• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
lucida - to je super, gratulujem :grinning:
8. feb 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dievcata,takto je moje babetko uz trochu realnejsie.Uz len pockat po svadbe,na tu teraz ani nemyslim :dizzy_face:
9. feb 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucida a kde budes pracovat? ak nie som indiskretna... :wink:
9. feb 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tiez gratulujem :slight_smile:
9. feb 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako asistentka obchodneho oddelenia, praca s pocitacom, objednavky,nakup, predaj a viac neviem.Ale hadam to bude fajn :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inak ja som strasne rada,ze tu na fore sa vsetky tak tesime z uspechov druhej,tolko blahozelani nemam ani k narodkam.Ste zlate!! :slight_smile:
9. feb 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Luci, no jasne, ved kde uz ma clovek inak nabrat tolko radosti a dobroprajnosti... :grinning:
10. feb 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
10. feb 2008 o 12:56 • blazonko19
baby my sa zaciname snazit v aprili, len neviem, ci to dovtedy vydrzim...
10. feb 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci , ved to by malo byt normalne, keby bolo tolko nefalosnej lasky na celom svete, svet by bol ovela nadhernejsi! :slight_smile:
vsetko dobre v novej robote a potom najma vela stastia pri snazilkovani! :wink:
my sa uz snazime teraz od februara, dufam, ze nie dlho a ze to vyjde co najskor...ach jaj zbozne to zelanie!! :slight_smile:
10. feb 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby, mne sa dnes v noci snivalo, ze som sa rozpravala s vami vsetkymi a cela happy som sa vam chvalila, ze tak my sa teda zaciname naozaj snazit...a normalne som sa zobudila s tym, ze sakra aky dobry pocit to bol... :grinning: Mi uz z toho asi raz sibne... :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx - nemas na mna. ja si podvedome hladkam brucho, ako keby som tam uz daco mala mat :grinning:
10. feb 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lul, to aj ja niekedy robim... :grinning: :grinning: :grinning: Alebo pred zrkadlom uplne vystrcim brucho, ze ktory mesiac by to tak mohol byt... :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ze ako by mi to pristalo :grinning:
10. feb 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A potom este v obchodoch omakavam kociky a trosku ich natriasam, ze ci su dobre...a postielky, ci nie su rozhegane... :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kociky aj ja, ze ake su na moju vysku (resp. nizku), ci ma nebudu boliet ruky :grinning: a ake maju vselijake patenty :slight_smile: ale k postielkam som sa este nedostala :grinning:
10. feb 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No tak tie postielky zase nie az tak casto, predsa len, pri kocikoch je viac prilezitosti... :wink: A potom take, ze vymyslat mena... :grinning:
10. feb 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj, veru. ja uz mam 10x zmenene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sranda co ste tu dnes popisali :sweat_smile:
Lul,adrioska drzim palce,piste keby daco,ja to prezivam ako by islo o mna
Mexx ja si kazdy tyzden prinesiem od maminy plnu igelitku detskych veciciek este po nas a perem ich a skladam a kukam a moj drahy na mna kuka a mysli si svoje,ze ci to trosku neprehanam :confused:
10. feb 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Akoze babeny, povedzme si uprimne - keby som mala stopercentnu istotu, ze urcite budem mat deti (akoze keby to bolo take jednoduche, ze ved si kupim a hotovo a ziadne problemy s otehotnenim alebo nieco podobne neexistuju), tak si tie vecicky zhromazdujem uz teraz, mam kompletne zariadenu detsku izbu a babo pak moze prist do hotoveho luxusu... :grinning:
10. feb 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx - presne :slight_smile:
10. feb 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To mate ako s "vybavou" - chystajte si pomaly hrnce, uteraky, navlecky a podobne veci, ked sa budete vydavat, tak vas to tak nezaskoci...ako hovorievala moja babka... :grinning: :grinning: A s detmi by sa to dalo tiez tak, mozno by to v konecnom dosledku bolo uplne dobre, boli by sme na deti genialne prichystane... :slight_smile:
10. feb 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja dufam,ze problemy nebudu aj ked mame 2 páry kamaratov,ktorí sú manželia už dlho a nemozu mat babo,zvažujú už adopciu a to trva tak dlho, no katastrofa.Aspon to jedno keby sa podarí :frowning2:
10. feb 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ved to, ze dnes je uz taka doba, ze si ozaj nemozeme byt iste, ako to dopadne. Mozno tie z nas, ktore nemaju ziadne problemy, zrazu zistia, ze to vobec nejde, alebo tie, ktore maju vela problemov a boja sa, ze nic sa nepodari, otehotneju ani sa nenazdaju. Ale je to velmi neiste, nic sa neda zarucit... :unamused:
10. feb 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz len taka banalita - vymalujes na ruzovo a narodi sa ti chlapec :grinning:
10. feb 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Och, to nie, vymalujem trebars na bledozlto, to je taka neutralne farba... :slight_smile: :grinning:
10. feb 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja koncim,ideme s so snubencom pozerat film Pred svadbou nie :wink:
10. feb 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde to davaju?
10. feb 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ten som stale nevidela a uz dlhsie sa chystam... Luc, tak nam das pak referencie, ze ci sa oplati pozerat... :wink:
10. feb 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mexx - táto foto je super, vidím s kým píšem, nie ako tá predtým, tie červené rukavice, ako tak vidím máš novú tému ešte zájdeš na kus reči aj k islamským..... :sweat_smile:
10. feb 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx - veru, nova fesi fotka. a mas krasne motto v pase :wink:
10. feb 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok