt
10. júl 2009

no je divny 😠 😠 😠 😠 😠 ... jaaaaaaj ti chlapi 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ... ja by som ho kopla asi niekam 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zuzanockamt
10. júl 2009

ale smiesne ...ze malo sa bojis babätka ... a co ono pride a postrasi ta, nie??? ... ze bu - bu - bu 😀 😀 😀 alebo huuuuuuuuuu 😀 😀 😀

riana12
10. júl 2009

ja uz mam sto chuti ten pharmatex, co mam vyhodit. ale iba pred jeho ocami. nech vidi... a ked bude nieco chciet, povedala som si, ze sa zatnem a nech sa aj poserie. a ked bude chciet ist na inu adresu, branit mu nebudem...

zuzanockamt
10. júl 2009

ved tak si aj ja myslim, ked sa tak boji, tak nech nema ani sex ... uvidis ako to dopadne ... ja som to aj na mojom vyskusala a musim povedat, ze trosku pomohlo 😀 😉

riana12
10. júl 2009

jemu inak ten klasicky sex ani nechyba. nebyt mojej iniciativy, doteraz nic nebude. ale zatrhnem mu ine srandy, nech sa aj poserie a roztece na kolomaz.

zuzanockamt
10. júl 2009

akoze nechyba??? ... ved nie ste spolu az tak casto a je mlady chlap 😅 😅 😅 😕 😕 😕

riana12
10. júl 2009

ze prenho to nie je dolezite, tym padom mu to ani nechyba. a ked sa potrebuje uvolnit, tak si poradi aj sam ☹ ☹

zuzanockamt
10. júl 2009

no to je divne ... ja nechapem, ze si este s nim 😕

riana12
10. júl 2009

ani ja seba nechapem, bohuzial. uz len cakam, kedy vybuchnem a...

zuzanockamt
10. júl 2009

no mala by si si najst niekoho druheho, kto by ti to rozhodovanie ulahcil 😉 😉

riana12
10. júl 2009

nie som moc za sposob, ze najprv si najst ineho a potom opustat sucasneho. zda sa mi to ako podraz. a nemam istotu, ci by som toho noveho vedela lubit, ci by to nebolo len ako dovod skoncit to predchadzajuce 😔

zuzanockamt
10. júl 2009

ja by som sa zase inak k rozchodu asi nedokopala ... lebo neznasam ten pocit, ked som sama 😝

riana12
10. júl 2009

u mna je zle, ze ho velmi lubim. ale ked si predstavim, ako to medzi nami vyzera, je mi nanic... ☹ ☹ ☹ 😢 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre