Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
18. júl 2009

a kedy sa vraciate do UK? ja nejak nemam prehlad 😅 😅

etuska
18. júl 2009

MM zaciatkom augusta a my 20.8,ale hadam sa to upokoji-pevne verim
Idem pomaly spinkat
dobru noc a krasnu nedelu

riana12
18. júl 2009

myslim,ze media robia vacsie haloo, ako by sa patrilo, potom su ludia este viac stresovani...

no maj sa pekne etus 😉 pekne uzivaj aj ty nedelu, paa 🙂

zuzanockamt
19. júl 2009

Ahojte 🙂
no to je super, erika, ze mate peknu dovolenku, ponavstevujete rodinku, znamych 😵
a co sa tyka tej chripky, tak si myslim, ze to je vsetko dost nafuknute ... a hlavne tam ti z ostrovov dokazu vsetko zvelicit 😀 😉

etuska
19. júl 2009

no Zuzi-dufam,ze je to tak,lebo co citam na nete tak to nie je ziadna slava.Uz aj nejaky lekar na to zomrel 😒
Verim ze sa to znormalizuje.
Dnes chceme ist este do ZOO s kamosmi a ich detickami a k tete-tak uvidime ake bude poobede pocasie lebo teraz obcas poprchava.

zuzanockamt
19. júl 2009

ja som minule sledovala TA3 a nasi lekari tvrdia, ze klasicka chripka je omnoho nebezpecnejsia ako ta nova

riana12
19. júl 2009

ahojte 🙂

riana12
19. júl 2009

no idem ja teraz pozerat jeden filmik na markize a popijat zvysok mojitka, s mladym sme stiahli dneska kazdy po 2 😀

zuzanockamt
19. júl 2009

riana ... no to ste teda riadne vela popili 😀 😀 😀

riana12
20. júl 2009

Zuzi, no nebolo to nic extra, akurat po prvom mojite mi bolo vsetko strasne smiesne 😀 😅 Ale to sme sa boli vetrat na cerstvom vzduchu, tak to len mlady musel strpiet 😀 😀

riana12
20. júl 2009

ja tu dneska sama? ☹

zuzanockamt
20. júl 2009

aj ja som tu kuk 😀 ... ale ked tu nikto nepise 😅

riana12
20. júl 2009

ved ja som rano napisala ☹

zuzanockamt
20. júl 2009

ja som rano velmi nestihala, chceli sme cim skor vypadnut z domu 😉

riana12
20. júl 2009

ale sak si uz cez den nenapisala, ty potvroka mala 😝 😀 😀

lubka89
20. júl 2009

ahojte aj ja by som sa chcela zapojiit do tem 😀

riana12
20. júl 2009

Ahoj Lubka, vitaj a kludne sa zapoj 😉 Budeme rady 😉

lubka89
20. júl 2009

a na co? ja neviem ☹

riana12
20. júl 2009

ved len tak kecaj,co ta napadne 😉 alebo sa nam najskor v skratke predstav (hocico,co ta napadne a pokladas za dolezite,aby sme na uvod o tebe nieco vedeli) 😉

riana12
20. júl 2009

teraz som pomalsie odpisovala - jednpou rukou jedla melon a druhou pisala 😅 vlastne iba 2 prstikmi 😅

zuzanockamt
20. júl 2009

no dobre riana, nejdem sa uz vyhovarat 😀 😀 😀 ... budem ale pracovat na zlepseni 😉 😉 😉 ... aj ja sa chystam na melon 🙂
vitaj lubka 🙂 ... kludne napis, co len chces 😉

riana12
20. júl 2009

mama mi volala z obchodu a po mimo ine mi zahlasila, ze kupila zlte meloniky a ze v akcii ani nie za 20Sk/kg 😵 a ja som dneska cez obed kupila melonik za vyse 1€/kus 😖 😖

zuzanockamt
20. júl 2009

no nevadi, na buduce budes vediet, ze su aj lacnejsie 😉 🙂 😉

riana12
20. júl 2009

tak toto je nejaka narazova akcia, melonky sa minu a bude po akcii

zuzanockamt
20. júl 2009

ved ale teraz je sezona, tak budu este akcie, nie? 😉

riana12
20. júl 2009

no len taka akcia netrva cele leto vkuse...

zuzanockamt
20. júl 2009

ved hej ... musim aj ja kuknut zajtra na trhu po kolko su tie zlte u nas a jeden si kupit ... MM ich nema rad, ale ja zjem 😀

riana12
20. júl 2009

ja som dojedla ten meloncik, mam dosla, schmatla osm volajaku kokosovu tycinku a teraz to zajedam cipsikmi a zapijam coca-colou 😀 na pokakanie 😀 😀 😀 😀 😝

zuzanockamt
20. júl 2009

tak to ti zavidim, ze sa mozes takto vecer napchavat ... aj ja by som si nieco este dala po melone, ale nechcem priberat, tak na dnes vecer uz s jedenim koncim

riana12
20. júl 2009

ja musim, Zuzi, ak chcem pribrat 😅. aj ked su to take cudne kombinacie, az hruza 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre