Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

lul
8. feb 2008

lucida - to je super, gratulujem 😀

lucida
9. feb 2008

dakujem dievcata,takto je moje babetko uz trochu realnejsie.Uz len pockat po svadbe,na tu teraz ani nemyslim 😵

adrioska
9. feb 2008

lucida a kde budes pracovat? ak nie som indiskretna... 😉

adrioska
9. feb 2008

inak tiez gratulujem 🙂

lucida
9. feb 2008

Ako asistentka obchodneho oddelenia, praca s pocitacom, objednavky,nakup, predaj a viac neviem.Ale hadam to bude fajn 😝
Inak ja som strasne rada,ze tu na fore sa vsetky tak tesime z uspechov druhej,tolko blahozelani nemam ani k narodkam.Ste zlate!! 🙂

mexx
autor
10. feb 2008

Luci, no jasne, ved kde uz ma clovek inak nabrat tolko radosti a dobroprajnosti... 😀

blazonko19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lul
10. feb 2008

baby my sa zaciname snazit v aprili, len neviem, ci to dovtedy vydrzim...

adrioska
10. feb 2008

luci , ved to by malo byt normalne, keby bolo tolko nefalosnej lasky na celom svete, svet by bol ovela nadhernejsi! 🙂
vsetko dobre v novej robote a potom najma vela stastia pri snazilkovani! 😉
my sa uz snazime teraz od februara, dufam, ze nie dlho a ze to vyjde co najskor...ach jaj zbozne to zelanie!! 🙂

mexx
autor
10. feb 2008

Baby, mne sa dnes v noci snivalo, ze som sa rozpravala s vami vsetkymi a cela happy som sa vam chvalila, ze tak my sa teda zaciname naozaj snazit...a normalne som sa zobudila s tym, ze sakra aky dobry pocit to bol... 😀 Mi uz z toho asi raz sibne... 😀 😀 😀

lul
10. feb 2008

mexx - nemas na mna. ja si podvedome hladkam brucho, ako keby som tam uz daco mala mat 😀

mexx
autor
10. feb 2008

Lul, to aj ja niekedy robim... 😀 😀 😀 Alebo pred zrkadlom uplne vystrcim brucho, ze ktory mesiac by to tak mohol byt... 😀 😀 😀

lul
10. feb 2008

a ze ako by mi to pristalo 😀

mexx
autor
10. feb 2008

A potom este v obchodoch omakavam kociky a trosku ich natriasam, ze ci su dobre...a postielky, ci nie su rozhegane... 😀 😀 😀

lul
10. feb 2008

tak kociky aj ja, ze ake su na moju vysku (resp. nizku), ci ma nebudu boliet ruky 😀 a ake maju vselijake patenty 🙂 ale k postielkam som sa este nedostala 😀

mexx
autor
10. feb 2008

No tak tie postielky zase nie az tak casto, predsa len, pri kocikoch je viac prilezitosti... 😉 A potom take, ze vymyslat mena... 😀

lul
10. feb 2008

jaaaaaaj, veru. ja uz mam 10x zmenene 😀 😀 😀 😀 😀

lucida
10. feb 2008

Sranda co ste tu dnes popisali 😅
Lul,adrioska drzim palce,piste keby daco,ja to prezivam ako by islo o mna
Mexx ja si kazdy tyzden prinesiem od maminy plnu igelitku detskych veciciek este po nas a perem ich a skladam a kukam a moj drahy na mna kuka a mysli si svoje,ze ci to trosku neprehanam 😕

mexx
autor
10. feb 2008

Akoze babeny, povedzme si uprimne - keby som mala stopercentnu istotu, ze urcite budem mat deti (akoze keby to bolo take jednoduche, ze ved si kupim a hotovo a ziadne problemy s otehotnenim alebo nieco podobne neexistuju), tak si tie vecicky zhromazdujem uz teraz, mam kompletne zariadenu detsku izbu a babo pak moze prist do hotoveho luxusu... 😀

lul
10. feb 2008

mexx - presne 🙂

mexx
autor
10. feb 2008

To mate ako s "vybavou" - chystajte si pomaly hrnce, uteraky, navlecky a podobne veci, ked sa budete vydavat, tak vas to tak nezaskoci...ako hovorievala moja babka... 😀 😀 A s detmi by sa to dalo tiez tak, mozno by to v konecnom dosledku bolo uplne dobre, boli by sme na deti genialne prichystane... 🙂

lucida
10. feb 2008

Ja dufam,ze problemy nebudu aj ked mame 2 páry kamaratov,ktorí sú manželia už dlho a nemozu mat babo,zvažujú už adopciu a to trva tak dlho, no katastrofa.Aspon to jedno keby sa podarí ☹

mexx
autor
10. feb 2008

Ved to, ze dnes je uz taka doba, ze si ozaj nemozeme byt iste, ako to dopadne. Mozno tie z nas, ktore nemaju ziadne problemy, zrazu zistia, ze to vobec nejde, alebo tie, ktore maju vela problemov a boja sa, ze nic sa nepodari, otehotneju ani sa nenazdaju. Ale je to velmi neiste, nic sa neda zarucit... 😒

lul
10. feb 2008

a uz len taka banalita - vymalujes na ruzovo a narodi sa ti chlapec 😀

mexx
autor
10. feb 2008

Och, to nie, vymalujem trebars na bledozlto, to je taka neutralne farba... 🙂 😀

lucida
10. feb 2008

Ja koncim,ideme s so snubencom pozerat film Pred svadbou nie 😉

lul
10. feb 2008

kde to davaju?

mexx
autor
10. feb 2008

Ten som stale nevidela a uz dlhsie sa chystam... Luc, tak nam das pak referencie, ze ci sa oplati pozerat... 😉

mirip
10. feb 2008

ahoj mexx - táto foto je super, vidím s kým píšem, nie ako tá predtým, tie červené rukavice, ako tak vidím máš novú tému ešte zájdeš na kus reči aj k islamským..... 😅

lul
10. feb 2008

mexx - veru, nova fesi fotka. a mas krasne motto v pase 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre