Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
15. júl 2009

ja som tiez v robotke, mame sice klimu, ale kolegyna si to vypla, otvorila okna akoze na prievan a mozme sa tu dusit... 😝

bamb27
15. júl 2009

aj ja mam otvorene akoze na prievan, len nic nefuci... a k tomu dva ventilatory, z ktorych ma akurat tak bolia oky.. ked uz som taka spotena tak poviem pravdu, radsej by som bola z niecoho ineho asi

riana12
15. júl 2009

Bamb, ktoze vie na co ty myslis 😀 (snad som to pochopila a nebudem tu za uchyla 😅 😅)

bamb27
15. júl 2009

😀 ...hahaha... myslela som na to ze by som si sla zahrat teniiiiiiis, ale aj to druhe je dobre...

riana12
15. júl 2009

Aha, tak som tu predsa za uchyla 😀 😀 😀 Ja by som si zase sla taky bedminton zahrat 🙂

bamb27
15. júl 2009

ale nie nie, beriem rolu uchyla na seba,vzhladom k tomu ze hadzem dvojzmyselne poznamky.... 😉
ked ja mam dneska taku dobru naladu a ani nevem preco

riana12
15. júl 2009

Ale to je len fajn, ked mas dobru naladicku 🙂 A ty mas uz aj fotecku 😵

bamb27
15. júl 2009

hej hej ... mam, ale ked tak na nu kukam tak daka je krepa.. pockaj zmenim

riana12
15. júl 2009

Toz aka foto zase nova? 😕 Taka zahadna 😀

bamb27
15. júl 2009

lebo akoze ty nemas zahadnu, coooo? tak vies.. taky poloanonymny status mi tu celkom vyhovuje... o niektorych veciach pred realnymi znamymi vobec nehovorim, tak aspon niekde nech sa vyventilujem

riana12
15. júl 2009

presne, presne tak 😉

bamb27
15. júl 2009

a ake mas na dneska plany popracovne?

riana12
15. júl 2009

Hodim ti do IP 😉

zuzana0612
15. júl 2009

no baby tak aby ste si nemysleli, že iba vy máte v práci tropické podnebie, tak tu je to obdobné. horko na... porazenie. ventilátory hučia, ale tiež akurát ma z toho bolia plecia a oči. o klíme môžeme snívať.
riana, ja chodím do práce na 6:30 každý deň, aby som mohla skoro domov utekať. čo sa mi v posledných dňoch síce nedarí, ale čo narobíš. snáď bude aj lepšie. za hodinku idem na obed, tak sa aspoň dobre najem. 🙂
banb, teda nepoznám veľa bába, čo má také šťastie ako ty, že má chlapa, s ktorým o všetkom kecá

bamb27
15. júl 2009

no na svojho chlapa som mala skutocne stastie.. on mi asi z neba padol... ale ja si aj tak myslim ze chlapi su ukecanejsi ako zeny, dokonca aj klebetni....
ty mas takeho toho neukecanejsieho?
my tu mame take teplo, ze digitalny teplomer to uz nezvladol a normalny ukazuje okolo 33-34 stupnov... asi sa pojdem von schladit

zuzana0612
15. júl 2009

my tu máme neskutočne. nemáme tu síce teplomer, ale potíme sa statočne. už som rozmýšľala, že zájdem do vedlajšej kancelárie pre teplomer, ale zase si hovorím, že čo budem strašiť. iba sa začnem ešte viac potiť, keď zistím že tu je tridsať.
ja mám takého ukecaného napoly. keď sa chcem o niečom baviť, tak to podľa nálady. nechá to skôr riešiť mňa a inak vždy hovorím, že on ukecal mňa, lebo inak by sme neboli ani spolu 😀

bamb27
15. júl 2009

no vidis to.. chlapi su ukecani a riadne... len sa treba pokusit sa na tie chlapske taraninky a este sa aj dobre zabavis... aj vazne temy riesime sposobom skor smiesnym ako serioznym..ale mne to tak vyhovuje

no nevem co s tou horucavou ideme robit, ale vlastne ked tak nad tym rozmyslam tak sa vlastne tesim ze je konecne teplucko a leto... ale tak do bazenika sa po krk ponorit by nebolo vooobec zle... a este lepsie do mora

zuzanockamt
15. júl 2009

Ahojte 🙂
tak mne je momentalne asi najlepsie ... vratili sme sa od jazera, ideme aj zajtra 🙂 ... MM ide sice teraaz prec zase az do vecera ... ale co uz ... ja pojdem asi trosku po obchodoch polietat 😀

bamb27
15. júl 2009

lietanim po obchodoch sa clovek aj celkom zapoti... dokonca aj ked su tie obchody klimatizovane... ale aj ja by som brala jazerovanie sa... zeby cez vikend?

zuzanockamt
15. júl 2009

ja som musela vyuzit situaciu teraz, lebo cez vikend sa asi nepodari, ma sa vraj aj zhorsit trosku pocasie a MM asi cez vikend nebude mat cas, tak som rada,ze si nasiel aspon doobeda cas 😅

bamb27
15. júl 2009

a coze ho mas takeho zaneprazdneneho? .. musis mu pomoct a potom ti bude rychlejsie k dispozicii..na dalsie jazerovanie... alebo na hocco 😉

zuzanockamt
15. júl 2009

teraz pomaha svojim rodicom, lebo prerabaju kupelnu a kuchynu ... takze je tam od rana do vecera ... a pomoct mu tam teda nemam ako

bamb27
15. júl 2009

no trosku by si tam zavadzala a potom by si sa tvarila ze mu podavas kachlicky a kadeco...

zuzanockamt
15. júl 2009

no im netreba podavat nic, su tam na to traja, takze ja len obcas tam skoccim, pokecam so svokrou a to je vsetko 😀

bamb27
15. júl 2009

no ja by som sa tam isto nanominovala ako hlavny podavac - zavadzac... ja take radaalebo by som im aspon doma vyvarala dobrotky a nosila

zuzanockamt
15. júl 2009

tak ja nie som taka aktivna zienka 😀 😀 😀 ... radsej si idem po svojom ... vari im svokra ... ja velmi varit neviem a ani sa mi moc nechce, to uz len ked fakt musim 😀

bamb27
15. júl 2009

fakt? ...a mna ti to bavi... aj piect, zababrat celu seba a celu kuchynu, napiect nieco vonave a potom to dat zjest niekomu kto ma pochvali aka som sikovna...

zuzanockamt
15. júl 2009

tak ja peciem v podstate len na Vianoce troku a na Velku noc ... lebo vsetky zakusky nam dava svokra ... no a cez tyzden mocvarit netreba a cez vikendy, ked je pekne sme aj tak vzdy niekde vonku na turistike alebo biku alebo tak podobne,takze nie je na to cas 😀

bamb27
15. júl 2009

jaaaaj... tak ale aby si si zase nemyslela ze nic ine nerobim len varim a peciem... to nieee, na to sa mam moc rada.. bike spinka oprety o stenu zatial, ale zahajili sme uz tenisovu sezonu...

zuzanockamt
15. júl 2009

my len bike, turistika a korcule v lete a v zime zase bezky 🙂 ... len ja mam teraz trosku prestavku od biku,lebo som sa vysypala asi pred dvoma mesiacmi a mala som dost problem s kolenom ... ostala mi dost dobra jazva, ale tak co uz narobim 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre