Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzana0612
11. júl 2009

vy ste sa našli cez net? my sme sa zoznámili na svadbe kolegyne.on tam bol ako rodina ženícha

zuzanockamt
11. júl 2009

no my sme sa spoznali cez internet, inak by sme sa nemali kde stretnut, kedze nas delilo asi 55 km, ja som vtedy este studovala a MM uz davno pracoval, lebo je o 7 rokov starsi 😉 😉 😉

zuzana0612
11. júl 2009

a koľko sa poznáte? môj je o dva a pol roka mladší. my by sme sa tiež inak nemali ako stretnúť. aj keď ja som bývali dvadsaťpäť km od nich a pracovala som v meste, kde on býval a chodl okolo firmy kde som pracovala do práce. ale nikdy sme sa pred tým nevideli 😀

zuzanockamt
11. júl 2009

my sme spolu uz sest rokov, z toho 4 roky spolu byvame a 2 roky a nejake mesiace sme manzelia

zuzana0612
11. júl 2009

no tak to je pekný čas. my sme spolu skoro tri roky. človek si ani neuvedomuje, ako čas letí

zuzanockamt
11. júl 2009

no veru, leti to riadne ... aj ked mne sa zda ako keby sme boli spolu uz celu vecnost 😀 😀 😀

zuzana0612
11. júl 2009

niekedy mám aj ja ten pocit. a keď si ešte predstavíš, že ešte takých možno 50 rokov.... 😀 😀 😀 to je potom čo jaká večnosť 😀 😀 😀

zuzanockamt
11. júl 2009

tak ja pochybujem, ze by sma my dvaja dozili az takej doby ... ze 5O rokov 😀 😀 😀

zuzana0612
11. júl 2009

no tak nebudeme teraz rozoberať, že koľko sa kto dožijeme.... 😉 to nie je moc veselá téma...
ja som to skôr tak obrazne myslela

zuzanockamt
11. júl 2009

no ved jasne 😉 ... ja to neriesim kolko budeme spolu ... ci este mesiac alebo do konca zivota 😀

zuzana0612
11. júl 2009

to je asi najlepšie. ale keby človek nešiel do toho vzťahu s tým, že je to na celý život, tak načo by to skúšal

zuzanockamt
11. júl 2009

tak ja som nikdy neriesila, ci budeme spolu na cely zivot ... sme spolu, je nam zatial ako - tak celkom dobre a uvidi sa, co zivot este prinesie alebo neprinesie 😀 😉

riana12
11. júl 2009

Ahojte, tak aj sem zavitam pozdravit. Ja som len chvilku hore 😀. Som si konecne taky dlhy a snad aj vydatny spanok dopriala 😀

Neviem, ci sme vcera nieco vyriesili, ale som si povedala svoje k par veciam a hlavne k tomu byvaniu, bo od toho sa aj vela inych veci odvija. Aj som mu povedala, ze by mal aj on prehodnotit, ci to ma medzi nami zmysel. Pretoze ja za sucasnych okolnosti nedokazem ten vztah tahat a rozvijat...
Tak len cakam, co bude zajtra, ci bude k nam chciet prist (dohodli sme sa vcera poobede) a co mi povie. Ale som uz pripravena na vsetko 😔

zuzana0612
11. júl 2009

no tak to my keď sme sa zoznámili, tak môj drahý povedal, že si ma chce nechať na celý život 😀 a to ešte nevedel, čo som zač 😀 😀 😀
ale jasné, že to beriem realisticky. nikdy človek nevie, čo bude. stať sa môže hocičo. lebo človek nikdy neviem čoho je schopný.

zuzanockamt
11. júl 2009

no teda ... tak to si mu riadne dala 😀 😀 😀 ... ale tak mozno porozmysla a zhodnoti co a ako ... ved zase nie ste spolu az tak kratko 😉

riana12
11. júl 2009

Ja si nedavam ziadne nadeje, nechcem nad tym premyslat, je to zatial iba na nom...

Inac, my sme boli spolu 4-5 mesiacov, ked na mna vybalil, ze kedy by bolo najlepsie mat svadbu 😀. Ze ci hned po jeho skole a tak. To som ho krotila ako sa len dalo. A teraz si, vtipalek, na to nepamata 😀 😀 😀

zuzana0612
11. júl 2009

ahoj riana, no tak super, že si sa vyspala, lebo keď si mu dokázala toto všetko povedať a ešte si sa aj vyspala dobre, tak to ju uplne super.
a pekne si mu to povedala😉

zuzanockamt
11. júl 2009

riana 😀 😀 😀 😀 😀 ... moj drahy sa ma to opytal po 9 mesiacoch, ja som samozrejme tiez nechcela este a ked som potom neskor chcela, tak si tiez nepamätal 😀 😀 😀

zuzana0612
11. júl 2009

lebo muži si pamätajú iba to čo chcú a keď je to viac ako týždeň stará vec, tak si ju nepamätajú či chcú alebo nie 😀

riana12
11. júl 2009

Zuzka, to uz sa k tomu vztahu inak staviam. Aj tu babulky na nete ma povzbudili, nebojte, nie aby to hned smerovalo k rozchodu, ale skor tym smerom, aby so sa zamyslela, co od vztahu ocakavam, ake mam poziadavky, co mi chyba, co mi prekaza a hlavne, nehadzat vinu len na seba, ze sa nieco kazi (bo som taketo vycitky mala). Jedna sa predsa o to, aby som sa citila ja v pohode a potom bude aj vztah v pohode...

Takze som teraz v takom klude, ale bez konkretnych ocakavani, ja som si svoje povedala a je na druhej strane, ako sa k tomu postavi. A zariadim sa podla toho, ako sa k problemu vyjadri mlady...

zuzana0612
11. júl 2009

to je presne tak. veď jasné, že človek ak mu na vzťahu záleží, tak nekončí hneď všetko rozchodom. o tom to je, že najskôr sa treba porozprávať, komu čo vadí a čo kto očakáva. a potom si to treba zhodnotiť, že či môžeš urobiť pre toho druhého to čo on chce a podľa toho urobiť rozhodnutie.

riana12
11. júl 2009

Takze ako som hovorila, je to na mladom, uvidim, snad uz zajtra, ako sa k veci stavia... 🤐

zuzana0612
11. júl 2009

jasné, veď uvidíš, či ho to pohne, alebo nie...

riana12
11. júl 2009

tu nikoho? 😕

ja som sa nejak zakecala zo znamou na pokeci 😅 pojdem teraz daco porobit, pocas dna sa mozno este zastavim 😉

zuzana0612
11. júl 2009

je sobota, tak všetci asi upratujú, varia a podobné veci 😉

zuzanockamt
11. júl 2009

ja som uz tuuuu 😀 ... bola som po obchodoch trosku ... varit sa nechystam ani nahodou 😀 😀 😀 ... mozno spravim MM pecene zemiaciky, on by sa tym krmil aj kazdy den a to mam rychlo hotove 😀

riana12
11. júl 2009

niekto tu? 😕

zuzanockamt
11. júl 2009

ja som tu stale, ale ked nikto nepise, tak ani ja nepisem 😀 😀 😀
uz som stihla upiect aj kolacik a oprat jednu pracku 🙂

riana12
11. júl 2009

aj ja som prala, daco upratala, macku vykupala 🙂

zuzanockamt
11. júl 2009

kupala si macku??? ... my ked sme mali kedysi davno macku v byte, tak sme ju tiez kupali, ale to bolo bozie dopustenie, co ta vyvadzala pri tom 😀 😀 😀 😀 ... a potom aka bola smiesna, ked bola mokra 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre