Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

lubka89
21. júl 2009

jaj aj ja by som mala ist ku gynekologicke uz som tam nebola pol roka.... 😅

zuzanockamt
21. júl 2009

no pol roka je v pohode ... ved ak nemas problemy, tak staci chodievat raz za rok na preventivku a to je vsetko 😉 😉 😉

lubka89
21. júl 2009

tak to ano... a co ti povedala gynekologicka? mas nejake problemy? 😉

riana12
21. júl 2009

Ahojte babulky 🙂

lubka89
21. júl 2009

ahoj 🙂

riana12
21. júl 2009

coze to tu preberate? predchadzajucu stranu sa mi nece precitat 😅 bo vidim, ze rychlo pisete, tak nech mi nieco neujde 😅

lubka89
21. júl 2009

ale o gynekologicke kedy som tam naposledy bola? 🙂

riana12
21. júl 2009

aha, no daco som na tejto strane postrehla, ze pred polrokom. spravne?

lubka89
21. júl 2009

ano spravne a ty ako si na tom?

zuzanockamt
21. júl 2009

lubka ... nejakee velke problemy nemam, len rozsiahly zapal, tak mi dala lieky a v auguste, ked to vsetko douzivame, tak na kontrolu 😝

lubka89
21. júl 2009

jaj tak to mas este dobre 🙂 ja bysom chcela ist vo stvrtok aby som vedela co a ako🙂

riana12
21. júl 2009

no ja idem presne o mesiac, prvykrat v zivote 😝 😅, uz som na prvu navstevu stara raspla (21r),bo som moc vyberava a opatrna, dlho mi trvalo, kym som sa odhodlala hladat dokiho a vyse roka som si ho potom hladala 😀

lubka89
21. júl 2009

ahha ... tak drzim palceky 🙂

zuzanockamt
21. júl 2009

riana ... ja som mala tiez 21, ked som prvykrat isla, lebo dovtedy ma nic netrapilo a nemala som ani priatela nejakeho vazneho tak na co, ale potom som sa zoznamila s MM a bol uz aj sex, takze som pokladala za dolezite ist aj k dokimu

riana12
21. júl 2009

ja som si to zariadila tak, ze k dokimu az po prvom sexe 😀 a to naschval tak 😀

zuzanockamt
21. júl 2009

lubka ... inak tie zapaly mavam velmi casto ... tak 3 - 4 krat do roka, tak neviem, ci to je az tak dobre, dufam, ze to nezanecha nejake nasledky pri vyrobe maleho 😕 ... ale az teraz som s tym konecne isla k dokine, lebo sa to len zhorsovalo

lubka89
21. júl 2009

aha ... tak dufam ze nebudu nasledky🙂

zuzanockamt
21. júl 2009

riana ... ja som isla este pred prvym sexom, lebo som chcela aj HAK si dat hned predpisat, bez toho som nechcela mat sex ani nahodou, tak MM musel vydrzat 😀
lubka ... dufam aj ja, ale to sa este teraz nedozviem

riana12
21. júl 2009

ja som takpovediac kvoli tomuto mladeho "znasilnila" 😀 som sa zatala, ze pred sexom k dokimu ani zasvet 😝

lubka89
21. júl 2009

viete co ja som zazila to co sa nikomu nepaci aaz potom som si isla dat predpisat..... ☹

zuzanockamt
21. júl 2009

riana ... ja som to prezila uplne v pohode 😉 ... ten prvy sex bol horsi 😀 😀 😀

riana12
21. júl 2009

ja som nejak prvym sexom preplavala, ani som nevedela ako 😅 aj som mladeho chcela obvinit, ze on len tak naprazdno a on uz normalne 😀 😅 (ale pisem to asi ako tatar,ze? 😅)

zuzanockamt
21. júl 2009

tak ja mavam so sexom problemy doteraz 😖 , lebo MM je podla mna asi viac obdareny ako by mal byt ... hoci on tvrdi, ze uplny standard a ze do teraz sa vraj nikto nestazoval 😀 ... iba ja 😀 😅 ... a ja to bohuzial nemam s cim porovnat 😅

zuzanockamt
21. júl 2009

tak ja sa lucim zatial 🙂

zuzana0612
21. júl 2009

zaujímavú temu ste si začali. 😀 tak ja môžem povedať, že bývalí bol na tom tiež dosť dobre, asi ako tvoj manžel zuzi a tiež mi to nerobilo dobre.
a čo si prechladla, keď máš zápal? ja to neznášam. mávala som problémy dlho, a teraz len čo ma niekde dole pichne alebo niečo zasvrbí, tak utekám, aby sa mi to netiahlo. lebo to je moja mora.
ja som bola prvýkrát u gynekologa v 17. a kamoška mala 26 takže riana, nie si na tom až tak zle 😉

riana12
21. júl 2009

Ja, musim si na drevo zaklepkat, ze aj ten prvykrat aj ostatne razy uplne v pohode. Akurat, ze mlady najprv potrebuje spucung 😝

zuzana0612
21. júl 2009

spugung? nechápem... prečo?

riana12
21. júl 2009

spucung. taky maly "vyplach zaludka", bo my a sex, to je dlha cesta 😝

zuzana0612
21. júl 2009

aha. no tak nato neviem čo povedať... ale asi je to normálne, že niektorí ľudia majú na sex väčšiu chuť a iní zase menšiu.

riana12
21. júl 2009

alebo si povie, ze ked to nie je prenho dolezite, tak ani pre mna a ma aj prehnanu fobiu z toho, ze otehotniem teda lepsie povedane, ze ho nejakym sposobom oblafnem a aj napriek ochrane tych jeho drobcov do seba natlacim v spravny cas 😝 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre